Kürtaj önce, kürtaj sırası ve sonrası neler oluyor?

Geçenler de bir bayan arkadaşım kürtaj oldu ve hala zorluk çekiyor. Bende merak ettim ama ona soramazdım o yüzden burada soruyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 20 sene sonra bıle o yuk ınmeyecek omuzlarından.. tecavuz harıcınde kurtaja karsıyım ısteyrek yaptıgın bır herze sonucunda 5 dklık zevk ıcın cınayet ısleyen bır ınsan herseyı yapabılır hayatta hemde herseyı.. nıye korunmuyor ınsanlar neden sonrasında cıkan sonuca boyun egmıyor neden neden neden.. zormu basta onelm almak! bu kadarmı uckur muptelası oldu ınsanlar.. bır katil o..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çekmesi gayet normal
    Olağan dışı işlem yapıldı.

0|0
    0|0
    • Başka bir arkadaşım oldum eve gittim temizlik yaptım ertesi gün işe gittim taş gibiydim dedi ama şu an bahsettigim çok kötü bünyesi felan çöktü çok üzüldü ondan galiba.

• Vucuda müdahale var. sonuçta Bünye zayıf olabilir. Vücud toparlanir ama psikolojisi zor biraz

• şöyle söyleyeyim.. anne karnındaki çocuğun; cımbız v. s. aletlerle etitinin, kolunun bacağının kopartılarak anne karnından çıkartılıyor.. siz de o çocuğu düşünün.. korunun, korunun, korunun.. yıl 1850 değil :(

0|0
    0|0
    • Allahım töbeler töbesiiiii doğurmakta ayrı bir dert allah bana çocuk vermesin bissürü hayvana bakayım yardım edeyim daha iyi

• genç o zaman lütfen böyle paylaşımlar yapma..

• Merak ediyorum yaptıran kişi neler hiasetmiş diye

• krtj öncesi max 9 haftalık olursa ve +18 ise önce 1hftalık testler yapılır sonra alınır. yaş kçkse ebeveyn ile kabul ediyoruz. intrn dr um. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Sitede var işte kürtaj olan birileri. Gelip cevap verirler şimdi gizlenip.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben olmuştum ne gibi sıkıntısı var arkadasinin

0|0
    0|0
    • O şu an bünyesi tamamen bitmiş halde zaten moral olarakta kötü eve kapandı etti. Ben o an olan operasyonu hissedilen acı ve duyguyu merak ediyorum..

• Operasyonda acı olmuyor uyuyorsun çünkü ama sonraki 3 4 gün hafif kanama oluyo ama vicdan azabı büyük

• Kusura bakma arkadaşımda beter olsun.

0|1
    1|0
    • Bilip bilmeden ön yargıyla bunu demen saygısızca ve çok geri bir zihniyete sahipsin! O kız çocuğunu doğuracaktı ailesi döve döve götürdü ben bile üzülür diye soramıyorum.

• Ha bu arada bende hamile kalsam aldırırım ama yapmayı biliyorsun niye korunmuyorsun diye gene çok bilmiş bilmiş yazacaksın şöyle diyeyim sprey de taktır, ertesi gün kullan, doğum kontrol hapı, prezervatif, kadın prezervatifi kalan da kullansan hamile kalma riski her türlü vardır. Ben bakamıcağım çocuğa bakmam din örf adet çevre benim umrumda değil altından kalkamıcağım işe yeltenmem.

• İstediğin yerde paylaş dar zihniyet nede olsa çok :) 4-5 kez hamile kalın bakacak maddi durumunuz olmasın veya anne baba olmaya hazır olmayın sonra o çocuk aklı başına gelince soracak bana bu şöyle şöyle kötü hayatta neden yaşatıyorsun bana evladım bunu diyince ben cevap vermeye yüzüm olmaz. Gene ısrar ederek söylüyorum bakamıcağım bir çocuğu doğurmam ha ama hamile kalıp kürtaj yaptırmayı da istemem. Ne kadar korunulursa korunulsun olacaksa oluyor o çocuk.

Yükleniyor...