Yumurtalklarda kist? ?

Adet gecikmesinden dolayi gebelik testi yaptm idrada pozitif çıktı kanda negatif ultrasona girdim yumurtalikta kist olusmus esim doktora nasil olacak dedi doktor kendi kendine adet olunca patlayacağını soyledi ama benim icim rahat etmedi adetmden 2 hafta gecti benim bebegm ne zamn olacak bu kist nasil gecer bunu yasayyan var mı

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Son yıllarda çok ça duyulan bir durum, kadınların çoğunda var bu ve kolay kolay çocuk sahibi olamıyorlar. Bu durum polikistik over sendromu, sen o doktora güvenme tedavi ol ya da bir an önce tüp bebek yap geç kalırsan yani yaş ilerlerse daha da zorlaşacak çocuk sahibi olman.

0|0
    0|0
    • Daha 22 yasondaym ve 3 aylk evliyim

• Yok abim tak hastalığım anemi

• iyi güzel, yine de kontrol altında tut, farklı doktorlara görün.

Erkekler Ne Diyor 2

• başka hekim ve diğer testleri yaptırın. intrn dr um. bitkisel kolaylaştırıcı yöntemlerde var hekime gitmk zor geliyorsa.

0|0
    0|0
  • bır kontrole daha gıt ne kıstı oldugu onemlı olmazsa bır sure ılac tedavısı yapın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım bunların ilaçları var öyle kendi kendine erimez sanırım farklı doktora gitmende fayda var. ilaç tedavisi ile 1 ayda sorunun hallolur merak etme.

0|0
    0|0
    • Ama diyarbakırn en iyi hastanesi Memorial onlar bile bu sekilde yormladi ama yeni evliyim ondan galiba 5 kasmda evlendm

• 2 cm

• :) minikmiş ilk ay erir gider ya korkma

• Gebelik testleri idrarda yapılan gebelik testlerinden bahsediyorum onlar yanıltıcı sonuçlar veriyor pozitif yani. Bence hamile değilsin. Kist patlarsa ölme ihtimalin yüksek. Benim özden diye bir tanıdığım var onun da yumurtalığında kist vardı ve patladı kist acil ameliyata alındı. Kistin patlaması çok tehlikeli.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun canim. Sogan suyunun iyi geldigini duymustum bu kistler icin

0|0
    0|0
  • İstanbul da mısın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...