Erkeklerde cinsel bölge temizliği?

Arkadaşlar merhaba, bu sorum aslında erkek arkadaşlara fakat bayanlarda bilgileri varsa paylaşırlarsa sevinirim.

Cinsel bölge ve koltuk altı temizliği için ne tür işlemler kullanıyorsunuz ve ne önerirsiniz?

Kişisel temizliğe oldukça önem veren biriyim fakat jilet kullanımı gün aşırı oldukça tahriş ediyor. Bir iki gün bekletsem koku yapmasından dolayı kuşku duyuyor ve asla rahat edemiyorum. (Her gün muhakkak duş alıyorum çünkü terliyorum.)

Ağda, sir, tüy dökücü krem vb. yöntemlerden hangisi daha etkili olur? Sizler neler yapıyorsunuz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Tüy dokucu ve jilet aynı onları salla. Ağda onlarla göre daha iyi ama şekerlidit kıl köklerini besler. En iyisi sir ama pudralı sir kullan yoksa havaya uçarsın tavandan kazırlar seni :)

0|1
    0|0
    • Aci esigim yuksek :) o kadar da hoplatmaz belkide :) tesekkur eerim tavsiyen icin.

• Anestol pomad o yazdıklarıma bakmıyorum T9 çevirmiş ve öyle kalmış kusura bakmayasın. Anestol Elladan daha iyi uyuşturuyor.

• Tekrardan tesekkurler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Git epilasyon yaptır kurtul

0|1
    0|1
    • Onu da dusunmuyor degilim fakat simdilik yapabilecegim bir durum degil.

• Tesekkur ederim. Bilgim dahilinde degildi hamam otu, arastiracagim.

• Rica ederim

• yani erkek olduğun için ağda belki yapmak istemezsin ama en temiz yöntem ağda :) öncelille ella krem al ve o bölgeye sür uyuşsun sonrada ağdayı sür sür çek :)

0|1
    0|0
    • Uyusturmadan yapma diyorsun. :) tesekkur ederim.

• eve aynen öyle yoksa acısına dayanamazsın :) ricca ederim :)

• lazere erkeklerde gidiyor bence kökten çözüm ve faydalı;erkek olduğun için ağdaya alışman ve yapman zor olabilir o yüzden epilatör daha kullanışlı olur ardından bazı bakım yağlarını sürersen çıkmasını geciktirir ve azaltırsın, tüy dökücüler de kısa sürede çıkıyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben bunu kullaniyorum aci veriyor ama temizlik icin katlanilir

ecx.images-amazon.com/.../51Myq96EjKL._SL1000_.jpg

0|1
    0|0
  • Ben jilet kullanırım hafta da bir

0|1
    0|0
    • Ben de su ana kadar gun asiri jilet kullaniyorum. Fakat tahris oldukca fazla. Artik yontemi degistirmek en azindan bir muddette rahat etmek istiyorum.

• İç çamaşırı zaten her gün değiştirilmesi gereken bir şey olduğu için bunu söyleme gereği duymuyorum.
    Öte yandan her gün duş almak olmayacağı için o bölgeyi ıslak mendille temizliyorum hiç değilse terle alakalı bir sorunum olmuyor.

0|1
    0|0
    • ben hergun dus aldigim. icin haliyle camasirimi da degistiriyorum. Fakat oncelikle kisisel temizligin inssnin kendisine duydugu saygi oldugunu dusunuyorum. O yuzden daha uzun vadede bir cozum dusundum.

• Soyledigim sey sana karsi soyledigim bir sey degil. Yanlis anlama. Kendime soyledigim seyi yazdim.

• Sorun değil

Yükleniyor...