Hamile olma ihtimalim varmi?

Gobegim cikmaya basladi, alttan olusdu yani normal yag / kilo gobeginden farkli

11 gundur adetimi gormedim geciktim 2 haftadir neredeyse

Migde bulantisi, cok yemek yeme ve basdonmesi var

Acaba hamile olabilirmiyim?

Korkuyorum, icime bosalmadi ama uzerime bosaldi acaba bir hatami yaptik diye dusunuyorum

Güncellemeler:
Ve cok SIK tualete gidiyorum idarar icin.

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• O göbek hemen çıkmaz neyin kafasını yaşıyorsun?

0|0
    0|0
    • hafiften olustu yoktu hic ondan yazdim. hani suphelerimi dile getirdim zaten okadar COK belirdgin bise degil insan kendi vucudunu taniyo hani degisiklik olunca fark ediosun

• Test yaptır.

Erkekler Ne Diyor 20

• Üzerine derken vajinanın üzerine mi?

0|0
    0|0
  • Eger sevgilinle yaptiysan bu isi yanlis yapmissin haketmissin bu korkulari insallah hamile degilsindir yoksa bir gunahsizinkanina gircen sevgilin degilde eşinse eger ona bisey diyemem

0|0
    0|0
    • evlenmemize 10 ay var sevgili degiliz

• dugun hazirliklarina basladik tabi orasini allah bilir ama pf bilemedimki simdi bende cok korkuyorum ya

• Kizim yaptgniz cokyanlis imam nikahin yoksa zina yapmis oluyosun.. Ayrica bekarete onem veren biriysen diyelimki bisey oldu o adamla evlenemedin ayrildin bide hamile oldgnu dusun ama o adamlada ayrildin nolcak.. Daha evlenmeden bekaretin gitmis olcak nikah yoksa zina yapmis oldun ustelik hamilelikde olabilir ama dedigim gbi insllah hamile degilsindir

• Yarın eczaneden bir hamilelik testi al ve gör. sonuç pozitif çıkarsa bir de hastanede kan testi yaptır. bu arada hamile filan değilsin. yaşadıkların psikolojik sadece için rahat etsin. :)

0|0
    0|0
    • Insallah oyledir henuz dugunumuze var, ama hic dusunmedimde hani hamilemiyim diye. Sevgilim sorunca adet oldunmu dedim yok 2 haftadir olmadim geciktim bayadir oda hamile olmayasin deyince kafama dank etti

• Sıkıntı yok sadece kuruntu

• Eczaneden hamilelik testi al falcımıyıoz biz onu nerden bilelim

0|1
    0|0
  • Git kan testi yaptır:Eczaneden aldıgın test %100 söylemez hamile olup olmadıgını. Kan testi yaptır. İçinide ferah tut.

0|0
    0|0
  • Korkuyorsan yalancı gebelik bile olabilir, eski. kuz arkadaşım korkudan 2 ay regl olmadı. Test yap en kısa zamanda.

0|0
    0|0
    • o nasil bisey yalanci gebelik?

• Semptomları yaşıyorsun ama aslında gebe değilsin. Vücudun buna inanıp öyle davranıyor.

• Test yapar mısınız 3 tane falan

0|0
    0|0
  • Hamilesin sen 2 haftalık

0|0
    0|0
  • Üzerine derken nereye boşaldı...

0|0
    0|0
  • adını ne koycaksınız? bizimle paylaşır mısın :)

0|0
    0|0
  • tabiki var ihtimal düşük ama var

0|0
    0|1
  • soru net değil. dr, um

0|0
    0|0
  • bu sefer sen onun üstüne boşal düzelir

0|0
    0|0
  • dış gebelik var bnce..

0|0
    0|0
  • Test yapmalisin

0|0
    0|0
  • Burası gebelik testi yapmıyor eczaneden bulursun.

0|0
    0|1
    • Fikir almak icin sordum sonucta basit bise degil cesaret edemedim test almaya hatta aklima bile gelmioduu fakat bas donmelerim idarar cikmam ve migde bulantisi cogalinca urkmeye baslkadim

• Eczaneden alip tuvalette tek başina yapican kim ne dicek utaniyorsan uzak bir eczaneden al. Bir de gobek iki haftada çikmaz sen nerdeyse çocuğun cinsiyetini soylicen:)) 3-4 aylik belirtileri söylüyon yani

• Belirtiler hamile olduğunu gösteriyor hemen bir doktora git test yaptir

0|0
    0|0
  • Üzerine boşalma ile çok düşük bir ihtimal ama test yaptı. Ama göbek Oye iki haftada çıkmaya başlamaz

0|0
    0|0
    • Yok yani gobegim yoktu hic simdi hafiften olustu alt kisimda, ve asiri bas donmesi migde bulantisi ishtahimin acilmasi bide idarara COK gitmem iyice kafami allak bullak etti

• Bir test yaptır. Ne olur ne olmaz.

• Doğur doğur

0|0
    0|0
  • Eczaneden kit al üzerine işe ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hamilelik belirtileri 2 haftada cikmaz

0|0
    0|0
  • 4 aydan önce göbek çıkmaz hamilelikte.

0|0
    0|0
    • canım hafiften olustu yoktu hic ondan yazdim. hani suphelerimi dile getirdim zaten okadar COK belirdgin bise degil insan kendi vucudunu taniyo hani degisiklik olunca fark ediosun

• Muhtemelen ilişkiye gireli bikaç hafta olmuş. Bikaç haftalık bebek bırak göbek yapmayı hiç bir belirti göstermez.

• 11 günde göbek falan çıkmaz ama diğer söylediğiniz belirtilerin hepsi hamileliğe işaret ediyor.
    Eczaneden bir test alın ve idrardan bakın

0|0
    0|0
    • Gobegi kast ederken farkli anlamda kastettim canım hafiften olustu yoktu hic ondan yazdim. Hani suphelerimi dile getirdim zaten okadar COK belirdgin bise degil insan kendi vucudunu taniyo hani degisiklik olunca fark ediosun

• Ya zaten göbek önemli değil, önemli olan diğer yazdığın belirtiler.
      Net şekilde hamilelik belirtileri bunlar üstelik 11 gün gecikmiş durumdasın

• olabilrsin test yaptır hemen

0|0
    0|0
    • oylemi dersin uf korkuyorum evlenmemize daha bir 10 ay felan var :S

• ay kötü olmuş ya aldırır mısın bilmem ama kesin test yaptır ilk sen yarın fslan

Yükleniyor...