Ertesi gün hapı kullanan var mı?

İlişkiden sonra ertesi gün hapı içtim ve bir kaç gün sonra kanamam oldu çok hafif ve devamı gelmedi. Adetime 10 gün var. Sizce ilacın yan etkisi mi yoksa başka bişey mi? İlacın işe yaradığını nerden bilebilirim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kanama ne kadar sürdü?

0|0
    0|0
    • çamaşırımda gördüm hissetmedim. Ama 5-6 damla falandır bilmiyorum sonra kesildi

• eğer kanamanın nedeni ilaçsa etkili olmuştur. Adet gününü değiştirir ilaç yalnız.

• Emin misiniz peki? Çok endişeliyim o yüzden ikna olamıyorum bir türlü. Çünkü yan etkisi görülmek zorunda değilmiş kanama olması da riski kaldırmak zorunda değil sanırım

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • Erken kanama yapabiliyor

0|0
    0|0
  • Yok
    .
    ..

0|0
    0|0
  • Kullanmayin sunlari gencrciksin rahmi yoruyosun.

0|0
    0|0
    • ilk defa kullandım zaten bir daha kullanmicam strese soktu ya.

• Son anda olduğu için engel olamadık farketmedikte son ana kadar çünkü çok ufak bir yırtıktı. şu an gerginim regl olmayı beklemekten zaten :(
      bir daha dikkati zaten 2ye 3e katlicam

• Ahhhh ahhhhh

• haptan olmaz eksik-yanlş bilgi veriyorsun, detay var sorununzda saklıyorsunuz. intrn dr um

0|0
    0|0
    • Hapın yan etkilerinde yazıyor neden yanlış bilgi vereyim sabır ya.

• ertesi gün hapı kanama yapmaz bu biiiiirrr. ikincisi gebeliği maximum %80 önleyebilir, risklidir, ilişki çokçok sağlıklı ve içinde çokçok kalınarak çok miktarda bırakıldıysa ve hapın alınma süreci geciktirildiyse bu %20 lere ve sıfır etkiye kadar düşer. burada yardımcı olmaya çalışan bir uzmana tavrınız hiçte etik değil. geçmiş olsun (başka yöntemlerde vardı ama duyarsızsın)

• Yalan söylüyormuşum gibi konuşuyorsunuz. Burada yanlış ya da eksik ya da sakalma bilgiyle ne kadar doğru cevap alabilirm ki sonuçta duruma göre cevap veriyor insanlar. Ella hapı içtim ve yan etkilerinde yazıyor ayrıca her yerde kanama yapabilir ara ara yazıyor. Başka içenlerde de kanamalar olmuş böyle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...