KS üyeleri çok mu özgürlüğüne düşkün entel?

Arkadaşlar yaklaşık birkaç aydır burdayım.

Burdaki insanlar çok mu özgürlüğüne düşkün?

Çoğusu cinsellik yaşamış etmiş pişman olmayan tipler

Birde bunun üzerine

-Yok sevgilim bana salak dedi ne yapayım sorularına

-Hemen ayrıl başkasını bul diye yönlendirmeler yapıyorlar.

Hani aşk herşeyi affederdi?Salak dedi eşşek gözlü dedi diye ayrıl diyen var.

Kendiniz nesiniz acaba tanımlar mısınız?

0|0
16|5

En İyi Erkek Görüşü

• %60 yaptıklarını değil yapmak istediklerini anlatan olduğundan farklı görünen insanlar

%30 ergenler ve sorunları.

%5 sallamasyona ihtiyacı olmayan arayıştan çok gır gır şamata yada vakit geçirmek için burada

%5 valla bende çözemedim ne ayaklar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Açık konuşalım ben genellikle sorulara ciddi yorumlar yazıyorum ve çok uzun :).Arada bir gır gır olsun diye şakalaşıyorum veya espiri yapıyorum ama bazen bazı üyelere soru soranlara şaşıyorum.Soruyolarki misal piercing seviyormusun? Bende gayet mantıklı bir şekilde sevmediğimi kendim yapmam ama başkalarına karışmam diyorum ve ne oluyor? Eksileniyorum veya birisi laf sokuyor vs.Birde böyle yorumlar yapınca beni dindar sananlar oluyor o zaman dahada gülümsüyorum :).Bazen erkek veya kız arkadaşlarından ayrılmış insanlar fikir soruyorlar.Kadını veya erkeği kişi defalarca aldatmış, şiddet uygulamış vs ve halen soruyor geri dönimi diye.Bende yeni denizlere ırmaklara açılma zamanı geldi diyorum.Ne dim geri dönmü diyeyim?Ben yazmayı seviyorum yardımlaşmayı. .Bazen geceleri mısır patlatıyorum ve soruları okuyorum yemin ederim bazıların hayatları dizi gibi.Ben yazdığım 2000 üzerindeki yorumların arkasınd duruyorum.Yazdığım herşey benim kişiliğimin bir aynasıdır.

Hakkımızda hayırlısı

0|2
    0|0
  • buraya dalgasına yazan da ciddisini yazanda belli ediyor zaten sorusunda.bana gelince ne yazdığı umrumda değil adam yazmış fikir bekliyor dışardan birinin gözüyle yorum yapar geçerim.yapmak yada yapmamak ona kalmış.

1|0
    0|0
  • :) Burası sanal alem olduğu için, herkes çok kültürlü ve mutlaka karşısındakini de kültürlü istiyor. Herkes çok özgür ve hayatı özgür yaşıyor. Herkes çok cesur, tek kelimede ilişkiler son buluyor. Sahte kahramanların yeri bilmiyormuydun. Büyük kayıp doğrusu. Gerçek hayatlar bundan çok ama çok farklıdır emin ol.

1|0
    1|1
    • Bende öyle düşünüyorum

Millete çat diye bırakın diyen insanlar

Kendileri ne yapıyorlar bilemem .

• Kendi adına konuş bence.Kimileri vardır sanal hayatı sahte populerızm ıcın degıl kafa dagıtmak ıcın kullanır.

• Her şey derken? Ben ilk defa gördüm seni ve ilk defa yorum yaptım bir cevabına, biriyle karıştırıyorsun bence üyelik adımı.Profilimi okumanı öneririm benim kişisel hesaplarım olamaz kimseyle.Bu yanlış anlamayı düzeltirsin umarım.Ayrıca yorumumda en ufak bir rahatsızlık verici üslup kırıntısı yoktu.Bu kadar celallenmeni gerektirecek bir şey olmadı.Bu tarz şeyleri ne yaparım ne de yapılmasını isterim kapatalım lütfen.

• cahilim

0|1
    0|1
  • Salçalı eklemk yiyen biriyim

Fikirtepede ters böyle şeyler

0|1
    0|1
  • eşek gözlü derse ayrılırım.

0|0
    0|1
  • kahve ya da uyku.seç.çözer denklemi.

0|0
    0|1
  • özgürüm..hiçbişeye pişman olmam.

0|0
    0|1
  • insan

0|0
    0|0
  • Belden bağlamalım var.

0|0
    0|0
  • Minyonum. Yıllara meydan okuyorum.

0|0
    0|0
  • ne idüğü belirsiz biriyim

0|0
    0|0
  • cogusu :D nerelisin bakiim sen

0|0
    0|0
  • Mükemmelliyetçi..

0|0
    0|0
  • uzaylıyım.

0|0
    0|1
  • Insanım

0|0
    0|1
    • Biz başka bişi sanmıştık . Pardon

Erkekler Ne Diyor 4

• Cinsellik üzerine yazanların tamamına yakını palavra atıyor, yaptıklarını değil yapamadıklarını yazıyor. Ciddiye almaya gerek yok. Yazdıklarının yalan olduğu belli zaten. Birkaç tane de reklam profili var, başka sitelere üye çekmek için burda dikkat çekmeye çalışıyorlar. Bir de siteye üye olmak için 18 yaş şartı var ama çoğu üye 15-17 yaşlarında, flört bölümündeki "sevgilim bana salak dedi" gibi sorular bunlardan geliyor. Cep telefonumu açmadı, kıskandım gibi şeyler yazanlar da onlar. Bazıları geyiğe ve belden aşağı sohbete gelmiş. Bir kısım da ciddi kullanıcı var, onlardan biriyim

0|0
    0|0
  • 13 aydir buradayim ve hem bahsettigini hem de daha farkli tavsiyeleri gordum.Ama olay ayril veya bosan diyebilenden ziyade bir siteden duyduguyla iliskisini bitirebilecek zihin yapisindaki genc bireyle alakali.Fikir almak ayridir fikri uygulamak ayridir sonucta.

Soruna gelince: Burada yazdigim her sey tamamen gercektir.Beni taniyan ve sevenler bu yuzden guvenirler bana.Entellektuel birikimim yuksektir evet ve cinsellik de yasadim,yasiyorum.

1|0
    1|0
    • Hay cinselliğine şimdi :D

• Bu bahsettiklerini gerçketen yaşayan yani kültürlü eğitimli özgür rahat yaşayan insan olmak çok zor değil.Okudukça adam oluyorsun zaten,biraz araştırınca kültür sahibi olursun,Hayata zarlardan ve kanlardan değil beyinden bakınca sevginin en son hali olan cinsel temasları da yaşarsın,özgürlük tartışılır ama rahatlıksa kişisel huy.Yani ünlü veya multizengin olmaya gerek yok.Büyütme bence gözünde.

• Neden her söylediğim seni rahatsız ediyor? Üzerine alınmayacağın şeyi neden üzerine alınıyorsun ki. Amacın madem o ona göre hareket et. Üzerine alınmak zorunda değilsin ki. İsim belirtmedim ve senden başka üzerine alınan da olmadı.

• burası waşinton portakalı gibi lan

0|0
    0|0
  • Soran : Kendiniz nesiniz acaba tanımlar mısınız?

Fxinturevi : Rahatım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...