Vajina dışının kararması :(( ?

Arkadaslar merhabaa benim bu vajina dısı kasık tarafları oldukca kararmıs durumda yaa ne yapabilirim kötü durumda evlenicek yastayim ama utaniyorum yani sirf bu yüzden cok kotu ve rahatsiz edici bisey renk acmak icin ne yapilabilir ayrica beyler siz bu durumdan tiksinirmiydiniz esinizin sevgilinizin vajina kararları kararmıs olsa

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• jiletle mi aldırıyorsun orayı?

1|0
    0|0
    • Evet bir süre cok kullandim ama artık kullanmama ragmen hala öyle

• Iticimi sence

• yanlış anlama ama görmediğim birşeye çırkın demem, ama parlak olması tabiki daha hoş
      ama fazla takmam o olaylara :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Sağlık açısından bir sıkıntı yok. Esmerler napsin ozaman?

1|0
    0|0
  • Ne alaka ya? :)

1|0
    0|0
  • Merak etme ya senden oran için soğuyacak adam hiç evlenmesin seninle onun penisi ufak olsa sen burunmu kıvıracaksın.

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki ama cok temiz bir bayan olmama ragmen kararma oldugu icin pismis gibi duruyo

• Türk kızlarının çoğunda var o tür kararmalar takma kafaya fazla.

• bitkisel ve dermo-hekimsel çözümleri var. bir hekime gitmycksenz evde bitksel çözümlerde var. intrn dr um.

0|0
    0|0
  • hızlı yapıyorsun öyleyse

0|0
    0|0
  • jiletten agdadan oluyo bu ısler hep

0|0
    0|0
  • Coğu kizda bu durum var hatta erkeklerde bile var sıkma canini

0|0
    0|0
  • Limon falan bişeyler okumuştum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım en iyi çözüm lazer epilasyon, hem rengi açılır, hem pamuk gibi olur, hem çok hijyenik, hemde çıkma, alma derdin olmaz...

1|1
    0|0
    • Tesekkur ederim

• Şayet lazer yaptıramıyorsan, ağdayla aldır ve sonrasında limon yağı sür, rengini açar, bakterileri yok eder ve altına çamaşır giyinme...

Yükleniyor...