Tercihlere saygı duyuyor musunuz?

Eş cinsel yani lezbiyen olmak bu kadar mı yanlış. Herkes sanki onların üstüne atlıycakmışım gibi davranıyo ama benim aradığım şey yada ne bilim yani sapıkça değil. Siz bizim gibilere önyargılımısınız

0|0
9|25

En İyi Kız Görüşü

• Hayır önyargılı değilim,saygı duyuyorum.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Saygı duyuyorum ve zatende saygı duyulması gereken birşey bu.Bir insanın cinsel tercihleri kimseyi alakadar etmez ve etmemelide.Kaldıki bu durum doğuştan gelen özellikse zaten o zaman tercih meselesi değil yaradılışı gereğidir.Daha önce lezbiyen tanıdığım olmuştu,bugüne kadar gördüğüm en dürüst ve mert insanlardan biriydi o kız.

4|1
    0|0
  • Saygı duyarım link

0|0
    0|0
  • Kadınların biseksüel olmasını bir anlamda anlıyorum . Erkeklerin hepsi yeterince temiz değil ve kızlara cidden yatakta iyi davranmıyor . Bunu anlayabiliyorum bi anlamda ama kendime de diyorum ki olm senin gibi çocuk var bunlar kız kıza . Teallam falan ama saygı duyulacak bir konu bence .

0|0
    0|0
  • Kendi tercihidir kişinin. Saygı duymak gerek. Eleştiren ergendir. NOKTA.

0|0
    0|0
  • bu tercihe, fantazimi denir yoksa başka bişeymi.. bilemem ama abzıları özentiye istinaden lez ilişkiyi yapıyor.. belkide zevk almıyorlar.. bunun yanında öyle lez ilişkiler varki biz erkeklere hemen hemen taş çıkartırlar. çok güzel ve arzuyla sevişiyorlar... yani erkekden ziyade hem cinsinden zevk alıyorsa...beline kuvvet alsın.. .) yalnız bişey soruyum.. sen erkekdende zevk alıyormusun?

0|0
    0|0
  • ne onyargılı olacam. sen sana doğru geleni yada istediğin şeyi yaşıyorsun nihayetinde sadece saygı duymak gerek..

0|1
    0|0
  • Cinsel tercih kişinin verdiği kararlardandır. saygı duymak lazım. toplumumuz hoş bakmasada bu durumlar yaşanmaya devam edecektir. "e Sen elmayı seviyorsun diye Elmanında seni sevmesi Şartmı "? Yaşamana bak aldırış etme baka gözlere. Güzel Günler dilerim.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim gereçekden çok mutlu ettin :)

• Olması gereken. Reca

• aslında yazılacak çok şey var daha da aleni olarak yazamıyorum normal görünüz.

• saygımız sonsuz ama TR'de insanlardan saygı beklemek, kediden önüne konan ciğeri yememesini beklemek kadar saçma.

0|0
    0|0
  • saygı duyuyorum,hem neden birinin cinsel tercihi bizi ilgilendirsinki?

3|1
    0|0
  • insanlara ön yargılı davranamayız. insan hırsızlık yapmasında ne isterse onu yapsın. benim her türlü arkadaşım olabilir ama hırsız asla.

0|0
    0|0
  • Kutsal kitapta eşcinseller hakkında hoş şeyler yazmıyor, hoşgörüden bahsedilmiyor, ne kadar taşlaşmış "helak olmuş" kavim varsa hepsi de eşcinsel. Kimsenin cinsel tercihi beni ilgilendirmiyor ama toplumdan hoşgörü beklemeniz için aydınlanma çağı geçirmemiz lazım,

0|0
    0|0
  • lez filan daha masum geliyo ama karşıdan gördüğün sexi bi hatunun erkek sesiyle konuşmaya başlaması iğrenç

0|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihi beni ilgilendirmez

2|0
    0|0
  • Saygı duyarım, yadırgamam. Fakat vazgeçirmek içinde elimden geleni yaparım. Yanımda ki kızın lezbiyen olma şansı yok denilecek kadar azdır.

0|0
    0|0
  • Saygım var ama ben anlam veremiyorum aynı cinsten biriyle cinsellik yasayabilenleri. Erkek Yada bayan farketmez.

0|0
    0|0
  • önyargıları yıkmak bizim elimizde. ama çok zor. saygı duyuyoruz densede kimse duymuyor cicim.

0|0
    0|0
  • tabiki de saygi duyarim ama ne bilim iki kizin öyle şeyler yapmasi tuhafima gidiyor

0|0
    0|0
  • erkegin veremedigi zevkı bir bayandan nasıl oluyorda alıyorsunuz o zevkı bende onu çözmedm

0|0
    0|0
    • Bu herkezin kendi tercihi. Sadece zevk olarak düşünme o zman yanlış olur siz de kadından alabildiğiniz zevki çok baska cansız şeylerdende alıyosunuz eğer öyle düşünürsen. Kızlar arasında aşk oluyor çunku

• Genlerden..

• anladm erkeklere hiç mi aşık olamıyorsn :S

• dun lezbıyen bırıyle seks yaptım yok lezbıyen depil kendıne bıseksuel dıyordu mukemmeldı

0|0
    0|0
    • "Kendine biseksüel diyordu"

Biz de öyle diyoruz.

• İstiyosan video atsaydın bide çekip. Anlatmana gerek yok özelini

• tesır altındayım

• nefisle ilgili hiç bir tercihe saygı duymuyorum...

0|0
    0|0
  • Lezbiyen, gay, biseksüel arkadaşlarım var ve bunlar da gayet normal bir durum bence.

0|0
    0|0
  • SIZ NE KULLANIYORSUNUZ KAFANIZMI GUZEL.

0|0
    1|0
  • Ben ön yargılıyım,cins değiştirmek allah katında bile haram..

0|0
    0|1
  • Toplumda Eşcinseller sevilmez,Sevmek zorunda Değiller ama Saygı duymak zorundalar Ama biz müslüman ülkesiyiz.Bunlar Hiç bir müslüman Ülkesinde hoş karşılanmaz. Ve ben bişey diyemem saygım var

0|0
    0|0
  • Ben daha bi' seviyorum onları. Şaka değil.

0|0
    0|0
    • erkeklere daha ilgi çekici geliyomuşş

• Hayır sebebi bu değil. Hayata daha geniş perspektiften bakıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 8

• hiçde önyargılı diyilim, kınamıyorumda...

hormonlarla alakalı bi durum sonuçta, tercih meselesi bile diyil aslında...

1|2
    0|0
  • Kesinlikle saygi duymak lazim, benim en iyi arkadasim bi zamanlar erkekti, simdi ise kiz oldu, ameliyat falan oldu. Bazen ben bile kizligimdan süphe ediyorum, tavirlari falan tam bir kiz ya.. Alingan olmasi, davranislari falan :D Kendimi bazen sertligimden dolayi erkek saniyorum onun yaninda :D Ama cok seviyorum onu, cok iyi birisi, ve birisi ona öyle oldugu icin laf atarsa, agizini burnunu kirarim

0|1
    0|0
  • lezbiyen veya gay diyince herkes cinsel yaşam düşünüyor yorumlardan anlaşıldığı üzere :)

neyse... bana göre herkes istediği hayatı yaşar, yorum yapmak bana düşmez. saygı duyarım

1|0
    0|0
  • tercihlere saygi duyuyorum birtane arkadasimda var lezbiyen olan , onun cinsel tercihi beni ilgilendirmez ben arkadasligina dostluguna bakarim ;)

1|2
    0|0
  • her insanın kendi tercihi.kim nasıl olmak istiyorsa öyle olsun...

2|2
    0|0
  • onyargili,neden olayimki bana ne kotulukleri oluyor.. değilim hatta 2 lezbiyen arkadasim var

2|1
    0|0
  • herkesin kendi tercihidir.saygı duymak gerekir

0|1
    0|0
  • Saygı duymuyorum.

0|1
    1|1
Yükleniyor...