Escinselik olanlar icin bir sorum var, kimseyi kötulesmiyorum veya elistirmiyorum sadece sadece bir merak?

Erkekler icin bir soru nasil olmiyorda siz vajinaji sevmiyorsunuz yani bir erkegin arkasindan girmek bir vajinanin tadi kadar guzel olamaz...

Kizlar insan nasil bir pipi istemez icine,'? Hitc ihtac bulmiyormusunuz? Vajina vajina hep hep nereye kadar?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• ya biz şaşkınlıktan ne istediğimizi biliyor muyuz..

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• haklısın valla guzel soru

0|0
    0|0
  • sen zaten tek taraflı düşünmüşsün :D her erkek birine girmek istemez ki. Benim gibi kendi içine girilmesini isteyenlerde çok sayıda var :D

0|0
    0|0
  • bu sadece cınsel bırleşme olarak algılama cok farklı onların dusuncelerı duyguları cekım hıssıyatı

0|0
    0|0
  • keşke herkes senin gibi düşünse

0|0
    0|0
  • İçine dert olmuş kızın.

0|0
    0|0
  • Ben bayanlara karşı aktif ya da pasif davranıyorum. Gey değilim. Bu farklı birşey. Belden bağlamalı penisle bir bayan tarafından becerilmek hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • çok haklısın...

0|0
    0|0
  • Baya heyecan yapmış sende bu konu okumakta zorlanacak kadar hatalı yazmışsın

0|0
    0|0
    • Turkcem baya zayif bide telefondan yazinca hatadiz yazi zor

• oğlancımıyız ki vajinanın kokusu yeter

0|0
    0|0
  • takma alıp birbirlerine sokuyorlardır

0|0
    0|0
    • Iyide hitc bir zaman gercek penisi. Tadisi gibi olunmaz..

• bilemem gay deyilim

Kızlar Ne Diyor 2

• Vajina pi. pi istememekle alakası yok ki.
    Küçükken yaşadığın olaylar, karşı cinsten cekinme , sen kizsin sen erkeksin diye kısıtlamaları , daha birçok psikolojik etmen hemcinsligin içimden öyle geliyor onu istiyorum diye birşeyi yok. Çok ciddi sağlık problemleri olan kişilerde oluyor. Tedavi edilebilir bir olay bu

0|1
    0|0
  • escinsellik sandıgım gibi s. kip sokmak degıl tatlım dolu dolu bir ask yasamaktır dokunmak sevmek

1|2
    0|0
Yükleniyor...