Erkekler duygusal bayanlardan hoşlanır mı?

Duygusallık erkekleri etkiler mi arkadaşlar :) Ben çok duygusal biriyim o yüzden merak ettim

Güncellemeler:
şunu öğrendik çok duygusallık iyi değildir fazlası bunaltıyor ve kişilliğe bağlıdır (=

0|0
10|44

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok erkek hoşlanır. Neden hoşlanmasın ki.Duygusallık her zaman ön planda olmalı zaten... Ama duygularla oynayana asla yer olmamalı

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Yanlış anlama, yani sana hehangi bir şey ima etmek niyetinde değilim ama beni etkiler çünkü ben de duygusalım. Bu kişilikle alakalı. Şöyle söyleyeyim ki bir insan duygusal ise ve karşısındaki değilse anlaşmaları "bana göre" oldukça zor. Yani dugusal olan bir kişinin partneri de duygusal olmalı, yoksa yürümez. İnan bana, şaşmaz yoldan yani yaşayarak öğrendim.Tanıdığım bir sürü duygusal erkek var ve erkek dediğin ağlamaz, duygusal olmaz lafı kadar da saçma bir laf duymadım. İnsanda duygu vardır zaten ve duygusu olan her canlı ağlayabilir. Yani eğer kendin gibi birine rastlarsan, sorunun cevabı şüphesiz evet "bana kalırsa ama öyle bir erkeğin varlığına pek inanmıyorsun sanırım. "Bence" bu nedenle sen öyle birin rastlarsan daha çok etkilenirsin gibime geliyor. :))

1|0
    0|0
  • Valla uykudan mıdır nedir, "duygusal hayvanlardan" diye okudum. Dedim Allah Allah o ne ki... Sonra dan anladım yanlış okuduğumu. Ama bu yanlışlık beynimdeki nöronları ateşlemişti bir kere. Düşündüm. Hakikaten ya dedim... Bayanlar duyguyu/duygusallığı silah olarak kullanabilen bir "varlıktır"... Demek ki pek de yanlış okumadım o cinsleri göz önüne alırsak...

Neyse soruya geçeyim. Duygusallık tabiki gerekli. Ama aşırı duygusal olursa "Aaagghhh domatesi yere düşürdüm şimdi kim bilir ne kadar canı yanmıştıra" bağlıyorsa, yani duygu mantığın önüne geçiyorsa uzak durulması gerekir... Aşırısı zarardır. Mantığın önüne geçmiyorsa sorun yok. Azı da öyle. Ölçüsünde olacak. Ben şahsen bol duygulu severim (ama ölçüsünde). Zaten bende romantikmişim. Oda erkeğin duygusalı oluyor heralde diye çıkarımsama yapıyorum, zira romantiğin ne olduğunu açıklayabilecek bir bayan çıkmadı henüz.

0|0
    0|0
  • kutup ayılarının nesli tükeniyor diye ağlarsan sıkıcı olabilir:)... ama duygusal kız sevilir neden sevilmesin..

2|2
    2|0
    • hayir aslinda hani herseye aglmak huyum degil yani mesela sevdigim insan olyorsa siirler sarkliar paylasiyorum onunla :)) acaba siirlerden sarkilardan erkekler rahatsiz olyormu

• bana sorma ben de duygusalım diğer erkeklere sor:).. ben rahatsız olmuyorum..

• ben ne dedim ki ya hemen eksiyi basmışlar:)

• Kesinlikle evet, hatta olmazsa olmaz..Aynı dilde konuşmak gibi çünkü..

1|0
    0|0
  • duygusal bayan can'dır fakat yerine göre neşeli ve haycanlı olması'da ayrı bir güzelliktir

2|0
    0|0
  • duygusal kızlar aşkın dilinden iyi anlar..

oyüzden duygusal olması şart..

ama fazlada aşırıya kaçmasın :)

1|0
    0|0
  • DUYGUSALLIK İYİDİR HEMDE ERKEKLER ÇOK HOŞALANIR AMA AŞKIM BENİ SEVDİĞİNİ İLK NE ZAMAN ANLADIN SORUYLA BAŞLAYIPTA YOLDAN ÇIKARSA İNSANI SIKAR

1|0
    0|0
  • Sürekli duygusal muhabbetler boğar bence yerinde ve özel zamanlarda yapmalısın... hep duygusal hep duygusal sıkar yani erkeği...

0|0
    0|0
  • Duygusal olmayana bayan demiyoruz zaten.

2|0
    0|0
  • benim için bir şey ifade etmez, çok duygusalsa çok zayıf demektir, iyikalpli olması önemli

2|0
    0|1
  • Duygusal bayan iyidir tabi ama çok aşırı duygusallık erkeği bayar.

0|1
    0|0
  • Duygusalligi iyi bulanlardanim fakat

olur olmaz zamanlarda ve olur olmaz yerlerde aglamalarindan nefret ederim :(

Duygusal olsun ama sulu gozlu olmasin :)

0|0
    0|0
  • Bende çok duygusalımdır o yüzden çok hoşuma gider tadında olmak şartıyla yani :)

0|0
    0|0
  • Her erkeği etkilemez. Kimisi bazı kalıpların içine girmeye çalıştığı için bu hoşlarına gitmez. Şahsen benim çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • ben severim duygusal bayanları bayan zaten yapı itibariyle naiftir narindir bana hep şevkati hatırlatır

1|0
    0|0
  • BEn hoşlanırım sonuçta bu bayanın ince ruhlu biri olduğunu gösterir ama herşeydende alınıyorsa sürekli kavga sürekli alınganlık modundaysa ben sürekli olarak onun kalbini tamit etmye çalışıyorsam.. hadi derim biter.

0|0
    0|0
  • duygusallık güzel bir davranış biçimidir. ama aşırıya kaçarsa, sulu göz kıvamına geçerse erkekler hiç hoşlanmazlar.

0|0
    0|0
  • Başıma ne geldiyse duygusallığımdan geldi. Ama yine de sonuna kadar kadın da, erkek de duygusal olmalı ve beraber ağlayabilmeli diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • her isanın yapısın da duygusalık var dır sendede olması normoldır erkek lerdede vardır mesele bazı erkek lerde kız arkaşlarıyla tartıştık ların da duygu sala baglanır

1|0
    0|0
  • duygusallıktan kasıt herbişeye ağlamaksa o çok iç açıcı değil ama odun gibi bir kız olmaktansa dediğine ne var bunda gibisinde bakan:D kalbi yumuşak rahat etkilenen biri olsun hüzünlü baksın biraz sevdiğine..

0|0
    0|0
  • duygusallık etkiler ama her şeyin fazlası zarar. aşırı duygusallık sıkabilir.

0|0
    0|0
  • eğer sevgilin balık burcuysa kesin etkiler

2|0
    0|0
  • Ne demek hoşlanırmı :)

Cinsellik dediğin anlık zevktir.

Önemli olan zaten duygusallıktır :)

0|0
    0|1
  • Kimi erkek gerçekten etkilenir kimiside tınlamaz bile ama ne olursa olsun duygusallığının fazlasıda zarar

0|0
    0|0
  • duygusalık iyidir güzeldir de fazlası da bayabilir insanı

0|0
    1|0
  • Hoslanirim ama belgesel izlerken bile aglamasin

1|1
    2|0
  • yok

ben gerçekçi ve güçlü olmasını tercih ederim...

1|0
    0|0
  • Bayan olduktan sonra merak edilecek birşey olacagını sanmıyorum yüzlerce senden etkilenen erkek bulabilirsin

0|0
    2|0
  • hemde çok etkiler ve benim içn duygusal olması çok önemli.

0|0
    0|0
  • evet etkiler. ama fazlası bunaltabilirde.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 10

• duygusallık derken abartı şekılde bunu yaşıyorsan bana bıle baygınlık gelır kı bır erkek fazlasını kaldıramaz.. kaldıramaz derken senın gıbı dusunemez ve çatışma çıkar.. uzulup durusun..

1|0
    0|0
    • katılıyorum sana çok fazla duygusallık da bayıyo insanı şaka bile yapmaya gelmiyor.

• bu arada bu soruya 44 erkek cevap yazmış :)) ilk defa görüyorum bu kadar erkeğin cevap vediği soruyu :)) :)) soru da yani öyle çok ilgi çekici bir soru da değil normal kişilikle ilgili bir soru anlamadım gitti acaba resimden dolayı mı :))

• duygusal resım daynamış olabılırler :))))

• her şeye gözleri sulanan kızlar bi süre sonra boğar ona karşı nasıl davranacaklarını bilemeyip sıkılabilirler orta karar iyidir

1|0
    0|0
  • Azı karar, çoğu zarar.

1|0
    0|0
  • Aşırıya kaçmadığı sürece bence etkilenirler diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • resimdeki eger sen isen o zaman erkekleri öyle yada böyle zaten etkilersin bebegim ;-) gözlerin yeter... masallah

1|0
    0|0
  • yok sanmıyorum göz yaşına tahammülleri yok sanırım ağlayan bi kadın hem güçsüz hem aciz görünür. ama karşıdaki erkeğin karakterine bağlı bu duruma nasıl baktığı

0|0
    0|0
  • bence etkılenmezler sahsen bende duygusal erkege tahammul edemıyorum hep boyle alınganlık kırılganlık ınsanı bır noktadan sonra kasıyor

0|0
    0|0
  • her şeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • sanmıyorum bir yere kadar etkilenirler biryerden sonra boğar sıkar diye düşünüyorum.

0|1
    1|0
    • senın gıbı kız kaldımı bea:D saka bı yana cok duygusal kızlardan hıc hoslanmam hele bide facede ergen ergen sozler paylasanları hıc sevmem

sadece +1

• godisanascsşö:) son noktayı koymuş valla :D

• morri bızım kastıgım luzumsuz duygusallık dıger bahsettıgın duygusallık erkektede mevcut

• Ben duygusal deyilim.. Allah yardımcın olsun seninde zor işin..:=))

0|0
    0|0
Yükleniyor...