Masturbasyon'un zararları özellikle bekar kardeşler?

https://www.youtube.com/watch?v=-00UN6xyN5Q
gençler arasında o kadar yoğun ki günah olduğu bile belki bilinmiyor lütfen videoyu izleyin masturbasyon deyip geçmeyin evlilik hayatınızı mahvetmeyin videoyu izledikten sonra hak vereceksiniz lütfen sonuna kadar izleyin. izledikten sonra düşüncelerinizi yazarmısınız?

Güncellemeler:
Sadece 7 dkkanızı ayırın

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun valla o kadar günah yaziyorum buradaki sorulara da bir kişi bile inanmıyor

0|2
    0|0
    • Masturbasyon ahlaksızlıkdır demi ahlaksız bir davranıştır, peki ahlaksız bir müslüman düşünülebilinir mi? hayır tabikide düşünülemez. gerçekler kiminin nefsinin zoruna gider kiminin gözü açılır ben ne yapıyorum diye. ALLAH herkese hidayet versin lise 3 de olan 2 kardeşime izlettim abi biz ne yapmışız dedi yüzündeki ifadeleri görmen lazımdı.

• elhamdülillah bunu duymak mutluluk verici :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• burada defalarca yazdım bunu.. elı seyınde gezen kızlarımız ogullarımız yarın bırgun evlılıklerınde buyuk sıkıntı cekerler dıye.. fazla masturbasyon ereksıyon bozuklugundan erken bosalmaya kadınlarda ıse orgazm olamamaya en buyuk nedenlerden bırı.. mecburıyet halınde basvurun o yola.. elınız belınızde gezmeyın..

0|1
    0|0
    • türkiyede en çok şikayet edilen konulardan biride kadınların orgazm olamaması o heyacanı o duyguyu yaşayamaması en yüksek seviyeye çıkamaması. yaşabilse zaten eşinin işten gelmesini sabırsızlıkla bekler. erkekte aynı şekilde erken boşalma olmasa o tadı unutmaz ve eve gelmeyi sabırsızlıkla bekler iple çeker. ve eşler mutlu olur.

• Bu tür düşüncelerin insanları islamdan daha da uzaklaştırdığını düşünüyorum. Keşke hiç günah işlemesekte sadece mast kalsa.

Erkeklere biyolojik olarak verilen bir üreme iç güdüsü. Yapmam dese de bu zamanda bir erkek en erken 25 yaşında evleniyor. Bu zamana kadar mast yapmayacak mı? Bu imkansız.

Erkeklerin rahatlıkla evlenebildiği bir çağda yaşamıyoruz. Zinadan kaçmak içinde mast yapmanın dinimizce sakıncası yok.

0|0
    0|1
    • En zoruda anlamayana anlatmak!!! videoda söylediklerinin cevabı mevcut. yazdıkların şeytanın en klasik ve basit hileleri bana hiç yabancı gelmedi nedense sürekli aynı şeyleri fısıldadığı için.

• Bak sana cevap vermiyorum farkındaysan. Kalbin kırılır. Sen iyi bir müslüman olsan zaten üzerime gelmezsin. Yargılamaktan başka birşeyden haberiniz yok. Sen yapmıyorsan en iyisi sensin. Allah' ın rahmetinden haberiniz yok.

• yanlışlarını onaylamadığım için yadırgamış olmuyorum kimseyi yadırgamıyoruz ciddi anlamda dua ediyoruz işine geldiği anlamaya devam et.

• Güzel olmus

0|1
    0|0
  • Fazla mast evlilikde evliligi bitirir

0|1
    0|0
Yükleniyor...