Göğüs masajla büyüyor mu?

Merhaba sitenin meme uzmanları, gögüslerimi masaj yaparak büyütebilir miyim? Neden bu saatte bu soru bilmiyorum hüzünlüyüm sadece

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Aksine küçülür,

masaj yapa yapa erir gider yavrucaklar, elleme kalsın öyle

0|0
    0|5
    • Ciddi misin su an

• :) tebessüm ettim gece gece rahat ol olum ya kasma bu kadar , hayati bir mesele değil sonuçta @berber2569

• Memesi küçük kız görmek istemiyorum ondandır memelere sahip çıkalım :) @voluptuous hadi iyi geceler :D

Erkekler Ne Diyor 30

• Merhaba,

Ben meme uzmanınız Yunus,

Meme ile alakalı tabuları olan kız evlatlarına yardımcı olmak için burdayım. Eğer memelerinizin küçük olduğunu düşünüyorsanız asla bunu dert etmeyin gibi cümleler ile size gelmiyorum. Elbetteki takıyorsunuz..

Ama bizim yapabileceğimiz aslıdanda pek birşey yok.

Emdir, yalat gibi öneriler aslında işe yaramayan hamlelerdir. Hamilelik döneminde zaten gögüsleriniz büyüyecektir. Bu döneme kadar artık sütyeninize pamuk falan koyun..

0|0
    0|1
  • Daha önce de bu tip bir soru görmüştüm altına bir arkadaşın yorumu vardı. "Uzuvlarımız elleyerek büyüseydi, dünya'nın en büyük cinsel organlarına sahip erkekleri biz olurduk."

1|0
    0|0
  • Göğüslerine duştayaken soğuk suyla masaj yap okşa bu kan dolaşımını hızlandırcakdır göğüslerin dikleşecek gerilicek gelişicekdir ve iki avcunla göğüsün üst kısmını skıkıp sıkıp bırak sıkarken biraz yukarı doğru çek kekerken kasırı hissetmeye çalış özellikle bu egzersiz büyütücekdir diğerlerini aldırmana gerek yok youtubeye girip göğüs egzresizleri yazarken daha iyi anlarsın

0|0
    0|2
  • Masaj Yapanın Ağzına Bağlı Vantuz Gibi Çekiyorsa.

0|0
    0|0
  • buyutme amacını anlamadım kucuk olsa sana zararı nekı yanı ılerıde evlenınce zaten cocuk olunca v. s buyucek sonrada sarkmaya baslıcak bırak dırı kalsın ve öyle kabul et cokta buyuk ıyı degıldır ok canım gece gece huzunluysen sohpet edelım derım böle soruları bırak ok takıpleselım

0|0
    0|0
  • zayıf ihtimal..

0|0
    0|0
  • Hüzünlü insan neden meme sorsun arkadaşım nasıl bir kafa bu? :D Soruna cevaben hayır büyümez

0|0
    0|0
  • Ya sarkar çünki srn masaj yaptikça yumuşar ve sertliğini kaybeder sarkmaya başlar yani o yolu es geç :)

0|0
    0|0
  • yöntem-beslenme-horman ile alakalıdır. her göğüs büyümez, meme ucu renk ve meme yapısı anotomisi nekadar büyüme olacağı hakkında önceden kişiye bilgi vermektedir zaten. intrn dr um

0|0
    0|0
    • Hadi ya nasil anliyoruz mesela bunu gercekten merak ediyorum, ergenlik sinirlarindayim cunku

• Inanki ağlamadim hüzünlüyum sadece son bahar sisi çökmüş üstüme yüreğim buruk yine güz gülleri şarkısını hatirlattin :-) bu arada okşayarak büyüyen tek uzuvu biliyon onun için cevap Hayır büyümez :-)

0|0
    0|0
  • Büyür de bikaç saat sonra eski halini alır.

0|0
    0|0
  • yok daha memeler.. olmuyor maalesef

0|0
    0|0
  • Olmz öyle. Sıkıntı yapma ilerde büyüyecek zaten, şimdi büyürse ilerde sarkar. Bu yaşlarda küçük göğüs iyidir.

0|0
    0|0
  • Buyumez ole sarkar.

0|0
    0|0
  • Neler demek geldi içimdende neyse diyorum afişe olmayalım :)

0|0
    0|0
  • sanmam ya

0|0
    0|0
  • Büyür ama masajdan anlayana yaptırmak lazım

0|0
    0|1
  • meme experti değilim ama sanmıyorum :(

0|0
    0|0
  • Bu tür sorulara hep ellet emdir gibi saçma sapan cevaplar gelir. Ama hepside yanlış bilgi. Masaj da işe yaramaz. Ayrıca küçük göğüsler sarkmadığı için bence daha iyi

0|0
    0|1
  • Jel ve buz masajı

0|0
    0|1
  • Soğuk su ile yıka büyük ve sert olur sarkamaz sonrada resimlerini bana at bakayım

0|0
    0|0
  • Olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Büyütürsen almam seni Bana 75 beden lazım en fazla 80 olmalı.

0|0
    0|0
  • Buyumez napacan buyutup kucuk daha guzel :)

0|0
    0|0
  • Büyümez

0|0
    0|0
  • Fazla emilen oksanan meme buyur diye duymuştum istersen onları dene

0|0
    0|0
  • Emildikçe daha çok büyür

0|0
    0|0
  • hafif bir büyüme olur. birazda kilo alıp spor yaparsın vücudun hem fit hemde popo, göğüs büyük durur. her duşa girdiğinde kremleyip tahriş etmeden yaparsan faydası var zararı yok :)

0|0
    0|0
  • Oksatarak buyur

0|0
    0|1
  • Bir erkek yaparsa masajı büyüme ihtimali var.
    Çünkü erkeklerin elinde growht hormonu tetikleyici bir madde var. Ben doktorum kesin bilgi

0|0
    0|0
    • Guldurdun

• Ben de oyle

• İyi o zaman sevindim ciddi olmana sevindim

Kızlar Ne Diyor 4

• ellet büyür demek ne kadar yanlışsa masaj yaparak büyür demek o kadar yanlıştır

2|0
    0|1
  • evet büyür. doğru masajla ama.

0|1
    0|0
  • yok malesef

0|0
    0|1
  • Benimki çok küçüktü seks yapa yapa büyüdü. Ellemeyle emmeyle tahrik olmayla büyüdü. Bilimselliği olmasa bile tarafımdan denenmiştir. Küçücük göğüs bir senede şişti kocaman oldu hatta eski sevgilimle barıstıgımızda sevişeceğimiz ilk gün göğüslerimi gördüğünde inanamadı bayıldı büyüklüğüne görüntüsüne :) Ayrıca tabiki cok zayıfsan asla büyümez biraz balık etli olursan ve de benim gibi beyaz tenliysen harika olurlar :)

0|0
    0|0
    • Tesekkurler. Beyaz ten ne alaka anlamadim onu

• Ben esmer renkli göğüsleri beğenmiyorum itici geliyo böyle süt gibi olcak göğüs dediğin :D

• Ahah anladim bence de oyle, sut gibi degilim ama idare ediciiz artik :p

Yükleniyor...