Erkek arkadaşım bakire olmayan bir kızla evlenmeyeceğini söyledi, sizce onu terk etmeli miyim?

Ben bakireyim, 1 yıldır birlikte oldugumuz erkek arkadasımla evlenmek istediğimize karar verdik, nişanlanacagız, dün ona bakire olmayan bir kızla evlenirmiydin dedim o ise asla evlenmem dedi, ama kendi bir sürü kızla yatmıs, şimdi ondan ayrılmaya karar verdim, ben bana değer veren, beni ben oldugum için belden asagıma değil bana değer veren bir adamla evlenip mutlu olmak istiyorum ustelik cok adaletsiz biri, kendisi baskalarıyla yat yat sonra bakire kız iste, boyle dusunen bir adam ileride nasıl bana karsı adaletli davranır? belki bakire olmasaydım benimle de evlenmeyecektı, cok sogudum cok...

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Doğru düşünüyorsun. Malesef ülkemizde erkek bunun yapınca erkek adam yapar oluyor ama kız yapınca or.spu oluyor. Erkek arkadaşını tanımam etmem ama bu şekilde düşünen birisi ileride de aynı mantıkla seni aldatabilir. Yine de ayrılık kararı vermeden önce iyi düşün.

2|1
    0|0
  • bırak bu mantıkta bi erkele birlikte olma sakın senle ilişkiye girer ben yapmadım der emin ol yazık böyle ilişkilere üzülüyorum

4|1
    0|0
  • Arkana bakmadan koşarak uzaklaş.

3|1
    0|0
  • sktiri çek.

5|1
    0|1
  • ayrıl hajı

1|0
    0|0
  • haklısın... katılıyorum..

1|0
    0|0
  • iyi etmişsin. En güzeli. Çok doğru düşünüyorsun. Ben bakir kalıp kendimi eşime saklıyorsam eşimde bakireliğini benim için saklamalı

3|0
    1|1
    • sorun onun bakir kalmaması değil, adaletsiz olması ...

• onu kastettim ben de. bakir kalarak adaletli de olmuş olacaktı ama...

• babana sor annen bakire olmasaydı ewlenirmiydi sevgilinin yaptığı o.cocukluğundan baska birsey değil ...

3|0
    1|1
  • bence de haklısın...

2|1
    0|0
  • o cevap yada soru tarafından bakma olaya,seni gerçekten seviyorsa sende onu seviyorsan yoluna devam et,ama soğuduğunu söylüyosun ve sana değer vermeyeceğini düşünüyosan 1 sn düşünme,evlenince nasıl olacağını tahmin edebilmen gerek,gerçi insanlar çok değişebiliyor ben ne insanlar gördüm

1|0
    2|1
  • haklısın. birşeyler istiyorsan bunu haketmelisin.

1|0
    0|0
  • bas tekmeyi

1|0
    0|0
  • soru sordun cvb almışssın her soru sorduğunda sneın istediğin cvbı alıkcasın diye kural yokdur unutma ayrıca onun eski ilişkilerini bilmiyodun başda şimdımı sorunoldu ayrıl istediğin buysa böel saçma bir neden yüzündenayrılıcaksan ayrıl adalet dediğin nedir lan adalet olsa dünya milyonlarcayıl hep aynı tarafa dönmezdi şimdı ayrılıcanya 1 hafta sonra şunu sorucan buraya sevgilimı salak birnedenden kaçırttım geri dönermi siz bence hak edıyosunuz herşeyı kıymet bilenlerden deyilsiniz

0|0
    4|0
  • durdugun kabahat anlamadımkı yanı boyle dengesızı nerden bulursunuz merak edıyorum

2|0
    0|0
  • onun sana başkalarıyla yattığını söylemesi yanlış zaten. ama tüm erkekler bakire kızlarla evlenmek isterler. sen başkasıyla birlikte olmuşu (örnek başkasının kullandığı eşyayı kullanmazsın) ben neden alayım düşüncesindesin. erkekler ise başkalarında tecrübe edip kadınları memnun etmek isterler. (çok değerli bir eşyan var acemi ustaya mı kurdurursun işi bilen ustaya mı. tabiki işi bilene. yoksa o çok değerli eşyanı kırar yarar parçalar bir işe yaramaz hale getirtir).

0|0
    6|2
    • yalan mı soyleseydi yani,o zaman yatıp yatıp diktiren kızlara sakın kızmayın onlarda haklı o halde

• Argonot mantığına senin :D anana bacına yapsalar hoşuna gider mi?:D

• MrObvious hoşa gidecek bir durum değil. bende yanlış birşey söylemiyorum zaten. gerçekleri söylüyorum basit bir örnekle. hangi erkek hiç ilişkiye girmeden evleniyor. sen inanıyormusun ilişkiye girmeden evlenmiş bakir bir erkek.burada kızlara yüzde görünmek için yalakalık yapmaya gerek yok doğruları yazın.. kızlardan ilişkiye girmeden evlenen çok fakat erkeklerden sanmıyorum. anayla bacıyla alakası da yok.

• hacım ben bu konuların altına hep yazıyorum eger erkek arkadasın bakır degılse sende onu bırak.ben onem verıyorum neden mı cunku hıc bır namuslu kıza dokunmadım.basımdan boyle bır olay gectı kafamda neler kurdum onu oyle kabul etmek ıcın ama olmadı.o cocugun o kadar ılıskısı olduysa senı haketmıyor.sal gıtsın.bı oku derım her sey adıl olmalı link

0|0
    0|0
  • Off abi nedir siz kızların bu gereksiz tribi, durduk yere iş çıkarmalar, dağları ben yarattım havaları, her erkek peşimde havaları. Düzene karşı çıkıcam diyenler evde kalıyor birer birer haberin var mı ? M.Ö'ye dayanan bir düzeni kezban basınıza degistireceginizi mi sanıyorsunuz ? Erkek adamın 25 yasına kadar yatmaması direkt GAY damgası yemesidir, ya da kusu ötmüyor derler. Kızların ise koruması gereken sey saflıgı, güzelligi. Sen bakiresin, sevgilin de bakire bir kız istiyor. Evlilik arifesinde ayrılıp da yeni bulacagın erkegin öyle olmayacagını mı sanıyorsun ? Ah be kazbanım vah be kezbanım

0|2
    4|0
  • Bunun senle ılgısı ne arkadaşım tecavüzmü etmiş kızın aklı nerdeymıs bak 1 sene sana dokunmamıs azman bırı olsa senıde coktan yatağa atardı emın ol erkek ısterse hergun bırıyle yatsın el değmemiş birini arar.

0|0
    5|0
  • peki birsürü kızla yattığını nasıl öğrendin, belki yalandır

0|0
    1|1
    • yası 33 ve kendi soyledi

• sanmam o pek gunaha sevaba takılmaz onem vermez

• sen çevresine bir sor derim araştır eğer gerçekten çok kızla birlikte olmuşsa çevresinde mutlaka birlikte olduğu kızlar olacaktır , dahası eğer doruysa birlikte olduğu kızlar kendi çevresindeyse seni aldatma ihtimali var derim bence ona göre karar verirsin , en ufak bir tartışmada eski kız arkadaşarıyla yatabilir ... bu olmayacak gibiyse demekki söylediği sadece seni denemek amacıyla söylenmiş birşeydir bunları iyi ayırt et çünkü bir gelecek kurmayı düşünüyorsun onla ...

Kızlar Ne Diyor 8

• o kadar haklısın ki..

kesinlikle en doğru kararı almışsın..

bakire bir kız bakir bir erkek ile evlenmeli.. hem bu adaletsiz erkeklere çanak tutma hem de bedeni kirlenmiş bir adamla evlenme.. onunda seninde ilk olsun herşeyiniz..

böyle bir ayrımı o yapıyorsa sende yap.. senin de bakir erkek istemem hakkın var ve ondan daha fazla var..

yarın evlenipnce emin ol zerre kadar değer vermez bu adamlar.. çünkü akılları sadece başka yerlerinde..

sen eğer bu zamana kadar kendini muhafaza ettiysen o da etmeliydi.. ha pişmandır hata yaptığının farkındadır tamam ama, belli ki çok pişkin..

unutma ayeti kerime var temiz kadınlar temiz erkeklere temiz erkekler temiz kadınlara layıktır.. ve o adam bu fikirde ise sana layık değil..

3|0
    0|0
  • bence kendine uygun birisini bulmalısın adam sadece kendını düşünüyor belli. ilerde sorun yaşamanızda yüksek ihtimal sen buna yol ver nedenini de asla bakir olmayan birisi ile evlenemeyeceğime karar verdim dersin

4|0
    0|0
    • aynen açık açık söyle bakir bir erkek ile evlenmek istiyorum de anlasın ne pislik bir kafası olduğunu..

• Kesinlikle haklısın,bakire olmasaydın büyük ihtimal senden biraz zaman isteyip ardından bırakacaktı "Ben bunu kaldıramam vs" diye söylemlerin içine girip (Sanki adam kesmişsin gibi) Bazen bende senin gibi düşünüyorum,yani böyle düşünen bi sevgilim olsa soğurdum kesin.

1|0
    0|0
  • ne duruyorsun?

1|0
    0|0
  • sevmiyorsan terk et

1|0
    0|0
  • direk şutla

1|0
    0|1
  • çok saçma bişey burda suç erkeklerde değil kadınlardadır sinir oluyorum şöyle feminist feminist konuşanlara kızlarda yatmasın bana mı sordular te allam

1|2
    1|0
    • mevzu kızların yatması değil ki ne alaka , bakire olmayan kızla evlenmezmıs ben bakire oldugum için evlenecek benimle bana değer verdiğinde değil... ayrıldım zaten

• iyi yapmışsın zavallı çocuk iyiki evlenmemiş seninle mutlu oldum onun adına :D

• bence sen bakire değlsn :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...