Bakire olmadığımı söylemeli miyim?

Ben bakire değilim benden hoşlanan birisi var ben de boş değilim gibi fakat bunu söylemeyi düşünüyorum yani beni kabul ediceksen böyle et diye sizce söylemeli miyim?

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• bence ilişkin netleşsın sonra söyle lafını bilmez bişi der canın sıkılır hem önce kişiliğini analız etsın sonuçta hemen yatmıcagına göre söylemene gerek yok..adamın aklını aşagı kaçırtma

0|0
    0|0
    • doğru ya önce beni tanısın da peki o sormazsa söylemeli miyim tanıdıktan sonra

• evet beklemelisin ve ikincı plana atmalısın bakırelıgı hayatına yön vermesin yoksa ezik olursun madem yaptın arkasında durmalısın :)

• evet pişman değilim umarım ilerde de olmam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 18

• bence de söyleme boşver. erkekler başkasıyle birlikte olmuş bayanla evlenmek istemezler. ama şaka yapıyormuş gibi ağzını yoklayabilirsin. ben böyle olsam benimle evlenirmisin gibi. duruma göre ya diktireceksin yada ayrılacaksın ama söylemeyeceksin. kötü bir örnek olacak ama sizin için demiyorum yanlış anlamayın. kim evine başkası tarafından kullanılmış bir eşyayı alır. hiç kimse. erkeklerde kadınlarda aynıdır diye düşünüyorum.

1|0
    2|0
  • Şimdi söylersen ve oda seni yatağa atmak niyetindeyse çok güzel bir aşk yaşarsınız emin ol. Söyleme bence.

0|1
    0|0
  • Bunu söylersen ilk anlaşılacak şey senin anlatmak istediğin olmayabilir belki de kaybedebilirsin onun vereceği tepkiye göre. Bence zamana bırak evlilik falan yoksa gerekte yok söylemeye.

1|0
    0|0
    • peki ilerde bişeyler yaşamak isterse benimle veya bana sorarsa ne yapmalıyım?

• Kalbine sor, o söyler.

• tabiki söylemelisin kabul eder mi o ayrı. Ama kandırma adamı. He kabul etse ilerde yine sorun olur. Aman ne diye bozuyorsunuz kendinizi sonra böyle ortada kalıyorsunuz off bıktım sizden evlenmeden kimseye güvenip ilişkiye girmeyin diyoruz giriyorsunuz sonra vah vah. Neyse hakkında hayırlısı olsun doğruyu soyle güveniyorsan ama. O da seni kullanmak isteyebilir dikkatli ol derim

0|0
    1|0
  • baştan söylersende adamın niyetini anlayamazsın tamam deyip seninle keyfini süredebilir sonra ciddi birini bulunca ayarılada bilir bu senin için sorun olmayacaksa söyle yoksa bi bak adamın niyetine ondan sonra söyle.

0|0
    0|0
  • daha erken değilmi hoşlanma aşamasında

0|0
    0|0
  • acele niye? hele bir konuşun edin, bir birinizi tanıyın, huyunuzu suyunuzu bir birinizinkini öğrenin iş ciddiye biner gibi bir ışık alırsan sevgiline söylemen gerek... belki söylemesen farkına varmaya bilir ama dürüst bir davranış olmaz...

0|0
    0|0
    • yok yok söyliycem zaten sonrada üzülmek istemiyorum ben bilsin böyle kabul ediyosa etsin etmiyosa da gitsin

• evet daha yeni

• sana kolay gelsin...

• ben bi sefer yaptım o hatayı :)

0|1
    0|0
    • kız bana söyledi ben kız değilim diye yani :D

• o da var en iyisi biraz daha tanıyıp öyle söylemek en iyisi

• işin çok zor allah yardımcın olsun :)

• Öyle etmiyosa ılerde daha büyük sıkıntın olur o yüzden soyle

0|0
    0|0
  • yaln dünya yı eklesene seni istyo oda senden miş

0|0
    0|0
  • anlatma seni kullanmak isteyebilir. Bir ikincisi sakıın böyle bir hatayada düşme. Sakın!

1|0
    0|0
  • iş ciddiye binerse söylersin...

0|0
    0|0
  • söyle bilsin. ama söyledikten sonra hareketleri değişirse şaşırma..

0|0
    0|0
  • :D sana sorar kim bozdu arkadaş diye

0|0
    0|0
  • Öyle söylersen tekme yersin ki ..

0|0
    0|0
  • biraz zamana ihtiyacın var söylemen için..

0|0
    0|0
  • Benim vaktiyle sevdiğim bir kız vardı Öylede olsa kabul ederdim aşk bu! ama bilemem tabi herşeye hazırlıklı olman lazım.

0|0
    0|0
  • Hemen söyleme bence bir kaç gün sonra söylersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen sadece annene ve babana karsı vicdan azabı duymalısın, ve onlara hesap vermelisin , elin adamına değil...

3|1
    1|1
    • bu benim bedenim

• onu düşünen senle yatmak istediği için öyle diyor , seni kullanıp kullanıp hevesini aldıktan sonra kenara fırlatıp atacaktır buna emin ol

• herkes herkesin kararına saygı duymak zorunda kimse kimseyi yargılamasın şimdi

Yükleniyor...