Mİllet yardım edin sizce?

lütfen sadece ciddi ciddi yardım edecekler yazsın. Sevgilimle birlikte olduk okey klasik taktım yaptıktan sonra prezervatifin altından kremsi böyle mene benzer bişey çıktı ama köpük gibi uzamıyordu azıcık vajinasına bulaşmış sizce hamile kalma ihtimali var mı o köpük nedir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki sırasında bayandandan sıvı gelebiliyor bazen kardeşim, anlattığın şey tam olarak uyuyor. Sperm değil o korkma rahaat ol :)

0|1
    0|0
    • biliyorum kardeşim geliyor sıvı böyle beyaz kreme benzer bişey heralde ondan gelen sıvıyla prezervativin kayganlaştırıcısı öyle olmuş demi

• aynen bro

• teşekkür ederim kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• tam içine girerse deliğin hamiledir.

0|1
    0|0
    • ama mene benzemiyordu köpük gibiydi böyle beyaz krem gibiydi hatta uzamıyordu bile

• ooo ozaman bebek çok minik olur aldırırsın. bence acele et ne olur ne olmaz

• aldırması 500 tl zaten ben en kısa yoldan ucuz yoldan gitmek istiyorum yarına belli olsa test hemen bir hap alırız biter :/

Erkekler Ne Diyor 2

• Korkma

Sönmez bu şafaklarda.. pardon aklım İstiklar Marşına gitti birden..

Bu kadar da korkak olma..
    Vajinanın içine boşalan binlerce Spermden sadece 1 tanesi rahime girmeyi başarır..

Kaldı ki senin meni çok içeride değil. Bu yüzden korkma..

0|1
    0|0
    • doğruda insan korkuyor işte kardeş bide mene benzemiyordu böyle krem gibi beyazdı

• Umarım dediğin gibi olur.

• umarım :(

• Al bir test bak

0|1
    0|0
Yükleniyor...