Kızlar adet günlerinde neden pis kokuyor? Hormonlarla ilgili mi?

Kızların adet donemnde pis kokması?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar temiz olsan da duyulur koku

0|1
    0|0
    • Aynen kaliteli parfum felan lazim deodorant vs bastirmiyor

• Neden?

• Bilmem içimden geldi

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben hayatimda cok şükür bir kiz arkadaşımdan duymadin bana derken aynisi sekilde bende onlarda koku almadım. Evet ped degistiriken zaten alirsin çünkü basin one egik ped degistiriyorsun senin o kokuyu alman icin o insanın orasina kafani uzatman lazim ya da o insanin pis olmasi lazim. Aslinda tuvalete gittiğinde taharet alan kurulanan temiz ped takan birinin kokmaz kotu. Maalesef taharet almayan kadınlar var.

0|0
    0|0
  • temiz olan kokamz adetle alaksı yok

1|0
    0|0
    • Hayir adet gunleri sizden tuhaf bir koku geliyor

• Ben kokmuyorum. Temiz olan insan kokmaz kişiden kişiye bağlıdır bu. Kokan insan normalde de kokar bişey değişmez. Ha kokan arkadaşlarda vardi yanına yaklaşılmiyordu

1|0
    0|0
    • Belki sizde kokuyosunuzdur

• Hayır en hassas olduğum konudur kokudan rahatsız olurum. Kokmadigimdan eminim. Herkes kokcak diye bir kural yok.

• Dogru

• dakika başı ped değiştirilmiyo heralde 3 saatte bir falan. o kadar saat beklemiş kan doğal olarak öyle kokuyor

0|0
    0|0
    • Ya vakumla cekseler felan aslinda simdi aklima geldi boyle bir imkan var mi acaba

• öffff :D

• kanın nasıl kokmasını bekliyosun

0|0
    0|0
    • Kan kokusu gibi kokmuyo ama

• rengide tam kırmızı değil zaten. kirli kan o hem pis kokar hem koyu kırmızı çıkar

• Allah yardım etsin zor

Erkekler Ne Diyor 1

• Vajinadan gelen artık iş görmez bozulmuş yumurtalık hücreleri ve kan tabiki pis kokacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...