Bu ülkede Müslüman olmak ya da her insanın yaşamında olan konularla ilgili konuşmak cahillik ya da sapıklık mı?

Ya arkadaş ben Müslümanım , bi insanım , erkeğim... Ben herhangi bi konuya Kuran-ı Kerimden örnek verdiğimde neden cahilmiş , geri kafalıymışım gibi tepki görüyorum ya da bi cinsellik sorusuna cevap verdiğimde neden sapık muamelesi görüyorum ; bu ülkede Müslüman olmak ya da her insanın yaşamında olan konularla ilgili konuşmak cahillik ya da sapıklık mı ?

Eminim bunu yaşayan sadece ben değilimdir ; sorun onlarda mı bende mi ? Bendeyse eğer sorunum ne ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• bu ülkede böyle kardeş belli kavramlar var o kadar salakçaki herkes aynısını düşünüyo demiyorum çoğunluk bu

din mi diyosun yobazın bayrak taşıyanısın Allahın emrine yobaz demek kimin haddine

örtülü müsün örümcek kafalısındır aklın bişeye ermez

açık mısın mini mi giydin yollusundur.

chp limisin Atatürkçüsündür başka partiden biri asla Atatürkçü olamaz

akp li misin ona göre de chp din düşmanıdır değiştiremezsin

bu ülkede bi insan hem dinine bağlı hem atatürkçü olamaz

bunlar insanların beynindeki klişeler değişmedi değişceni de sanmıom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şöyle diyorum ben buna ünlü bir sözle: " anlatabildiğin,karşındakinin anlayabildiği kadardır."

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sorun sende değil kardeş yıllarca avrupa bunu böyle empoze etti kur'andan konuşuyosan ıyyy bak gerici lan bu dediler filmlerde vs de...ama git incilden konuş bak bi anda nasıl şey olursun fark bu yani...özentiyiz çünkü memleket oalrak ynai bikaç soru önce birisi çok güzel bi cümle etmiş ne tam batılıyz ne tam müslüman aynen öyle...sen boşver aynen devam et bende senin gibiyim aynen devam edicem çnükü...

0|2
    1|0
  • Ben de İslami anlamda muzdaribim ama bana cahil diyen bir çok kişiyi de yüz yüze gelse cebimden çıkarırım diye düşünüyorum. O yüzden vasıfsız kişilerle çok da tartışmaman gerektiğini bugün bütün sorularım kaldırılınca bir kez daha anladım. Bizim memlekette bir görüş vardır. Ya bendensin ya da kara toprağın diye :) Adamın alışılmış düşüncelerine karşı çıkınca derhal hakareti ya da kötü bir sıfatı yiyorsun. At çöpe öyle kişileri. O kadar hakaretlere maruz kaldım ama artık engelemeye başladım .

0|0
    1|1
  • sende sorun yok kardeş sorun karşındakilerde. bir tanıdığım var diyorki "dinsiz ve donsuz bir millet yetiştirmeye çalışıyorlar" aynen böyle durumlar şimdi. biraz dinden bahsettin mi gericisin laik değilsin cahilsin v.b. diye düşünüyorlar. sen bildiğin yolda devam et.

0|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdaribim. Merak etme yalknız değilsin. Değiştirmeliyiz bu zihniyeti sakın vazgeçme bu tutmundan. Oldu mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...