Bazı bayanlar neden hemcinsleriyle ilişkiye girerler?

bazı bayanlar neden hemcinsleriyle ilişkiye girerler? kaba bi tabirle neden lezbiyen olurlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 11

• sanırım kadınlar kadınları daha iyi anlıyorlar ve karşısındakinin yerine kendini koyuyorlar. gayler nasıl gay olabiliyorlar.

• kiyamet alametiii

• ona ilişkiye girmek demiyelim sevişmek diyelim:)öncelikle lezbiyen diilim.lezbiyen bi ilişki de yaşamadım.ama bazen kadınlara ilgi duyduğumu hissediyorum.kadın erkekten çok daha çekici seksi ve öpülesi geliyo bana.bi kere memeleri var:)

• hay o memeler bi tarafına dirsin emi

• Öncekileri Göster
    • çok kıskanç gördüm sizi:)))

• %100 haklıasın kadınların memeleri çok güzel ve sevişmeleri estetik duruyor...

• bunu tam tersi olarak son erkekler neden gay olurlar?

• erkekten zevk almadıkları içindir belki sonuçta zevk alsalar lezbiyen olmazlar dimi

• ben lezbiyen değilim ama bende sevişmeyi seviyorum. bi nedeni yok aslında cazip geliyor sadece

• Freebeach bana gore Degil topluma gore yanlis dogru olmayan birsey hem dinen de gunah ama yapmak isteyen yapar kimseyi yargilamak haddim degildir ama benim yorumuma b*klu dusunce denmesi seviyesizliktir begenmezsin veya senin gibi yorum yaparsin olur biter o kalitesini ortaa koymus neyse sana da saygim var

• Öncekileri Göster
    • bi insan ancak bukadar ukala olabilir!

• Boşver bildiğin gibi yap. Kim takar toplum. Senin hayatın,yaşa onu doyasıya :D

• Çünkü çoğu erkeklerden bıkmıstır haksızda sayılmazlar

• en büyük yanılgı! kadınlardan hoşlandığı için ilişkiye girer , erkeklerle hiç bir alakası yok bu konunun

• Bir çuval inciri berbat ederler dimi ?

• Aşkolsun Rosalindam, incir niye berbat olur ki.? Çok harika reçel olur "İncir Reçeli" .))

• Öncekileri Göster
    • Bebğim işte o aşkolsunu, onların ağzıyla konuştun diye çaktım sana.. Sen onların ağzıyla konuşma, onlar istedikleri gibi konuşsunlar.. :)

Ben de tatmayan onun tadını ne bilsin diyorum.. :))

• Erkeler bu konuya ılımlı yaklaşmışlar :)
      Kimi saçmalık derken kimi doğru yolu bulmuşlar demiş :))))
      Bende ortaya karışık yaptım :)))

• canı öyle istiyordur.takılma istersen.

• ego?denemedim bilmem

• Bir heteroseksüel neden karşı cinsiyle ilişkiye giriyorsa ondan. Eğilimi o yöndedir.

• tebrix!

• heteroseksüel in neden karşı cinsle ilişkiye girdiği açık insanoğlunun var olduğu andan beri bunun temel amacı üremek ama lezler yada gay lar onlar bana göre artık cinselliği sapıklaştıran kişiler

• Ha ha ha güleyim bari heteroseksüellerin amacı üremekmiş. O zaman prezarvatifleri, doğum kontrol haplarını yasaklayalım. Sadece çocuk yapmak istediğiniz aman ilişkiye girersiniz. Onunda hiç sevişme, öpüşme, dokunma da olmaz. Ne de olsa onlarda üreme olmuyor. Hatta çocuk yapmak istediğiniz zaman bile seks yapmayın. İğneyle spermi alırız, amacınız zevk almak değil üremekse hiç dert etmenize grk yok. Ömür boyu rahip gibi yaşarsınız öyle ne de olsa amacınız üremek.

Erkekler Ne Diyor 18

• erkekten bıkmış bir psikolojidir sanırım. hatunu en iyi hatun anlar mantığından ötürü gelmektedir sanırım. çokta haksız sayılmazlar.

• Bazıları neden homoseksüel olurbazıları neden biseksüel olurve insanların geneli neden heteroseksüel olur soruları ile birlikte sorulması gereken sorudur.kaldı ki..acaba bizler saf heteroseksüel miyiz? sorusunun da sorulması gerekir.Çünkü Kinsey olsun freud olsun sahf heteroseksüellik olmadığını her bireyin içinde derece derece kendi cinsine çekim olduğunu söyler.freud'u bilirsiniz de KİNSEY bilmezsiniz..dünyanın en büyük seksolğudur kendisi.

• Genetik bozukluk dnası hatalı istemesede onu tercıh edıyor. doğuştan gelen birşey insan sonradan eşcinsel olmaz. sadece cevre bunu baskılar yada hızlandırır.

• Saçmalıgın ta kendisi.Gerçek erkek çıkmamıştır karşılarına :))

• doğru yolu bulmuşlar.. erkekde bişiy yokki ne varsa kadında var ;)

• erkekler yetmiyormu acaba merak ediyorum yada kadınları çokmu çekici bulurlar bunu bende hep merak etmişimdir hayır sex konusunda bir kadının diğerine verebileceği ne varki ama şuda bir gerçek bir kadını cinsel yönden en iyi tanıyan yine başka bir kadın olacaktır belki bundandır

• ben tavsiye etmem kız kıza sevişmeyse erkeklerde yapar

• Bence iğrenc bir şey

• Bazi erkeklerde hemciinsiyle iliskiye giriyor ikiside rezalet insanlik disi hayvanlar bile yapmiyor

• emin misin?hem hayvanları nie dikkate alıosun.yani hayvanların yapıp yapmamasıyla yaşayışımıza yön vercez.emin ol hayvanlar yaşarken insanların yaptığı şeyi yapmayalım diye düşünmüyor.ha diycen ki hayvanlar düşünemez zaten.e burdan da anlıyoruz senin düşünebilme kabileyin de bi boka yaramıyor.bak hayvanlar düşünemediği halde senden daha anlamlı yaşıyor.neymiş düşünmek bir artı değilmiş.herkes düşünüo bu nası bi dünya.

• Öncekileri Göster
    • Biri eşcinselliğe insanlık dışı, rezalat vs diyorsa bende gaysem bu laf bana söylenmiş oluyor. Bende cevabını veririm.

• iyi bin karakoye git o zaman birdahada yorumun altina yazma

• Ne demek kaba bir tabir!

• tatminsizliktendir kardeş.daha çok zevk arıyolardır...

• Yanlış yere yazmışım :) üstteki yorumum sana.

• bayan bayana erkek erkeğe grup swinger derken sex kültürümüz ne kadar gelişmiş ve dejenere olmuş diye düşünüyorum...kimseye yapma diyemezsin kimseyi engelleyemezsin...tercih meselesi...

• ve bunu modernleşme olarak görenler var benşimdi islama aykırı desem gerici olurunm dimi Allah sonumuzu hayır etsin inş.

• tabi canım.modernleşme bu...medeniyet... : ))

• sonu olmayan askıda kalmış film seyretmek gibi geliyor bana Lezbiyenlik Ama bayanlarda biseksüellik dersen o zaman daha mantıklı geliyor.

• lezbiyen videolarına bakın videolarda 1 saat boyunda birbirlerini okşarlar göğüslerini yalarlar öpüşürler demekki bi zaman sonra penisin vaginada gezmesi sıkıyo vbe bunu tercih ediyorlar benim şahsi fikrim

• işi biliyolar bence akıllılar :))

• Tamamen tercih meselesi. İnsanlar nasıl mutluysa öyle davransın. Ayrıca birde her iki cinslede sevişmeyi seven erkek ve kadınlar var. Ben onların amacının tamamen zevk almaya dayalı oldugunu düşünüyorum :D

• nedenleri çok derin olabilir ama herkesin tercihlerine saygı göstermesini artık öğrenmemiz gerekir.

• Tatminsizlik için yapanlarda var. Ama çoğu kendini bildi bileli hemcinsinden hoşlanıyor. Karşı cinse çekim duymuyor. Küçüklükten itibaren bu homofobik, ataerkil toplumun size yüklediği önyargılarla konuşacağınıza biraz eşcinsellik hakkında bilim ne diyor bunu araştırın.

• Önceki yorumum sana değil yanlış yazmışım. Sana da şunu yazyaım. Tercih demişin. Ama eşcinsellik bir tercih değil, doğuştan gelen bir yönelimdir.

• haklı olabilirsin ama biseksüellik diye bir olgu var ve kadınlar da hoş duruyor...

• sanırım gay lık neyse, lezbiyenlikte o...kişinin geçmişindeki karşı cinse olan güvensizlik ve kötü hatıralar...

• demeki erkeklerden zevk almıyorlar

Yükleniyor...