Kızlık zarı bozuldu mu?

sevgilimle çamaşır ve üzerinde korsem varken masturbasyon yaptık. Vajina içine değil ama üzerine dokundum. 1-2 cm sokmamışımdır diye hatırlıyorum. Normalde de sokmam zaten. Dışarı çıktım sonra bir yarım saat falan yürüdüm korse düzelmedi vajinamın arasında kaldı. eve döndüğümde kan vardı tırnak ucu kadar bugün de korsemde fark ettim. Sizce tahriş mi olmuştur kızlık zarı mıdır?

0|1
325

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı zaten öndedir. Yanı 1-2 cm bozulması için yeterlidir. Bozulmuşta olabilir zedelenmişte olabilir. Bunun için kontrol olmadan bişey söylenmez.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• tahriş olmuş bir kaç kere daha yazıyım istersen bir bitmediniz. cahil sevişgenler.

1|1
    0|0
  • Bu tip durumlarda görmeden yorum yapmak çok zor.

1|0
    0|0
  • bu halti yiyecek kadar cesaretin varsa sonuçlarınada katlanıcaksın udacık kanamayı bozulma sanmanızda ayrı bir bilgisizliktir biraz internetten şu kadın ve erkekleri bilimsel olarak inceleyin hep entel dantel ne varsa yok facebook muş yok o bu siteymiş telaşla burdaki yanlış bilgileride alıp iyice telaşa kapılırısn

0|0
    0|0
    • Bilgin varsa sen anlatsan biraz

• olan bişey yok gerilmişsindir ondan mütevellit ufak bir zedelenemde esneme olmadığı için kanamış ufaktan bozulan kızlık zarı görmedin mi hiç bildiğin zarla beraber kan gelmesi lazım

• Vatana millete hayırlı ugurlu olsun.
    Zaten az bir kan gelir haşır haşır akmaz ama zedelenmıste odabilir.

0|0
    0|0
  • Bozuldunuz mu

0|0
    0|0
  • Hala kızsın merak etme

0|0
    0|0
  • tahrış olmus korkucak bır sey yok

0|0
    0|0
    • Parmağım girdi mi bilmiyorum ama. Zevk suyuyla karışık bir sıvıydı acayip telaşlıyım

• olsa anlardın

• zedelenmıs olabilir ama bozulmusta olabilir. fazla kan gelmez zaten bozuldgnda.

0|0
    0|0
    • Bozulurken hissedilir mi

• kişiye gore degişir bazıları hıc hıssetmez bazılarınnki cok acır bazılarınnki az acır.

• sağlamsın sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Üzgünüm hamilesin.

0|2
    1|0
  • zedelemişsindir. biraz ağrın olabilir dikkat et kendine.

0|0
    0|0
  • Burayı dumenci haydarin yerimi sandın la. s. d

0|0
    0|1
  • Sorunsalı diye bir kelime var mı Türkçede beni bir Aydınlatin

0|1
    0|0
    • sorunsal var

• Geçmedi. Ama ne diyeceğim

• Ya işte ben yaparken böyle böyle oldu de anlat napcz falan da deme o sana zaten aç bir bakalım falan der utanma diye söylüyorum

• Bozulmaz , Rahat Ol Bence.

0|0
    0|0
    • Olamıyorum

• o kadar hayatta sokamam gibi geliyor

• Parmak larınla Kontrol Etmiceksin zaten , oy oy...

• iki kişinin ilişkisine girmem maazallah anladın

0|0
    0|0
  • korkma l*n bişicik olmaz

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun :)

0|0
    0|0
  • sevişip de hala kızlık zarını düşünmek? acaba biz erkeklerin takıntısından mı yoksa siz kadınların fesatlığından mı oluyor bunlar?

0|0
    0|0
  • Tahriştir ama bir dahakine kızlık zarından olabilir

0|0
    0|0
  • Kıyafet varken boşaldın? Vaov

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...