Bakire olmayan kızlar?

Sayısı gün geçtikçe artıyor sanki eskisi gibi çogu kızın umrunda degil artık bekaret siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bakireligi sadece o "kana" baglamayi sacma buluyorum.
    Orasini burasini ellenten yalayip yutan kizin o et parcasi bozulmamis Neye yarar?
    Bakireyim diye dolasiyorlar ortalikda.
    Ama bakire olmayan kizdan daha namussuz olan kizlar bunlar.
    Aski sevgiyi sadece o Akan kana baglamak cok cahilce.
    Her insanin aklindadir bakireligi.
    Insan olmak lazim.
    Ben bakireyim Mesela Ama Bunu evlilige baglamiyorum karsima adam gibi adam ciksa evlenmeyi Gec Ama Onun buna degdigini ve onu hayatim boyunca unutmamak istemedigimden emin olursam bende veririm.

Bakireligi evlilige namussa baglamak cok sacma.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dünyada çok daha önemli ve düşünülmeye değer şeyler varken gidip de bacak arasındaki ufak deliğe kafayı yormak, acınası olurdu zaten.

1|0
    0|0
  • Benim için herşeyden önemli...
    Ben doğu kızıyım.
    Ve zaten insanlığın tertemiz olduğu tek yerdir doğu..

1|2
    3|1
    • Sana katılamıyorum kusura bakma

• Offf off :D batiya göçmeyi biliyonuz ama :D batidan sizin oralara giden var mi bak bakalim? :D buna önce devlet sonra da siz sebepsiniz.

Akraba evliliği de cocuk gelinler de silahla çocuk vurmak da sizde. Üstüne söylenilecek laf yok hâla konuşuyor :D

• @MarlynJeanne beğen butonu olsun tüm yazdıklarını beğenirdim. Ruhu sapık olup görünüşü dindar-Örf adet delisi olan insandır doğulular. 6 sene kaldım kadını da erkeği de dindar görünür öyle konuşur ama herşeyi yapar. For exemple @Malumkişi gibiler. bir evlensin sen sonra gör

• 25 yaşna gelip sevismemekten iyidir. 16 yaşından sonra bakire kalmak icin sebep yok.

1|1
    0|3
  • Kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Abazanus kabilesi en az 10 çocuk diyor

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum kendilerine. Dilediklerini yapmakta özgürler tabii ki. Benden uzak olsunlar yalnız, tek ricam.

1|3
    0|0
  • erkekler bakir kalabilseydi onlarda bakireliği önemseyebilirdi

3|1
    0|0
  • Erkek bakir değilse kadının bakireliğe gereği yok.

2|0
    0|0
  • Kendilerini ilgilendirir

1|0
    0|0
Yükleniyor...