Bir erkeğin arabası evi ise, ne vardır bu evin içinde..?

Kızların çantasını anladık sayılır. Biz erkeklerin arabasında neler varmış bi bakalım şimdi :D

Benimkinde bagajda işim gereği malzemelerim var.Bazen arka koltuğu da işgal ederler.Vitesin oralarda kart fişleri eksik olmaz.Viteste tesbih takılı bu arada :) Torpido da katalog ve kartvizitler , birde prezervatif varmış ki bunu bula bula eski sevgilim bulmuştu..:) O anı unutmam hiç.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• arkada koltukta 2 adet yastık lakin kenarları fırfırlı,

sürücü koltuğunda üzeri işlemeli,bir örtü,

gövdesinde ,dantel işlemeli örtü,

viteste,saç tokalarım,

torpido gözünde dikiş seti ,cam bezleri,ıslak mendil kuru mendil

bagajda,fazlalıkları derli toplu dursun diye,ayrı bir çanta,içi malüm ıvır kıvır,

anteninde pembe bir kurdela,

jantlarında pomponlu aksesuarlar felan..MESELA yani:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Yedek telefon,sustalı ,şarz cihazi,notebook şarz cihazı:D,bi evdeki kadar temizlik malzemesi araç için,yastık,güneş gözlüğü, yedek ayakkabı,kravat vs vsvs:D:D

1|1
    0|0
    • Seninki hakikaten evmiş hocam :D

• biyerlere gittiğimde sıkıntı yaşamayım diye var baya şey :D

Koca bi karton kutu var bagajda.Bide buzdolabı koyuyom yazın

• Ben tesbihi hiç sevmem sağına soluna da asmam =) Bagaj derli topludur ortada hiç birşey göremezsin torpido gözünde bazı evraklar var orta gözde parfüm kolonya peçete vs. Güneşlikte ruhsat kgs. Sadelik ön planda benim için

0|0
    0|0
  • Arabada gereksiz ıvır zıvır taşımayı sevmem ama aracı ilk aldıgım günden beri kırmızı plastik bi çamaşır mandalı var nereden nasıl girdi araca hiç bilgim yok :)

0|1
    0|0
  • Bu soruya göre ben sokakta yatıyorum ben.

0|1
    0|0
    • Niye ki hocam :) Araba mı yok demek istedin. Yani olunca erkeğin evi oluyormuş o bakımdan yani.Olmaması da eksiklik değil tabiki

• Arabam yok ki.

0|0
    0|0
  • sürücü koltuğun altında haydar, torpido da müzik cd leri ve birkaç belge ayrıca ruhsat kol dayamanın içinde uzun yollar için naneli şeker koltuk arka ceplerinde birkaç şey daha kapı yanlarında genelde su şişeleri ve toz bezleri bagajda ilk yardım araç gereç vs.vs

0|0
    0|0
  • Araba bomboş. Sevmiyorum öyle tıka basa dolu arabayı. Çakmak, shot bardakları ve iskambil kağıtları var. Bi' çiftte zar.

0|0
    0|0
  • Bagajda; takım kiti ve ilk yardım çantası, yedek kıyafet. Torpido; şarj aleti, sigara, ruhsat vs. Kapı cepleri; kart fişleri, selpak, mint.

0|0
    0|0
Yükleniyor...