9:5 cm penisim va. r 19 yaşındayım 1;96 boyum var kilometre 110 benim penisi neden boyle :( napıçam ben?

Bu boyda ki penisi nasıl buyur neden bu kadar küçük :( ?

Güncellemeler:
kilo 110

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• okadar sa aklına bişeyde gellmiyorsa sorun var demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Kilolu görünüyor musun?

0|0
    0|0
  • iyi ki gizledin sonradan kendini

0|0
    0|0
  • Uzatma yöntemlerini falan boşver sen kardeşim, ilk işin yarın spor salonuna yazılmak olsun. Düzenli spor ile 5 6 ayda bir 20 kilo verirsin o da 2 cm daha büyütür orada ki yağların gitmesi ile. 12 cm de paşa paşa yeter.

0|0
    0|0
  • Sözcük tamamlamayı kapat.. Kilon fazla derdim de boy var..

0|0
    0|0
  • kilo verip göbeği eritirsen 2-3 cm daha uzar o da yeterli olur heralde

0|0
    0|0
    • vermiyorum bogazima duskunum nasil vericemki :((

• çavusu sağlam tokatla ürksün

0|0
    0|0
  • öncelikle genel olarak yeterli bir boy diyerek geçiştirmek istemem. çocuk sahibiolmana ya da partnerine zevk verdirmede bir sıkıntı olmaz. uzatmak isersen vakum pomp ve ilaç kullanmanı tavsiye ederim. vakum pomp sürekli olarak muntazam 2 ay kullanman gerekli ilaç ile birlikte bu sana 2 cm kadar bir destek verir. vakum pompasının sakıncaları olduğunuda uutma. benim oenisimde 11 cm di pompa ve ilaç ile 13 oldu. kaldıki 3 çocuk sahibiyim. ve karım gayet mutlu

0|0
    0|0
  • kilo verirsen 1-2 cm daha uzar, biraz da gerdirme egzersizleri yaparsan 1-2 cm daha uzayabilir. parayla satılan egzersiz DVD lerini internette yayınlanıyor, onları izleyerek uygularsan faydalı olabilir ama önce biraz kilo vermek için çalışmalısın kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...