Bir kizi gogusleri kucuk diye terk eder misiniz?

Goguslerim kucuk ve bugday tenliyim ve tabii ki kendime guvenmiyorum ve problemliyim. Etrafta bir suru beyaz, buyuk goguslu, kivrimli, guzel kiz varken ben erkek olsam hayatta digerleriyle ilgilenmezdim, cok ciddiyim. Sevgilimin de bu sekilde dusunebilecegi beni gebertiyor, evet manyagim. Degistirebilecegim seyler olsaydi gercekten her seyi yapardim ama imkansiz. Dusundugum her sevgilinin aklindan gecen bir sey mi, normal mi bu? Bir kizi gogusleri kucuk, ten rengi igrenc diye terk eder misiniz?

0|0
10|91

En İyi Erkek Görüşü

• manyakmısın kızım yaa erkeklerin %80 i küçük göğüslü hatun sever çünkü küçük gögüsler diktir ve daha güzel emilir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 90

• bulduk da terk etmesi kaldı.

2|4
    1|1
  • Vücudu için çıkıyorsam seviyorsam o benim Ayıbım olur.

4|2
    0|0
  • Ya hayır o kadar da değil gözünü seveyim aşkı resmen katlettik senin bahsettiğin durumda aşk olmazki be. Erkeğin gözü çıksın ne diyeyim ki ben daha. Bu yüzden de sana hak veriyorum. Böyle düşünmen normal. Ama aşkın surette değil de içtenlikte olması gerektiğini bir türlü bilemedik...

0|0
    0|0
  • Küçük göğüsler şirin oluyor. :)

1|0
    0|3
  • Öncelikle küçük göğüs daha iyi yazanlara aldanma yalan söyleyip internet aleminde kızlara yavşamaya çalışanlar genelde neyse konuya döncek olursak sen penisi küçük diye terk etmez isen senin gibi düşünen karşı cinsden insanlar elbetki olcaktır bundan emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • bunun için seni terkeden erkek kendini güldürebilen erkekelrden hoşlanıyordur takma kafana sende hiçbir sorun yok

0|0
    0|0
  • Erkeğe göre değişir benim icin önemli terk ettmde bu destekliler yüzünden yanıltıyolar bizi tekmeyi basıncada duygusuz oluyoruz hep erkek suçlu zaten

0|0
    0|0
  • Küçük göğüs bence daha estetik.

0|0
    0|0
  • değiştiremeyeceğin birşeyi kafana takma , değişmiyor zaten..
    ama değiştirebileceklerin için delir.. Değiştiğinde mutlaka daha da deli olucaksın (:

0|0
    0|0
  • ucuz olmamak lazım...

0|0
    0|0
  • Öncelikle; çok gereksiz düşüncelere sahipsiniz. Ten renginizin "iğrenç" olduğu düşüncesini bırakmanız gerekir. Çok saçma bir düşünce. Bir kişi; vücudunuz için sizinle olacaksa, hiç olmasın!

0|0
    0|0
  • küçük göğüs bence okadarda kötü bişey değl yani ele avuca gelsin yeter. tamam erkek göğsü gibiyse de biraz sıkıntıda onun dışında dert edilecek bir durum değil. hem daha iyi işte sarkma gibi bir sorununda yok daha ne :D

0|0
    0|0
  • Kadınlara cinsel bir obje bakan biri ise evet dediğin belki doğru olabilir ancak biz sevdiğimiz kadınlarda güler yüze tatlı dile bakarız :) yaşında küçük anlaşılan bunları dert etme elbet senide beğenen biri çıkar ;)

0|0
    0|0
  • fotograf atsaydın belki güzelsindir

0|0
    1|0
  • Yok daha memeler dfg

0|0
    0|0
  • Sayko musun abla?

Memesi ve Götü küçük diye biri terk edilir mi?

0|1
    0|0
  • 7/24 memesiyle alakam olmayacak heralde.. Ki olsa da terkedilmez yahu..

0|0
    0|0
  • ah be kardeşim birini severken bizde ilk göğüslerine vurulmuyoruzya =) güldürdün beni

0|0
    0|0
  • Adam seninle çıkıyormu çıkıyor demekki beğenmişki sevmiş

0|0
    0|0
  • sen temiz kılsın olduktan sonra fiziğine dikkatt etmem :D

0|0
    0|0
  • Tabiki hayir goze hitap edene bakarak degilde kafanin uyustugu kisi mutlu eder beden ya da cinsellik tek basina anlam ifade etmez seven kisi mutlu oldugu kisinin bedenine pek takilmaz.

0|0
    0|0
  • sen kendi kendine kopleks yapmışsın alakası yok bugday tende güzel ayrıca kücük göğüslerin hastasıda çok sen kendi piskolejini düzelt canım bunları aklından cıkart

0|0
    0|0
  • Göğüsleri küçük diye terketmezdim bana sağdık olsun yeter zaten seninle göğüslerin için çıkıyosa sen onu terket. Ten rengine gelirsek. İğrenç değilsin. Bakımlı ol yeter. Ten rengine kimsenin takılacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • oo manyak kız. Kimse göğüslerin kücük die snden ayrılmaz. Eger ayrılırsada gerçekten sevmemiştir. Eger böyle olmaz diorsan git ameliyat ol

0|0
    0|0
  • ya öyle düşünen gerçekten var mı bilmiyorum ama bence küçük göğüs çok daha güzel ve seksi duruyor... büyük göğüs diyenleri hiç anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • çok saçma şeyler düşünüp yazmışsın adam olan memelere bakmaz arkadaş kalbe bakar yüzünde idare ederse tamamdır :D

0|0
    0|0
  • bu soruyu reklam amaçlımı soruyorlar bilmiyorum. ne ahlakası var herkes farklı sever ben küçük göğüs severım.

0|0
    0|0
  • daha neler hiç birleşmem ki

0|0
    0|0
  • o kişiliksizliktir

0|0
    0|0
  • Takma ya, güzel olabiliyor da acaba şu memeli konuyu açan sen misin? :D O da sensen takma bu kadar.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 10

• mal mısın kızım ya sevişmeyi bil tutkulu ol squat yap bakımlı ol hey allahım düşüncelere bak ya siz cidden delirmişsiniz olanı en güzel nasıl yaparım onu düşün ayrıca bende buğday tenliyim seven erkek de vardır sevmeyen de nasıl sarışın seven kız da var sevmeyen de onun gibi zevkler renkler ne malsın ya

2|0
    0|0
    • he göğüslerine de silikon düşün bence

• aynı şeyleri bende sana diyorum malmısın sen kızım verdiği akla bak seviş tutkulu ol diyor biraz akıllı ol kaliteli bir kişiliğin olsun filan diyeceğine söylediğine bak anca yarım saatlik zevksin sen

• Bende buğday tenliyim ve göğüslerim de küçük oldu mu şimdi bu :D

0|0
    0|0
  • Özür dilerim ama geberin.

0|3
    0|2
  • ne güzel yaa göğsün küçük benimki büyük ben küçük göğüs istiyorum ama maalesef yok gel göğüsleri değişelim :D

0|0
    0|0
  • Bunu bende merak ediyorum soyle dusun pipisi kucuk diye terkeder miydin?
    Ask izin vermez ki :)

0|2
    0|0
  • Bence sacma seven erkek onlari bahane etmemeli sevmiyorsa bahane eder sirf cinsellik dusunuyorsa bu boyledir

0|0
    0|0
  • oha la hiç üzülme o seni sevmemiştir zaten salla

0|0
    0|0
  • Sevgi, aşk nerelere düşmüş ya. Memenin küçüklüğünü dert edeceğine biraz kafanı geliştir sen.

3|1
    0|0
  • Kızım ne alaka ya duyan da baya kusurun var sanıcak göğsü geçtim buğday ten bana göre en güzel ten rengi ne çiğ gibi beyaz olucaksın ne de aşırı koyu tenli en güzeli buğday ten, ayrıca göğüslerinde hiçbi şey yok erkekler küçük büyük ayırt etmiyo emin ol :) benim büyük göğüslerim ama korkuyorum ileride sarkıcak diye küçük olsaydı da memnun olurdum bunlar hiç önemli şeyler değil şansın bol olsun yeter :)

0|0
    0|0
    • Sende ilerde estetikle küçültürsün.

• Takıntılı değilim sarkmaması için dikkat ediyorum ileride olursa da sorun etmem ne yapıcam yaşlandıktan sonra estetiği :)

• Benm ki küçük misal ne olucakki benim soncta kime ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...