Ankara'da lgbt mekanlar nereler?

kendimi farkettiğimden beri yalnız olduğumu hissediyorum.sanki tek eşcinsel benmişim gibi.ankara da yollarda hep benim gibi insanları arıyo gözlerim ve her nasılsa birinin gay ya da lezbiyen olduğunu hissedebiliyorum, onlar da beni gerçi saçlarımın kısa olması da kolaylaştırıyo işi.geçen konur cad.sinden geçiyordum lezbiyen çift sokağın başından sonuna kadar 'evet net lezbiyen' der gibi anlamlı anlamlı baktılar.sanki aramızda özel bir dil varmış gibi bazen gülümsüyoruz anlayınca özellikle ben lgbt bir birey görünce mutlu oluyorum ister istemez gülümsüyorum.ama yine çok yalnızım bir süre sonra insan kendi gibi biriyle arkadaşlık kurmak istiyor illa sevgili değil bu çevreden insanlarla konuşmak istiyorum çünkü aynı dilden konuşuyoruz..hetora arkadaşlarımla kuramayacağım muhabbetler var anlatamayacağım dertlerim anltsam da ne kadar anlayabilirler.

bu paragrafın özeti ankara da nerde bu lgbt bireyler? (allah aşkına bana eskiyeni demeyin )

3|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• internet üzerinden araştırırsan bulursun sizin gibilere özel internet siteleri var.dernekleriniz de var.

0|0
    0|0
  • Cinsel tercihleri illa senin gibi birileri olmasına gerek yok ne konuda sıkıntı yaşıyorsan konuşabiliriz,sıkıntı sadece arkadaşlık sa o kolay Allah başka sıkıntı vermesin...

0|0
    0|0
  • Özelden mesaj atarmısın

0|0
    0|0
  • ayol napıyorsunuz diyenlerde senin gibiydi bir zamanlar

0|0
    0|0
  • "hetora arkadaşlarımla kuramayacağım muhabbetler var anlatamayacağım dertlerim anltsam da ne kadar anlayabilirler. "

Sen heteroseksüellere bu önyargı ile yaklaşırken onlardan nasıl anlayış bekleyebilirsin ki? Lezbiyen, gay bir çok arkadaşım oldu. Gayet adam gibi oturduk konuştuk, dertleştik, ağlaştık, yardımlaştık...

Öncelikle bisexüel misin homosexüel misin bunu netleştirelim. Sonra kadın-erkek, kadın-kadın ilişkilerine geçeriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İllaki vardır öyle insanlar üzülme

0|0
    0|0
  • ben de bilmiyorum açıkcası ben de seninle aynı hisleri paylaşıyorum ve tanışmak isterim canım seninle :)

1|0
    0|0
  • kolay gelsin

0|0
    0|0
  • bi ara tunalıda bi bar vardı ama kapanmış :(

0|0
    0|0
  • Gayden korkmam biseksüelden kortuğum kadar.

1|1
    1|0
Yükleniyor...