Penisimi Uzatmamın Bir Yolu Var mı?

Penisimi Uzatmamın Bir Yolu Var mı?

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 15

• Geceden suya bastır uzar :)))

0|0
    0|1
  • Ucuna ip bağla ipin diğer ucunu kapıya bağla kapıyı bir anda ittir.. Öyle öyle uzar.. Tövbe tövbe..

0|0
    0|1
  • Arkadaşım internette yaz çıkar penis geliştirme egzersizleri var veya daha etkilisini istersen biraz parana kıyacaksın 100 tl civarı fiyatı olan proexdenter diye bir alet var kullananlar da çok etkili olduğunu söylüyor ve test edilip kanıtlanmış bir alet...

0|0
    0|0
  • İnternette yazan bazı metotlar ise yarıyormuş, bir belgeselde test etmişlerdi.

0|1
    0|0
  • İşiniz gücünüz penis uzatmak bir rahat bırakın ya :)

1|0
    0|1
  • Keçiboynozu :D

0|1
    0|0
  • Cerrahi yöntemle bu mümkün fiyatıda uygun. Üstelik aynı gün taburcu.

0|0
    0|0
  • Uc ay egsersizle 3/6 cm uzatma sansin var soylenenleri harfiyen yapar acele etmezsen evet uzayabilir penis kemiksiz yapidit vr kan pompalayarak yeni hucrelrr acarak buyutule bilir ama 17 cm daha buyuk olmasi sakincali kadin icin ideal 14/16 arasi

0|0
    0|0
    • egsersizler derken nedir bunlar?

• Büyüteç işe yarar

0|0
    0|0
  • Penis uzatmanın yolu yok güzel kardeşim sakına ilaç veya başka birşey kullanma daha kötü sonuçları olabilir !!

0|0
    0|0
    • ilaçlara karşıyım.. kremler falan var ama bir işe yarayacagını sanmıyorum

• Yaramaz zaten o doğuştan olan bir özellik kurcalama fazla :) sana verilen o kullanmasını bilirsen hiç bir kadın şikayetçi olmaz inan bana :)

• sıcak suda beklet

0|0
    0|0
  • Basketbol oyna

0|0
    0|0
  • benimki 22 cm istersen 2 cm i verebllirim kanka

0|0
    0|0
    • 2 kurtarmaz ama teşekkürler:)

• Verilen yorumları okudumda gulmekten öldüm ya :) . Cok mu kucukte uzatmak istiyorsun bilader

0|1
    0|0
    • mercekle diyeni bile var * .. onu diyenin:)) çokda küçük değil tabiki japonlar gibi.. ama uzasa fena olmaz18-19 olsa

• S. kini mengeneye sıkıştır kendini esneterek geri cek

1|0
    0|0
Yükleniyor...