Acil durumum war?

Alt tarafımda sovan gibi koku. War hergün duş yaparım temız birıyım ilk kez böyle oldu neden Öyle olur ki 3 gündür böyle. Doktora gitmek istemiyorum bitikisel cözüm warmidir

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• sovan nedır ya :S yedıklerındendır akıntın falan yoksa sorun yok

0|0
    0|0
    • War akinti sogan yani ilk kez oldu

• doktora gıtmen gerek ya da netten bır araştır dıcem ama kesın sonucu bulmasın

Erkekler Ne Diyor 9

• yarışmaya nereden katılıyorsun

0|0
    0|0
  • Sovan nasıl kokuyo ki :/

0|0
    0|0
  • Az mastürbasyon yap

0|0
    0|0
  • sovanı az yemeliydin bence

0|0
    0|0
    • Günde yarim tane yemek koyiom diet deyim ondan tek sebze yiom... Bugun biraktim ama

• makara bıyerede akıntı fılan varsa doktora git bu işin utanması olmaz tüpleri iltihap tıkarsa ılerıde cocugun olmayabılır o yuzden profesyonel destek al

• Hmm tamam

• Sovan ını yerim l*n senin hjahahahah

0|0
    0|0
  • yeşil soğanmı kuru soğanmı olduğu önemli ona göre fikir verelim

0|0
    0|0
  • Patlıcanı sok oraya musakka olsun :)

0|0
    0|0
  • Soğanı kes yeme sende

0|0
    0|0
  • SOVAN mı?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İltihap vardır, mantar oluşumu olabilir oda koku yapıyor doktora git ya da maydanoz suyu kaynat sabahları aç karnına iç

0|0
    0|0
  • Bu aralar cok mu fazla cemenli yicekler tukettin. Yani sucuk pastirma falan bunlar koku yapar. Bayanlarin yemesini tavsiye etmem o yuzden :)

0|0
    0|0
    • Bu Ara sadece sebze meyve yedim. Vegitarian im ben

• O zamn bir diktora gorun sen ihmale gelmez o bolge

• Utanirim ben bide kac kez Doktora gitim dövmedgim kaldi anlasamyirum doktorlar ile

• egee koku varsa doktora gitmen gerek iltihap kapmissindir

0|0
    0|0
  • Bol su tüketmelisin ve papatya cayi ice bilirsin. Kokuyu alir.

0|0
    0|0
    • tamam seyden olabilir mi saglikli yiom ya insan saglikli yerse vücüt pislikleri ariyo ya ondan olabilir diye düsüniorum yoksa sagliksiz yiom da

• Bazi bakteriler seni korur.( Istersen bir arastirma yap.). & bu yüzden sen full vitamin yersen saglikli diye bakterilerini öldürürsün...

• Meyve sebze tek onlar saglikli demek degil dogal seyler saglikli yani

• soğan, bir şu yazdıklarınıza dikkat edin ya, yediğin şeylerin kokusu vücuduna işleyebilir, mesela ben pastırma yediğim zaman terim de oram da pastırma kokar

0|0
    0|0
    • Ben bu Ara sebze meyve yedim tek sovan da yedim :D ama pismis ondan mi oldu

• sanırım soğandan dolayı eğer fazla kaçırdıysan, bol bol maydonoz ye belki kokuyu atmana yardım edebilir

• tamam Tesekürler

Yükleniyor...