AIDS hakkında bilgi edinebileceğim ne tür kaynaklar var?

Detaylı bir proje hazırlamam gerekiyor dergi makale internet sitesi kitap film her ne olursa olsun bu hastalık hakkında bir kaynak verebilecek olan var mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• google dicem olmucak kütüphane dicem çok eskidi aids li bir hasta ile konuş dicem uğraşmazsın incir reçelini izle dicem izlemişsindir yardımcı olamıcam dicem nie yazıon dicen lanet olsun geleceği görüorum ben hahaha:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aıds çaresi olmaya en kötü hastalıklardan biridir. Kan yoluyla ve cincel temasla bılaşır ! Hastalık kendini yıllar sonrada belli edebilir. Bağışıklık sistemi yavaş yavaş çöker. Bu kadar özetledim.

0|0
    0|0
  • Dallas buyers kulüp izle aids ile alakali belki yardimci olur.

0|0
    0|0
  • google amcaya soracaksın

0|0
    0|0
  • Google da ingilizce olarak ara sonra makaleleri çevir

0|0
    0|0
  • Yardımcı olabilirim istersen biraz dokümanım var gecen yıl sunum yapmıştım da

0|0
    0|0
  • Hastalık hastalığım yüzünden bir ara buna takmıştım berber de traş olmuştum jiletle kanama olmamasına rağmen gördüm işte berberden bulaşıyor diye çok korktum filan berbere gitmicem filan diyordum bir ara sonra öğrendim öyle bulaşmıyormuş hemen ölüyormuş dışarda virüs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En iyi kaynak bir AIDS hastasıdır.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle ama böyle bir hasta bulmam ve iletişim kurmam çok güç olabilir umarım bulurum

• Kaynağına inecen. Aids hastasına sor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...