Günümüzde aşk neye göre aşk?

Günümüzde aşk neye göre aşk? Cebindeki paraya göre mi? tipe göre mi? kariyere gör emi? aşk için olmazsa olmazınız nelerdir ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• benim neden parası olsun yakışıklı olsun gibi basit takıntılarım yok

benim onu sevdiğim kadar beni sevsin olmaz mı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşk yok artık sadece eglenmek war aşk cok nadir gorulen birsey her el ele gezeni ben aşık olarak gormuyorum dogrusu ...

0|0
    0|0
  • heyecanlanmıyorsam bunların hıcbırı bırseye yaramaz..

0|0
    0|0
  • günümüzde aşk falan yok.para var cinsellik var kariyer var ama aşk meşk yok;)

0|1
    0|0
    • owwww bi bayandan bunu duymak helal olsun diyorum sana işte budur hocam nokta!+1

• kesinlikle gerçekler malesef efsane aşklara bakıp imrenmekten başka bişey yapamaz olduk leyla mecnun kerem aslı!

• bu devirde sadece aşka aşık olucaksın gerisi boş ben böyle yapıyorum ve mutluym:)

• Kesinlikle tip. Günümüzde her açıdan gerçekten artık en fazla güzelliğe önem veriliyo... Aşk olsun iş olsun...

0|0
    0|0
  • hepsi

0|0
    0|0
  • para pul tip falan yas sadece kalbi temiz olsun huyu güzel olsun bana yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şu üçü sadece çıkar ilişkileri için olmazsa olmaz şeyler aşk için bunu söyleyemeyiz

0|0
    0|0
  • olmazsa olmazlarım .. öncelikle gözlerine aşık olmalıyım gülüşüne aşık olmalıyım sonra onu tanımalıyım tanıdıkça kalbine aşık olmalıyım ...

0|0
    0|0
    • umarım senin gibi düşünen biri ni bulursun kardeşim!

• diğer sorularını önemsemediğimden değil sadece o kişileri umursamadığımdan cevap vermedim sadece son sorunu yanıtladım bunu belirteyim:) . .. umarım bulursun mutlaka bir yerlere gizlenmişlerdir..

• para aq

0|0
    0|0
  • Yatakta cinsel istikrara bakar. kısaca istikraarr :)

0|0
    0|0
  • aşk mı kaldı artık...herkes gördüğünü sever olmuş,ne olduğuna değil, ne verdiğine bakar olmuş..!

0|0
    0|0
  • Aşığım diyenin ateşi çıkmalı, gerisi hikaye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...