Uzun süredir masturbasyon yapmıyorum ve zararları?

Merbalar efenim. Konu gayet açık. Yaklaşık 10 gündür masturbasyon yapmıyorum çünkü bazen abarttığım zamanlar oluyor. Bir de yumurtalıklarım kızlık zarım falan zarar görür mü, cinsel hayatımda zevk alamaz mıyım diye düşünmeden edemiyorum. Bir de hafızayı köreltirmiş diye duydum. Bana ordan bir çare lütfen.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Valla şu an ayzaymir olmalıydim o mantikla yazılsi hakkinda fikrim yok :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yok hayır zaten cok uzun surelı olmamıs :) fazla yaparsan kızlık zarına ya da yumurtalıklarına zararı yok ama krıtorıs orgazmını alıstıgın ıcın cınsellıkten zevk alamayabılırsın bu sadece ıhtımal

1|0
    0|0
  • İlerliyen zamanda zevk almama gec bosalma bosalamama gibi sorunlar yasarsın
    Ve vajinanın sekli kayar akçaabat mancarı gibi olur

1|0
    0|0
  • Sürekli mast vajinal orgazmı zorlaştırıyor ayrıca içine bir şey sokmazsan zar gitmez rahat ol.

1|0
    0|0
    • Bazen mal gibi parmağım içeri kayıyor biraz acıyor tabii sokmuyorum ama, elbette bir korku oluşuyor. Teşekkürler.

• Meraba ablacım.

Hiç bir zararı olmaz.

1|0
    0|0
  • hiçbir zararı yok hayatını yaşa

1|0
    0|0
  • Masturbasyonu çok fazla yaparsan vücut olarak yorgun düşebilirsin. başkada bir zararı olmaz.

1|0
    0|0
    • Korkunç olmayan bir yorum teşekkürler

• Yok artik daha neler

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=-00UN6xyN5Q
    sonunu kadar izle masturbasyon orgazm olmayı engelliyor çünkü gerçek ilişkinin 10 biri bile zevk vermiyor araştırma sonucu ve türkiyedeki kadınların en büyük şikayeti.

1|0
    0|0
  • sivilce çıkarmaz yumurtalığa zarar vermez hymen zarar görmez. Unutkanlık ve dalgınlık dikkatini toplayamama gibi problemler yapar. Zevk olayını bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • Merhaba değerli okurum.. Mastürbasyon sıklıkla yaplrsa vücutta agrlara ve erken bosalmalara yol. acar cinsel ilişki sırasında bu yüzden haftada bir ya da iki defa mastürbasyon yeterli olan sayıdır

1|0
    0|0
    • Ha yani boşalmama problemi yok, e yapalım o zaman iyiymiş sağol

• Yapalm

• Hadi beraber yapalm :)

1|0
    0|0
  • Yumurtalıklara zarar vermez de açık seçik şeylere bakmak hafızayı köreltir diye biliyorum

0|0
    1|0
    • Mezar taşı okumak da hafızayı köreltir delikanlı
      Hem günah ya öyle şeylere bakmadan da yapabiliyoruz

• Aynen mezar taşı okumak da öyle. Ben genelde bakmadan yapıyorum zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• Inan su yasima kadar masturbasyon yapmadim m Sini bile bilmiyorum yeminlee ne zarari olacakki evlenirsem kocam cildirtir beni masoya gerek yookk

0|0
    2|0
    • Kardeşim nasıl yapmadın şurda yalana dolana gerek yok, sen çıldırtma ıvır zıvor kelimelerini kullanıyorsan zaten bir şeyler biliyorsun yapmışsın.

• E ilginç gerçekten seni tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum canım kendine hakim oluyorsun 😕

• Ya 1_2 defa denedim sadece zevk alamiyorum almiyorum yani yapmakta istemiyorum acikcasi p*rno filmi izledim bir kac kere biraz aldim sevismeli olunca oda. d

• Sivilcede cikarir diyollar 😂

1|0
    0|0
    • Herhalde az sivilcem vardı kayboldu? 😂

Yükleniyor...