Ella ertesi gün hapı kullanan var mı?

Bugün prezervatif yırtıldığı için ilişkiden yarım saat sonra ella hapı kullandım belki yarım saat bile geçmemiştir. Durumu anlayabilmem için ne kadar beklemem gerekiyor ya da işe yaradığını nasıl anlayabilirim? Regl olmama 10 gün falan var daha. Daha önce hiç böyle bir hap kullanmadım o yüzden bir bilgimde yok maalesef.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eczacıyım,

içini ferah tut. iyi tercih yapmışsın sınıfının en iyisidir. en uzun sürekli ilişki sonrası etkisi olan ilaçtır.

kısırlığa yol açmaz. adet düzenin biraz etkilenebilir. yan etkiside yoktur

bir sorun olursa bana yazabilirsin.

bilen eczacı bilir çevrende güvendiğin eczacı varsa onlarada sorabilirsin. Bu tarz şeylerden doktor anlamaz. Sonuçta cinsel ilişki hastalık değil :D

1|0
    0|0
    • Peki bugün kanamam oldu biraz ama devamı gelmedi bu niye? Anlamı ne bunuuuuuunnn çatlicam

• Sağlık bilgileri dışında ki söylediklerinize kulak asmıyorum demek istedim zaten. Siz bugün yanlış anlama gününüzdesiniz belli ki. Sırf mesaj atmak istemedim diye saldırıya geçtiniz kendi yazdıklarınıza bakınız

• Saglik bilgisi disinda ne bilgisi verdim? Ilac ismini acikta zikretmem. Herkes okuyo yanlis bilgi yanlis uygulaniyor. Saglik kisiye ozel bisey. Bu sizin umrunuzda olmayabilir ama herkeste abazan degil. Neyse iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 6

• Hapı zamanında kullandığın için sorun olmaz. Adet günün değişir. Bunu sorun yapma.

0|0
    0|0
  • Prezervatif kazaları çok kötü oluyor. Resmen şok :) o hapı duydum ama bilmiyorum. Sonuçta bu tarz ilaçların yan etkileri sıkıntılı olabiliyor

0|0
    0|0
  • Hanımefendi adet düzeniniz şaşacak korkmayın akıntılarınız olabilir yine korkmayın geçilse bile adet olunca ise yaradığını anlarsınız geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Ella en iyi ve güveniliridir. Çok kısa sürede kullanmışsın sende, o nedenle bir şey olmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • için rahat olsun isim düşünmek zorunda kalmayacaksın

0|0
    0|0
  • Kısırlığa yol aciyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Regl olmadan anlayamazsin ama hemrn içtiysen rahat ol işe yarar

0|0
    0|0