Lezbiyen - biseksuel - heteroseksuel?

Bugün bigudi bar'ın yanındaki kafede bir şeyler içtim. biliyorum bir kadınla ilişkim olacak. ancak çok tedirginim. daha önce hiçbir kızla bir ilişki yaşamadım -cinsellik haricinde- ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. erkek arkadaşım da oldu. evet arkadaşlar nedir ne değildir bu eşcinsel ilişki? ben biseksüel miyim şimdi? nedir tam olarak lezbiyenlik biseksüellik heteroseksüellik? siz bu akımın neresindesiniz? anlatın haydi..

1|2
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• hem erkeklerle hemde kadınlarla birlikte olma isteği varsa evet bisexüelsindir. erkek istemezde sadece kadınları arzularsan lezbiyen. sadece karşı cinsini yani erkeği arzuluyorsan en çok kişinin mensubu olduğu heterosexüelsindir. bunların hiç biriside sağlıksız bir duruma işaret değil. son derece doğal şeyler. bir kadın için bisexüellik çok ideal. bisexüel kadın çok çekici geliyor bana.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kızım senin yolun yol değil. Zincirleri fena kırmışsın bu işin sonunun nereye gideceği belli değil. Ayrıca gizli olarak soru sorup lezbiyen bar reklamı yapmanda hiç hoş değil.

0|0
    0|0
  • :D arkadaş siz kafayı mı yediniz :))) tipiniz mi bozuk?

Nereden geldi bu biseksüelliğe normal diyen it sürüsü?

iki kadını aynı anda becereksiniz diye kadınlara biseksüelliği övüyorsunuz...

Kanınız mı bozuk sizin?

Normal falan değil, cinsel sapkınlık, ruhsal bozukluk... Tercih meselesi falan demeyin, o tercihi sağlıklı kafalarla yapmıyorsunuz zaten... maval okumayın...

Doğaya bir bakın... Dişi ve erkek... heteroseksüel ilişkiden farklı olarak yaşan bir canlı var mı insanoğlu dışında?

İster hastalık dersiniz, ister başka bir şey... ama durum normal diyemezsiniz...

dünyayı yatak odası zanneden aciz yaratıklarsınız...

0|0
    2|1
    • durum gayet normal senin isteyerek yaptığın bişey değil doğuştan gelen bi özellik. Ve kendini biseksüellerin yerine koy sana anormal denmesinden hoşlanır mısın :)

• link

Yukardaki linkten bu biyolojik faktörlerin ne olduğuyla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsin. Biseksüellik üzerine çok fazla araştırma yapılmadığı için biyoloik kökenlerinin ne olduğuyla ilgili çok fazla bilgi sahibi değiliz.

• baska canlilarda da var homoseksuellik. biseksuelligi arastirmadim ama gay yunuslar, lezbiyen maymunlar okudum yani :)

• ne içtin sen bende aynısından istiyorum

0|0
    1|0
  • sen ucmussun

0|0
    1|0
  • farketmez işime yararsın özelden ulaş bana öptm

0|0
    1|1
  • cinsellikde yanı seksde erekklerdende zevk alıyosan ve kızlardanda hoşlanıyosan cinsiyetin ne olursa olsun biseksüelsin

0|1
    0|0
  • biseksüel sin gayet normal canım sıkma canını

0|0
    0|0
  • bisexuelsin bal gibi...

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin şu an.

0|0
    0|0
  • lez olmuşsun sen be gülüm

0|0
    0|0
    • ya ama erkek arkadasimla iliskiye girip gayet de zevk aliyorum of bilmiyorum ki ya :( gecen gun yolda gecerken bir kizi oksadim caktirmadan. bu isin sonu hayir degil :(

• Biseksüel kadın iyidir ya.

0|0
    0|0
  • lezzoşşşşşşşşşşşş

0|0
    1|0
  • ya aramizda kalsin:D

bende lezbiyenleri izlemekten hoslaniyorum:D

cok atesliler, bir kere yurt disinda tanik oldum,

opusur ve birbirlerinin goguslerini oksarken izledim acayip birseydi, bir erkekgin bir kadina karsi oyle sehvetle yaklastigini gormedim bu gune kadar...

1|1
    0|0
    • +1 aynen

• iste benim de bahsettigim bu. yani bir kiz kadar bir kizi memnun edebilen tanimiyorum.. bende mi bozukluk var acaba? :/

• Bu tartışılır, insan gerçek aşı ile seviştiginde olay biraz farklı oluyor, aşk ve cinsellik şiddet ve üstünlükle bağdaşmaktadır, ben oyle bir iliski yasadim ve birdahada raslamadım, hala ne o beni nede ben onu unutabiliyoruz...

• biseksuelsin otesi var mi

0|0
    0|0
  • lanet olsun ki biseksüelim.

0|0
    0|0
    • nicin lanet okuyorsun ki? gurur duymalisin en azindan ne oldugunu biliyorsun. ben ne oldugumu bile bilmiyorum..

• biseksüelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bazen kadınlara hayır dıyemıyorum

3|0
    0|0
  • ben lezbiyenim erkeklerle de ilişkim oldu ama hiçbiri bir kız gibi olmadı hep eksik kaldı bazı seyler... sende lezbiyensin bende cunku heyecan duyuyorsun bir kızla ilişki yasamaya bence istersen ekse sorularını sor acıkca konusamıyorsan burada

2|0
    0|0
  • ben de bisexüelim erkekleri yatmayı seviyorum ama kadınlar daha çekiçi ve tahrik edici geliyor

2|0
    0|0
    • sana erkek denk gelmemiş !

• ee manyak sevgilim var diosun kadınlar daha tahrik edici diosun piss yalancı tolga haklı erkege denk gelmemişsin :D

Yükleniyor...