Meme estetiği hakkında?

arkadaşlar bu ayın sonunda meme estetiği olucam.. iki çeşit protez kullanılıyor.. damla ve yuvarlak.. ben damla protez düşünüyorum.. size göre görsel olarak hangisi daha doğal ve daha güzel.. damla mı, yuvarlak mı?

• damla
    35% (8)56% (15)46% (23)Oy Ver
  • yuvarlak
    65% (15)44% (12)54% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/P5Pdb7.jpg bu daha anlaşılır oldu galiba

0|0
5|28

En İyi Kız Görüşü

• Eğer meme dokun varsa yani azda olsa göğüse sahipsen yuvarlak yaptır, o zaman doğal durur damla gibi görünür. Ama oğlan çocuğu gibiyim diyosan damla yaptır. O zaman daha doğal durur. Ancak şunuda belirtiyim, damla göğüs resimde bile sarkmış göğüs gibi duruyo. Yuvarlak daha dik diri duruyo. Karar senin eğer kas altı yaptırırsan yuvarlak olduğu çokta belli olmayabilir bunu doktoruna sorabilirsin. Ayrıca ne kadara ve nerde yaptıracağını söyler misin? :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• yani acikcasi bu protezler hakkinda pek bilgim yok ancak saglik acisindan size sorun yaratmayacak olani secmenizi öneririm

2|0
    0|0
  • erkekler için çok farketmez. her ayna karşısına geçtiğinizde siz göreceğiniz için bence sizin beğenmeniz ve karar vermeniz daha doğru olur :)

1|0
    0|0
    • orası öylede kararsız kaldım.. ben doğaldan (damla) yanayım ama bıçak altına yatmışken acaba diyorum bazen

• yani fikir sahibi olacaksanız, iki tip göğüs deneyimim oldu :) görüntü tarafında sıkıntı yok, ama benim tercihim elbette yuvarlak olmasından yana. Ama yumuşaklık konusunda kesinlikle orjinalinden daha sert oluyor :) farkediyorsun hissiyatını :)

• 2'side olabilir çok kararsız kaldım. Bence ten rengin, boyun, saç rengin bu işte daha belirleyici etkiye sahip olabilir.

1|0
    0|0
    • Boy 1.70. Kilom 55

• ten rengiyle alakası ne?

• Ben daha çekici olduğunu düşünüyorum. 21 yaşındayım 3-4 senedir tecrübelerim oldu belli aralıklarla. Demek ki bunu da hayal edip yakıştırmışım zamanında abla. Ya bir bayanla böyle konuşuyorum da cidden utandım >8(

• İkisini de bilmiyorum ama sen şuna dikkat et. Sağlıklı olan hangisi ise onu tercih et. Görünümü büyük olacak diye kasma yani.

Resimdeki ortadaki güzel.

1|0
    0|0
    • kullanılan protez son derece sağlıklı ondan yana problem yok.. tek sorun benim kararsız olmam.. doğal ve dişi görünmek istediğim abartı değil.. teşekkürler bu arada

• Rica ederim: "Doğal ve Dişi" bak bu iyiydi. Çok fazla büyüttürme derim ;) Dün nat-geo da bir belgeselde iğrenç bir kist çıkardılar kadının slikonlarının altından...

• Herkesde farklı duruyor Ben damla sevmezdim ama burada bir kalpsiz le tanıştım onda çok hoş duruyor kimindede çok itici

1|0
    0|0
  • damla daha gerçekçi duruyor. ama büyüklüğünü çok abartma... çünkü aşırı büyükler hemen anlaşılıyor estetik olduğu...

1|0
    0|0
    • bende senin gibi düşünüyorum.. iki tane kocaman portakal değil istediğim zaten.. teşekkürler :)

• c cup 85 gibi

• 85 C tam ideal.. zevklerimiz aynı.) ama daha büyüğü olmasın.. estetikte olsa deforme olabilir.. bir de çok dikkat çeker..85 C ve Yukarısı bir de çok dik olucak muhtemelen.. gözler hep üstünde olabilir :) dikkat et..

• 1 daha iyi duruyor

1|0
    0|0
  • Slikon değil mi demek istediğin?

0|0
    0|0
  • yuvarlak

1|0
    1|0
  • eski halini grseydik iyi olurdu nasl olsa yeni hali değişmiş olacak görsekte tanımayız

1|0
    0|0
    • bu arada operasyon maliyeti ne kadar

• duruma göre değişiyor protez kullanımı.. gerekliyse kullanır.. ama ufak bir fark alıyor bildiğim kadarıyla.. mesela 5.500 se 6.500 gibi alıyor

• teşekkürler cevap verdigin için bu arada ben oyumu damla dan yana kullandım

• dogru dusunuyosun.

Bide neden haptiriyosun ki?

1|0
    0|0
    • özgüven eksikliği yapıyor çünkü neredeyse göğüs dokum hiç yok gibi

• emzirmeye herhangi bir engel teşkil etmiyo.. kendim için istiyorum bunu daha iyi hissedicem.. ayrıca cevap için teşekkürler

• Ben tesekkur ederim.

Tekrar damla derim :)

• Daha doğal duruyo

1|0
    0|0
  • peki kaç CC taktıracan.

1|0
    0|0
    • 300 veya 325 cc denildi ama asıl ölçü operasyonda belli olacak

• meme altından en sağlıklısı buymuş

• aynen. izi kalmaz azcık sadece

• Memelerin gerçekten çok problemli değilse yaptırma, pek hoş bir şey değil.

1|0
    0|0
  • yuvarlak baya op

1|0
    0|0
  • Damla Bence Daha Seksi : D

1|0
    0|0
  • ÖRNEK LERİ VAR MI, anlayamadım şimdi?

1|0
    0|0
  • Abla bence hiç estetiğe bulaşma :S
    Yaptıracağım diyosan da kafana göre takıl ;)

0|0
    0|0
  • bana sorarsan yaptırma. ben küçük göğüs severim zaten çok daha atletik ve sağlıklı duruyor.

1|0
    0|0
  • Estetik sebebi ne?

0|0
    0|0
  • görmem lqızm önce

0|0
    0|0
  • Memeleri rahat bırakın artık onlar bizim

0|0
    0|0
  • Neden buyutuceksiniz ki

0|0
    0|0
  • damla daha çekici olur bnce

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ya damla meme aklıma hep eski sevgilimi getiriyo. Sanki böyle daha büyüyecek edasında damla olan. Bence yuvarlak yaptır amacın Seksi olmak galiba.

1|0
    0|0
  • küçüklüğünden mi taktırıyorsun yahut başka bir neden mi? eşiniz ne diyor bu duruma

1|0
    0|0
    • eşim yok ayrıldım

• çok büyük zaten olmaz.. göğüs kafesinin bir kapasitesi var maksimum 85 c.. bu arada teşekkürler

• oda ideal ölçü yaptırın o zaman bizde düşünüyoruzda kararsız kaldık

• görmedik nerdenn bilcez ki

0|0
    0|0
  • Yuvarlak memenin görünüşü dahah iyi aynı zmanda sevişirkende daha güzel damla şeklinde olan ne öyle neresini emicen okşucan. s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• damla daha doğal
    yuvarlak meme cok yapmacık duruyor
    sen bılırsın
    ama ben yapmısken yuvarlak yaparım
    zaten sılıkon oldugu bellı olur barı dık ve sert dursun

1|0
    0|0
  • arastirma yapmadanmi estetik olacaksin? Sen damlayi düsünüyorsun buradakiler yuvarlak dese yuvarlakmi yaptiracaksin?

0|2
    0|0
    • elbette araştırma yaptım.. doktorumda sen hangisini istersen dedi.. ama yaptırıp sonra pişman olmamak adına fikir almak için soruyorum

• Doğal bir görünüm istiyorsan damla kullan, ama görsellik olarak bir fark istiyorsan yuvarlak. Önemli olan senin nasıl görünmek istediğin.

1|0
    0|0
    • Bu arada direnlerini sakın kolunun altından takmasınlar. Izin verdirme buna meme ucundan girmeyeceklerse kestikleri yerden taksınlar direni. Koltuk altından takanlar var sonra kolunu kaldıramazsın dikkat et buna benden sana küçük bir hatırlatma ^_^

• o kadar kisi yuvarlak demiş ama emin ol yuvarlak olanlar direk deri altına top konmuş gibi oluyor

1|0
    0|0
    • ben öyle bir görüntü istemiyorum işte,, hem yapma olduğu çok belli hemde çok itici geliyor.. ama yinede fikir almak istedim teşekkürler

Yükleniyor...