Sevgilimle sevişince?

Bir siteden spermin cilt için ne kadar faydalı olduğunu okuduktan sonra sevgilin boşandığında artık bir bardağa boşalıyor. Bu spermi ben sonra yüzüme maske olarak kullanıyorum, 2 aydır kullanıyorum ve gozeneklerim yok olmakla kalmadı sivilcelerim tamamen kayboldu ve siyah noktalardan eser kalmadı! Acaba herkesin cildine iyi bir bakım olacak mı merak ediyorum?

Size sorum denediniz mi? Denemişseniz faydalarını gördünüz mü? Denemediyseniz dener misiniz?

0|0
11|43

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• tam bir şifa deposu, saf proteinden üretilmiş içeriğiyle son derece doyurucu, cilde sürüldüğü takdirde güzelleştirici etkisini göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek. Yaraları iyileştirme özelliğinin yanı sıra baş ağrılarına iyi gelir, adet sancılarının azalmasına yardımcı olur, sabah akşam bacaklarınıza sperm sürüp bir bezi dolamak suretiyle selülit illetinden 1 ayda kurtulabilirsiniz. Gözaltı torbalarına sürüldüğünde morlukları yok eder ve cildi normal renginde döndürür, diş eti kanamasını %70 oranında engeller. Uçuk çıkmadan önce sürülürse uçuğun gelişimini durdurur, burun üzerindeki siyah noktaları ve sivilcelerinizi yok eder. Bademcikler şişmişse pastil etkisi yaparak rahat nefes alımına yardımcı olur. Dudak çatlaklarının iyileşme sürecini hızlandırır. 20lik diş ağrısını azaltır. Dudakların dolgun bir görünüm kazanması için yararlıdır.
    :)))

1|1
    1|0
  • bunu bende duymuştum :D Japonların p*rno filmlerde neden 1 kadının sratına 50 erkeğin boşaldığını daha iyi anlıyorum :D

1|0
    1|0
  • Daha öncede söyledim şimdi de söylüyorum , böyle bir şey gerçekten var , satın aldığınız pahalı cilt kremlerinin içeriğinde pasif sperm bulunuyor.

1|0
    1|0
  • kız doğru söyluyor bunu ilk duydugumda arastırmıstım kulağa cılgınca gelmıstı kızın spermımı bardaga doldurup maske yapması ama gercekten yapanda gordum ya artık hıc bır sey benı sasırtamaz :)

1|0
    0|0
    • İşe yarıyor dostum :)

• arastırmıstım zamanında doğrudur dostum yutarsanda cok yararı var :)
      dıs beslenme olarak kullanıyosun bide iç besleneme olarakta kullanabıulırsın.
      valla sevgilnın etinden sütünden herturlu yararlanıyosun :))

• sperm deresi. yüz maskelerine germeye botoksa gerek yok. pırıl pırıl yüzleriniz için siz hanımlara özel kampanya. 4 kavanoz alana 5ncisi bedava.

2|1
    0|0
  • Bak:

www.kizlarsoruyor.com/.../q2401643-spermin-faydalari-deneyenler-var-mi-acaba

burada ne demişim:(Üşenmedim aradım)
    "Len erkeklerin uydurması onlar. Sırf teninize boşalmayı kabul edin diye söylüyorlar.

Spermin tek faydası yumurtayı döllemek."

İyi iyi övün spermi işimize gelir bizim :D

0|0
    0|0
  • Benim kiz arkadasim komple yutuyoo damla ziyan etmiyoo

1|0
    0|1
  • sevgilin damla damla veriyordur bu yetmez, sen git bir at'ı boşalt bir kova dolusu versin sana. komple vücuduna sürersin ama dikkat et vajina bölgesine sürme at doğurmayasın.

1|1
    2|0
  • SATILIK SPERM! BUYUR ABLA HER DERDE DEVA! SPERM VAR! BUYRUN! Pazarda satarım artık. Limitsiz para kaynağı baksana :D

2|1
    2|0
    • al sana cevap işte, helal bro

• - vermiş bide bak bak bak :D Sen ağzıma yüzüme sperm sürüyorum diyince birşey yok, ben satınca kötü. Miktir git :D

• yeni bir şampuan çıkmış göte sürüyor muşun kafada saçta çıkartıyormuş

1|3
    0|0
  • Yok artık...

0|0
    0|0
  • Bu aslında bir ticarete dönüşebilir. Tüh desene yine çok para kaybettik :) Ama bundan sonra bari dikkatli olalım :D

0|0
    0|0
  • Denemeyin bence

0|0
    0|0
  • eskiden bız bunu arkadaşa sakal çıkartıyo dıye sür diyoduk mahsusdan.) senide kandırmşlar heralde.)

0|0
    0|0
  • Şişelet, eczanelere sat akıllım. Kafanı kullan! ;)

0|0
    0|0
  • tamam gençler beni dinleyin biz erkekler olarak kozmetik işine giriyoruz isteyen herkesin yüzüne attırabiliriz fiyatı konuşuruz :D

0|0
    0|0
  • Haaaaaydaaaaaaaaaaa hocam neler duyuyoruz? @convayneamca @kireçtutmayanoda

0|0
    0|0
  • bir bu eksikti, al buradan yak

0|0
    0|0
  • bakımlı kızlara yardımcı olunur :D

0|0
    0|0
  • Troll olsun böyle olsun :p

0|0
    0|0
  • kozmetikte çığır açarsın bu buluşunla.

0|0
    0|0
  • sen ciiddi misin?

0|0
    0|0
  • idrarida dene daha faydaliymis

0|0
    0|0
  • içtikten sonra o bardağı napıyorsun?

0|0
    0|0
    • Şu doldurup içiyorum yıkamadan tabiki

• Tövbe de mübarek Tövbe de 😃😄😄😄

0|0
    0|0
  • Sie sie sie

0|0
    0|0
  • Sen ciddi misin?

0|0
    0|0
  • hadi be ordan :D

0|0
    0|0
  • O spremleri yut, mideyi temizliyor diyorlar.

0|0
    0|0
  • Iyk. s

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 11

• Sevgili b0kuda yararlıymış onuda dene bebeğim.

6|5
    1|2
  • O değilde merak ettiğim, sonra o bardaktan su felan içtiniz mi?

2|5
    0|0
  • Dalga gecen birsuru insan olur ama sperm gercekten faydali hatta icinde vitamin barindiran birsey.. Yanilmiyorsam a c k ve b1 vitaminleriydi. Ama maske işi... Birazcik olmamis sanki

0|2
    0|1
  • Kokusundan ölürüm beee

2|1
    0|5
  • Senin yok olan sadece sivilcelerin degilmis anlasin :)))

3|1
    0|0
  • Denemem iyy cok igrenç..

1|2
    0|2
  • Yav okuyunca bilemedim şimdi. s

0|0
    0|0
  • allah ıslah etsın bu soruyur nasıl uydururp sordun be canım

1|0
    0|0
  • tamam kanka hepımız attırıcaz D:D:D troll seni

0|0
    0|0
  • Bu cidden cok dogru. unlu kozmetik markalarının kremlerinde (pahalı olanlar) zaten bulunmakta 👍

1|0
    0|1
  • kusucam

2|0
    0|2
Yükleniyor...