Sevişirse o* sevişmezse kezban mı?

Aslında iki tip erkek var. Bunların ilki sevişen kadını o* olarak görüyor ve daha çok "her sevgilim versin ama karım bakire olsun" zihniyetindeki adamlar.

2. tip ise evlenmeden olmaz diyip cinselliği reddeden kadını kezban olarak görenler (ki bence de kezbanlar)..

Evet siz kadınların ve erkeklerin bu konudaki görüşlerini alalım.

Cinselliği yaşamak için en doğru zaman ne zaman?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Öpüşürüm ama sex yapmam

0|1
    0|0
  • evet her erkek böyledir. her kadın onlara versin istiyor amakarısı bakire olsun

0|0
    0|0
  • İki türde beyinsiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• içiimde sana kabaran bişey var dediğimiz an yaşanmalıdır. ben kimseye kezban kimseye de o... olarak bakmıyorum... insan mı insan; eyvallah o zaman.

1|1
    0|0
  • genellemen tamamen yanlış. erkekler iki tip değil bu konuda. buna karşılık olarak kadınlar da iki tip değil.

0|1
    0|0
  • Yetişme tarzından hepsi. bende öperim fakat direk yatağa atıyım demem. O en son olacak iş.

0|1
    0|0
  • kafasını kullansın vermesin evlenmeden erkeğe vermek aptallıktır terkedilincede ah tüh vah,kafası çalışanda çok nikah masasına götürmeyi bilenlere tebrik

0|1
    3|0
    • aynı şey senin için de geçerli mi? sen de evlenene kadar bakir kalıyor musun?

• dilan o yorumu cevap olarak verseydin en iyi cevap olmuştu bile:)

• dilan değil dilara,bak dilara böyle erkeklerden burada çok benim 5 yıl çıktığım ve çaktğm kızda kendini namusluyum die birine yamadı,hemde esnek demiş:)

Yükleniyor...