Arkadaşlar vajina dudaklarında ani sisme oldu acil cevap verin lutfen?

İsten 2 saat once cıktım wcye gitmistim bisey yoktu yol 1 saat surdu eve geldim idrarimi yapicaktim ic camasirim kana bulanmis ve dudak kısımlarında aşırı derece sisme vardi su an kanama yok ama ağrı yapıyo ve siskinlik devam ediyo yuruyemiycek derecedeyim, anneme soyledim acil bir akrabaya gitmesi gerekti 3 saat sonra gelicek doktora gitmek icin su toplamıs sanki dudak boyutunda sisme var neden olmustur bu? Bilen arkadaslar acil yazsın lutfen 1 hafta oncesine kadarda bezelye boyutunda yuvarlak bisey vardi 1haftadir yok gecti diye dusunuyodum internette kist falan yaziyodu onunla alakasi varmıdır? Cok korkuyorum su an bisey olucak diye

Güncellemeler:
Cinsel iliski yasamadım ! Habire yazıp durmayın sunu

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kistler kanamaya neden olur.. ya da enfeksiyon da olabilir.. jinekologa gideceksin.

0|0
    0|0
    • Ya korkuyorum ameliyat falan edicekler diye

• Netten okudum bir arkadasima sordum demin arayip oda ameliyat edip sonra antibiyotik vericekler salgi bezlerin tikanmis olabilir dedi :S cildircam vallahi

• Amma atmis ya.. her seye ameliyat mi diyorlar saniyorsun.. ilac tedavisi yapiyorlar , tehlike potansiyeli olursa zaman icinde o zaman ameliyat ediyorlar..

Erkekler Ne Diyor 13

• Kist dediğin yapı patlamış olabilir.

0|0
    0|0
  • gecmiş olsun bu konuda bılgım yok

0|0
    0|0
  • Kıkırdak kayması ve dolayısı işe dudaklarda yağ toplanması olabilir ama en iyi tedavi tabiki doktor yardımı

0|0
    0|0
    • Doktora gidicem 3 saat sonra falan ama korkuyorum ameliyat diycekler aniden diye

• Aksam gidicem hemen bakalim

• İnşallah düzelir yani. Geçmiş olsun

• sivilcedir

0|0
    0|0
  • Ufak bir iltihab durum merak etme ama mutlaka muayene olman lazım korkma,

0|0
    0|0
    • Evet gece olmadan gidicem bu aksam doktora ama cok korkuyorum kotu biseyse diye

• Polikinlige sevk ettiler sislik indide kanama azda olsa var

• Muayene oldunmu test yaptılarmı nasıl geçti

• Senin derdin anladım ben ya

0|0
    0|0
  • şişlik iç dudaktamı dıştamı? xxxx*** al iç bişi kalmaz. intörn dr um.

0|0
    0|0
  • bence doktora git başka kimseye sorma

0|0
    0|0
    • Doktora gidicem ama kafayi yemek uzereyim su an asiri korkuyorum

• bence korkmana gerek yok sadece uzman bir doktora görün

• umarım ciddi bişey değildir

0|0
    0|0
  • kistler kanamaya neden olur. mutlaka jinekologa gitmelisin.

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapma arkadaşım. annen gelince acile gidersiniz ağrın devam ederse

0|0
    0|0
    • Agridan degil sislikten korkuyorum su toplamista patliycak gibi sinirden agliyorum sitelere baktikca kafayi yiyorum :S

• ya tamam mantar olabilir, alerji olabilir, mikrop kapmış olabilir neden hemen kist olsn

• kötü düşünme diye dedim ben

• ilişkiden falan bir şey kapmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon yapma sikligin nasildir? Nasil yapiyorsun sert mi davraniyorsun?

0|0
    0|0
    • Yapmiyorum

• Ya eğer partnerin çok yuklendiyse şişkinlik olur ve bir saate kadarda yavaş yavaş iner. O her kadinda oluyor zaten korkulacak birşey yok.

• Ya cinsel iliski yasamadim isten eve donerken aniden olmus ve kanamada olmus siskinligi gorunce zaten kafayi yedim korkudan baya bir kan gelmis cunki

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun için ilişki yasamak gerekmiyo zaten hemen doktora gıt bartolin kisti olabılır daha fazla buyumeden git

0|0
    0|0
    • O gecti bu onun gibi bisey degil dudak gibi gozukuyo resmen sis iki tarafta

• Ne olursa olsun doktora gıt muayene edıp ılac ve krem verır heralde

• bir doktora görün..

0|0
    0|0
    • Annem gelsin gelir gelmez gidicem

• Reglken havuza girdin mi kışın giren çok var kist o şekilde olabiliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...