Penisim zor sertleşiyor? ereksiyon problemimmi var?

geçen gün sevgilim benden penisimin fotoğrafımı istedi o an kalkmıştı ama pek sertleşmedi oda bune niye yumuşak dedi sabah kalktığımda taş gibi oluyor gün içindede bazen öyle sertleşiyor ama her zaman olmuyor zor sertleşiyor bazen veya hiç sertleşmiyor kalkıyor ucuna geliyor su sertleştiremiyorum daha fazla kurcalarsam boşalıcam zaten niye bazen sertleşmiyor sorun ne ? tribe girdim :((

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş kaç? herhangi bir hastalığın varmı?

0|0
    0|0
    • 19 yok? mastürvasyon yapıyorum mesela sabunlayınca falan semsert oluyor fakat 2 saniye dikkatim dağılsın hemen inmeye başlıyor

• yok sertleşiyor birde acele ettiğimden olabilirmi acaba :D yakalanıyım diye odaklanamıyom tam zaten ucunu okşuyorum sürekli daha tam kalkmadan zevk suyu gelmeye başlıyo

• yakalanma korkusu büyük bir faktör

Kızlar Ne Diyor 1

• sabah daha çok sertleşiyor gün içinde yorgunluktu falandı derken sorun olur

0|0
    0|0
    • birde ben biran önce kaldırmak için acele ediyorum yakalanmıyım diye o yüzden olabilirmi acaba diye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• bir üroloji doktoruna görünsen iyi edersin kardesim. Ben senin sorununun psikolojik oldugunu tahmin ediyorum. Bunun çözümleri için profesyonel destek almani tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • sen bir tane 50 mg. sildenafil içip tekrar dene bakalım.

0|0
    0|0
    • o ne? :D

• öyle sert oluyor ki demir sopa gibi. dimdik oluyor. bir kere kullanınca iyileşme başlıyor.

• millet niye bu kadar problem çekiyo peki doktorlara falan gidiyolar :D gerçi benimkide sertleşiyor ama istemediğim zamanlarda kaldırmak istediğimdede acele ettiğimdenmidir nedir bilmiyorum tam sertleşmiyor

Yükleniyor...