Sevgilim oral seks istiyor

Ben evlenene kadar bakire kalmak istiyorum, bunu erkek arkadaşım biliyor ve saygı gösteriyor (kendiside daha önce hiç cinsellik yaşamamış çünkü bunu evliliğe saklamak istiyor). Yalnız son zamanlarda tutturdu illa bana oral yapmak istiyor. 'Senin bana yapmana gerek yok, ama ben sana yapmak istiyorum, benim sayemde orgazm olmanı istiyorum o zaman kendimi çok mutlu hissedicem' diyor. Siz olsaydınız yaptırır mıydınız?

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bakirelik sadece organından birkaç damla kan gelene kadar mı? Bu söylediklerini yaparsan da gerçekten bakire olacağına inanıyor musun?

6|6
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• bakire kalmak senin düşündüğün gibi bişey değil :)))

1|3
    0|1
  • bence evlenene kadar bakire kal.. sana oral yapmaya başlarsa 1,2,3-5 derken bir bakarsın kızlık da elden gitmiş... bu ister istemez olur.. hem sen normal karşılarsın hemde sevgilin karşılar... nasıl olsa "evlenecez" diye... ya.. kendine ne seni orgazma sokacakmış? ama sen orgazım olamıyorum diye bişey söyledinse oda öyle söylemiş olabilirmi?

0|1
    0|1
  • Bekleyin evlenmeyi, evliliğinizin çıktığınız zamandan bu yönde de bir artısı olsun, evlilik daha cazip gelsin ;)

0|0
    0|1
  • Vajinadaki zarın bir önemi yok, diktirilebiliyor zaten...

Önemli olan ruhundaki yırtılan zarı ne yapacaksın o zaman?

Beden değil, ruh bakire olmalı...

1|0
    0|1
  • sen tabulara karsı gelemıyorsun anlasıldı soyledıgıne gore o da gelemıyor ve bundan dolayı bu isteniyorsa senın kararın önemli burda adama guvenıyorsan ve sende ıstıyorsan bılemem.burda ruhundakı onemlı dıyenlere de gecmısten gelen tabuları goster kendin ıcın.

0|0
    0|1
  • Daha önce hiç cinsellik yaşamamış ise, muhtemelen parmaklarına oral seks yapmaktan bahsediyordur. Eh, alttaki "zeka" yoksunu arkadaşların "namus" ile olan imtihanının ürünü olan bazı yorumlarından hareketle, erkek arkadaşın "bunu yaladım ben." diyor ise ayrıldıktan sonra, bilesin ki parmaklarından bahsedecek. Aşk fiziğiyle bir bütündür. Bırak bence çocuğu da, norma bir cinsel hayat yaşayabileceği bir kadın bulabilsin. Sen o bekaretin ile kanını teslim edeceğin başka bir erkekte "kadın" ol.

0|0
    1|1
  • vay sapıkkkk :))

1|0
    0|1
  • istiyorsa yapacaksın bu kadar basit.. nie dert ediyorsunuz anlamıyorm.. madem sevgilin istiyor yapıcan.. sen bişey istiyorsan sevgilinden çok istiyorsun bunu söyledin ve yapmak istemedi hoşuna gidermi ? gitmez dimi ? işte bu yüzden yapıcaksın ve sende bişeyleri isterken çekinmeyeceksin senin ona yaptığın fedakarlığı o da sana yapıcak..ne cinssiniz be kızım :D

0|0
    5|3
  • çocuk haklı yani bişi yapamıyosunuz bari bakireliğini bozmıcak herseyi yaptır çocuğa dışardamı halletsin işini

0|0
    0|1
  • bırak yapsın oraldan zarar gelmezzz :D

0|0
    0|1
  • kendisi malmış bu biiiiir

gerisi sana kalmış buda 2

1|0
    0|1
  • Kendi kendisini mutlu etmesini söyle.

0|0
    0|1
  • Yaptırma bence evlenince zevkiniz kaçmasın

0|0
    0|1
  • Ruhun bakire olmadıktan sonra..

0|0
    0|1
  • Ya meraklanmış çocuk denesin işte.

0|0
    0|1
  • daha önce yapmadığına hiç emin olma daha önce yapmayan biri sevgilisine nasıl oral yapacak

0|0
    0|1
  • çocukça bir soru daha,sevişmeye başlayınca arkası gelir sakın inanma,bak temiz birine benziyosun asla taviz verme dicem ama bunu başaramayacağınada eminim çünkü şimdiden kararsızsan o çocuk her istediğini alır,yazık etme gençliğine

0|0
    0|1
  • bakir kalmak ne demk senn için öpüşmek sevişmek oral yapmak anal yapmak ama önden yapmamak mı.bu mu senn için bakire olmak .ilk bi bunu düşün.bu ise .bu mantıkta yasıyorsan bnce önden de yap.degilse hiç yaptrma.kocana hakszlk etme baskaları ile birşeyler yasayacksa.ztn sennle ewlenecm diyorsa beklesin .

4|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• bakire kalcam ama yalatsam mı acaba diyosun vay be

4|9
    0|2
  • :) komik

0|1
    0|1
  • bence yaptırma..

0|0
    0|1
  • ne o oyle..ya tam yap ya hic yapma.

0|0
    0|1
  • Ne var da doğal bir şey istediği

0|0
    0|1
  • oralla kapıyı açar gerisi gelir saf olma ve inanma o kendini akıllı zanneden vatandaşın dediklerine

0|0
    0|2
  • hem yaptır, hemde yap.

1|2
    0|1
  • bence daha önce yapmıştr yalan burası ve sakın öyle bi salaklık yapma

0|0
    0|1
  • oral yapmakta cinselik yasamakta hic farkiyok

yarin o cocukla ayrilsan seni biyerde görünce bunu emistim der ayni sey

1|5
    0|2
  • namus kavramınız nedir sizin namus iki bacak arasında değildir herşeyi yap bi tek kızlığın gitmesin bu mu yani sana bi arkadaş tafsiyesi sakın yapma devamı %100 gelir.

3|4
    0|1
  • ozaman bakireligin ne anlami kaliyor bence sonradan pisman olcagiin seyler yapma kimseyede güvenme bugün yaninda yarinda yaninda olcagi ne maglum elinde senetmi var

1|1
    0|1
  • evlenene kadar bakire kalmanın ne anlamı kalacak o zaman ?

3|10
    0|2
    • Aynen katılıyorum, bazı şeyleri evlendikten sonraya bırakmak lazım, o zaman evliliğinizin sizin için birde bu yönden özel bir anlamı olmuş olacak ;)

• teşekkrlerrrr

Yükleniyor...