Bakire arıyorlar diye erkeklere kızardım aynısı başıma geldi

Eskiden bakire - tecrübeli kız arıyorlar diye erkeklere kızardım ama aynısı benim başıma geldi bakir erkekler bana bakir olmayanlardan daha masum geliyor evlenmeden bir kıza dokunmak istememeleri cinsellik için değilde aşık oldukları için çıkmış olmaları onları masum kılar mı yoksa ben mi ön yargılıyım?

Güncellemeler:
Hayır evlenmeye yakınken yapanları yada sevipte yapanları anlarımda zevk için yapanlara karşıyım

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

• Bakireysen bakir bir erkek istemen çok normal.Hangi dünyada yaşıyoruz diyenler var.Sevişmeye gelmedik dünyaya.İnsan tabikide masum şeyler ister.Herkesle yatmış bir erkek istemem.Ben yatmadıysam oda yatmıcak.Kabul etmem

4|6
    1|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Erkek-Kadın farklılıklarında erkeğin sekse karşı duyarlılığı daha fazla. Ne demişler; "Erkeğin 9 nefsi var hepsine yenilir,kadının 1 nefsi var. Hiç birine yenilmez." Evleneceğim kadınla sadece cinsel ilişki yaşayacağım, bakir kalıcam düşüncesindeki erkek ya 25-30 yılın patlamasını sende yaşar ki tecrübesizliğiyle seni 1 haftada perte çıkarır:) Kadınlar açısından toplumumuzda bakirelik önem taşır ancak erkekler için bakirliğin hiç bir önemi yok. En azından erkek ne yapılacağını bilmeliki sudan çıkmış balık gibi debelenilmesin ilişki sırasında çiftler. Mantığım bunu doğru gösteriyor. Ama düşüncene saygı duyuyorum, umarım bulursun beni yanıltırsın :)

0|0
    0|0
  • herkes bunu ister muhakak ama bu işlerde büyük konuşulmuyor işte gönül bu aklı mantığı dinlemiyor sen nekadar saf masum yada temiz olsan karşındaki de bir okadar tersin olsada gönül işte olurmu olur. Ama genel olarakta herkes ektiğini biçer... böyle deli emin gibi bir cevap verdim :))

0|0
    0|0
  • arkadaşım dediğinde haklısın... ama şu varki toplumsal erozyondayız... ve şu da var eskiden 17 18 yaşında erkeği evlendirirlerken 30 yaşında bekar erkek var... ve çocuk 17 yaşındayken genel eve veya hovardalığa götürülüyor tabi genel olarak... veya kızlar açısından artık 16-17 yaşında başlıyorlar bişeylere benim bildiğim...

ön yargın yok da bu çağa göre fazla temiz düşünce... akıl aramak lazım...

şu da var... atıyorum kız bakire değil bitti mi yani? mesela zamanında tecavüze uğradı veya ne bileyim yaptığına pişman oldu... veya erkeğin acemiliğine geldi... bitti mi yani? evlenmeyecek mi? kilitleyecek miyiz?

2|0
    0|0
  • iffet, namus gibi kavramlar cinsiyetlere göre değildir bütün bireylerin özünde olmalıdır... bende şu kavrama karşıyım sevipte yaptı yok öyle bir şey bu işi yapan zevk için yapar evlendiğindede zevk için yapacaksın sevgiliykende ama evleneceğin kişiye kendini saklamak onu özel kılar yoksa herkes ile yapmışsın gelmiş kocan veya karınlada yapmışsın hani nerde evliliğin kutsallığı nerde onu özel yapan şeyler birde bakaretine dokundurtmayıp dokunulmayan yeri kalmayan arkdaşlarımız vardır bekaret masumiyeti saflığı temsil eder gözümde sadece zar değildir...( yazımda cinsiyet belitmemem söylediklerimin her iki cinsiyet için geçerli düşünceler olduğu iindir.)

1|0
    0|0
  • Eğer aşık olduğu için çıktıysa bence masum. Ama şöyle birşey var aşık olan kişi sadece kendini değil karşıdakini de düşünür ve cinsel olarak ona göre davranır.Yani eğer iş ciddi bir boyuta geçmeyecekse cinsel paylaşımı çok fazla olmaz aşık olan kişilerin. Anlatamadım ama senin anlamış olabileceğini umuyorum.

1|0
    0|0
  • Kadınlar gibi onlar da kendilerini saklamak istiyor olabilirler. Cinsel tatminden çok duygusal ve ruhani tatmini ön planda tutuyor olabilirler, elini çevreleyen de et, leğen kemiğini çevreleyen de. Kalbim deli gibi atmayacaksa, ellerim sabit duracaksa ve vücudumda şefkatli bir el gezmeyecekse ne manası var sevişmenin? Salt çıplaklık çoğu erkek için de iğrençtir.

0|0
    0|0
  • Bakire olayını abartmayalım artık

Kuralı şudur bakir olan bakire arama hakkı vardır ama o kişinin görüşüdür isterse kendi bakir olsada bakire olmayan biriyle elenmiyecek diye bir kural yoktur.

Sadece şu vardır bakire/bakir kalmak ilerde evlenecegin kişide bakir/bakire arama hakkı dogurur.

İstemiyorsan aramazsın arkadaş bu kadar

2|0
    0|0
  • bence bu bakirelik durumlarına fazla takılmamak gerekir...

çünkü anamız aynı anda ve aynı sokakta,komşu oalarak bizleri doğurmadığına göre; bizim için en uygun olan kişiyle karşılaşana kadar bir takım şeyler yaşanmış olması bana masumane geliyor...

ben buradan kimseye cevap vermiyorum kimse yanlış anlayıp,alınmasın lütfen...sadece o konuya fazla takılmamak gerekir diye düşüncemi beyan ediyorum...

1|0
    0|0
  • böyle bir toplum/dünya yapısında bulmak oldukça zordur. kolay gelsin hepinize ne diyim : )

0|0
    0|0
  • bakir erkek bulamazsan sahibinden az kullanilmislari dene bi de istersen :))))

0|0
    0|0
  • Senin gibileri sayısı da azaldı valla :)) Bakir olanı isteyenler azalıyor, işi bilecek adam arıyor millet, CV'si dolu olsun hesabı! :)

0|0
    0|0
    • Erkeklerde o yüzden yüz bulup istedigini yapıyor işte birde kızıyoruz neden erkek - kız ayrımcılıgı var diye aslında hepsi bizim suçumuz

• Olmadıklarını savunuyorlardı, doğrusunu bilemeyeceğim tabi de :)

• Hmm bazı kızlar ilginç gerçekten

• bende bakire arıyorum kimsenin ellemediği ilk benim dokunabileceğim biri yani..ama bu devirde kaldımı bilmiyorum erkeklerin genelinin sorunuda bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • sen ön yargılısın :)

1|0
    0|0
  • her açıdan kız ve erkek ilki yaşamalı aksi taktirde diğerleri ile kıyaslama yapar ve mutlu olamaz

0|0
    0|0
  • aşk herşeyi affeder mi..

1|0
    0|0
    • Affetmez affetsede sevdiğim kişiyi eski sevgilisi affetmedikçe bana affetmek düşmez

• neden?

sizin aşkınız çok büyük olmalı ki;

böyle eski sevgili hikayeleri aklınıza yer etmemeli..

• Ben nasılsam eşimde öyle olucaktır mutlaka. Düşüncem bu.

0|0
    0|0
    • ''Pişmanlık duyduğunuz bir anınız var mı?'' konusunun altına ;

''60 yaşını geçmiş 5 tane kadına para karşılığı kiralık erkekleri oldum. Keşke yapmasaydım diyorum hep.'' yazmışsın.ne yani sevgilinde mi böyle biri olsun istersin ?

• Evet. Doğru anlamışsın Beni.

• Öyle erkek mi var ya

0|0
    0|0
  • sen yaşamadıysan istemende de gayet haklısın ve normalsin

0|0
    0|1
  • ben öyleydim iki yıl öncesine kadar, evleninceye kadar bakir kalmak istiyordum evleneceğim kişiyi birliktelik boyunca aldatmamak için. yani kız benim için bakire kalıyorsa benim de mutlaka bakir kalmam gerekiyor etik olarak.

0|0
    0|0
    • simdi noldu peki?

• Hayallerimi yıktı kızın biri :D. Bakire değildi o eğer olsaydı kesinlikle onunla evlenirdim

• lütfen kimse alınmasın da, sevişmek günahlı olmak mı ki sevişmemek masum olmak oluyor?

1|0
    0|0
    • Çok haklısınız tabiiki ama bazı erkeklerin bir kızla zevk için çıktıkları aklıma geldikçe ister istemez yapmayanları masum dememek elde değil

• 1. sevmediği halde seviyorum diyorsa namussuzluktur bu.

2. kadınlar bu kadar uğraştırmasa erkekler kadınları kandırmaya çalışmaz.

diye düşünüyorum bilmiyorum.

• Uğraştırmasa derken?İstememeye haklarıda mı yok sözüm meclisten dışarı bazı erkeklerin istenmedikleri halde hala istenmeye çalışma çabasına şaşırıyorum hiçmi gururları yok

Kızlar Ne Diyor 8

• ben bakire değilim ama bakir erkek istiyorum. onca bakir olmayan erkek bakire kızla evlendi.

şimdi sıra bizde! nihahaha

3|1
    0|0
  • bedeninden daha önemlidir insanın kalbinin bakir olması. başkasına bana baktığı gibi bakmamış, bana dokunduğu gibi dokunmamış olsun yeter. bişeyler yaşadıysa, keşke benle yaşasaydı diye çok üzülürüm. herkes sevdiği insana ait olmak, onun da kendisine ait olmasını ister. üzülürüm, ama kabul etmek zorundayım. bakir değil diye bırakmam. çünkü o onun geçmişidir. geçmişinde ben yoksam onu o yüzden yargılayamam.. bu arada ait olmaktan bahsettim. aitlik kalptedir. bir ömrü bir tek kişiyle geçirceksem eğer, bedenimden önce kalbim ruhumla ait olmak isterim.. en son beden. dünyaya sevişmeye gelmedik. sevmeye geldik.

0|0
    0|0
  • hayatı da toz pembe bir rüya olarak mı görüyorsunuz acaba.?tamam anlıyorum bunlar hep küçükken izlediğniz peri masalları yüzünden . tek hayaliniz erkeniğinizin dudağınızın kenarının ucuna küçük mini minnacık saf temiz bir öpücük kondurması heralde anlıyorum da hangi dünyada yaşıyorsunuz onu anlamadım.uyanın artık şu rüyadan bu kadar masumiyet delisi olmayın.

1|2
    2|3
  • bende bakir erkek ariyom ama yok sanırım :)

1|1
    0|0
  • erkeğin tecrübeli olması ve bana öğretmesi tercihimdir

1|0
    0|1
    • bir bayani yaninda tutabilmesi icin onu mutlu etmesi gerekli eger bunu yapamazsa kizi mutlu edemez mutlu olmayan bir kizinda ne denli o erkegin tecrube sahibi olmasini bekleyecegi malum

• bence bakir olmamalı erkek ,daha önceden tecrübeleri olmalı

1|0
    2|3
    • evet... aşırtma falan gol atabilmeli dğeil mi:D aklıma nedense hep spikerlerin tecrübeli futbolcu deyimi geliyor tecrübe deyince:D:D

• Kadın da tecrübeli olmalı, sonra haberleri duyuyoruz "gerdek gecesinde hastaneye giden gelinin göbek deliğinde zorlanma tespit edildi" diye. Ayrıca bir insanın hayatta bulabileceği en derin, en doğal ve en yaşanası keyiflerden biridir bu. Bilinçli olduktan sonra alınan keyif artar, bu yüzden insanların öğrenmesini engellemek suçtur.

• evet öğrenmede olabilir ama bide dediğin gibi bilinçli olduktan sonra belli yaşlarda bakirelik ve bakirlik aranması saçma geliyor bana

• Tecrübesiz erkek çok canını yakar dikkatli ol zor olur. Ama istemen normal bulman yine zor olur.

0|0
    0|0
  • erkek dediğin tecrübeli olmalı.. ön yargı bence bırak başkasında ihtiyaç karşılasn

0|0
    0|0
Yükleniyor...