Sorum erkeklere! Bakire olmayan bir kızla evlenir miydiniz?

Yaklaşık 2 yıldır çıktığım bir kız var. Beraber evlenme kararı aldık. Bana birşey itiraf edeceğini söyledi. Ben bakire değilim, bu senin için sorun olur mu? dedi. Bende biraz düşünmem lazım dedim. Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

• Evet
    53% (18)41% (57)43% (75)Oy Ver
  • Hayır
    47% (16)59% (82)57% (98)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ya ben soruyu erkeklere soruyorum, kızlarda cevaplıyor. Kızlar tabii kız tarafından olacak. Benim bu durumumu ancak hemcinslerim anlar!

0|0
20|40

En İyi Kız Görüşü

• Bu konu sen onun hayatında YOKKEN olmuş birşey.Yani seni sevmeden önce yaptığı yanlış neden seni bukadar düşündürüyor ki? Bunu yapmak yerine senle tanışmadan önce hapiste yatıp çıkmışta olabilirde ozaman yine bunu bize sorar mıydın? Bu konu artık O ve Allah arasında birşey cezasını o ödeyecek.Ve ben birkez daha anladım ki erkekler için anal,oral hertürlü ilişkide bulunmuş ama birtek orasını bakire bırakmış kızlar daha namuslu!.Hatta sınıfımda "Ucuna kadar sokturdum delinmesin diye" bunu söyleyen birkız bile vardı.Kız bir hata yapmış,hatasını anlamasa zaten şu 2sene içinde seninle bişekilde beraber olurdu.Güvenilir,sadık,dürüst,en önemlisi sevdiğin ve sevildiğini bildiğin bir insan..Bunlar daha önemli değil mi sence? Sen bakir misin ki aynı durumda olduğun bir kızı konu sen olunca bu normal olarak karşılıyorsunda konu ona gelince bu senin için inanılmaz bir sorun teşkil ediyor.Keşke 2damla kan için vicdan yapacağın kadar delikanlı olsanda sevdiğine sahip çıksan ve keşke kalbi soba borusu kadar iğrenç insanların güngeçtikçe daha çok arttığı bu Dünya'da ,sevebilip güvenebiliceğin iyi yürekli bi insanla karşılaşmış olmanın kıymetini bilebilsen..Kız kardeşine yada kız kardeşin yerine koyduğun birinin başına aynısını geldiğini düşün ona "Artık seninle evlenicek hiçbir adam yok,senin bu dünyada değerin yok artık kendini imha edebilirsin" mi derdin?O kız bir birey değil mi,onun duyguları vicdanı yok mu sanıyorsun? Yazık..Gerçekten çok yazık..

7|2
    0|0
    • beyefendi bir türlü bakir olmadıgını itiraf edemiyor askıda bırakıyor soruları +1 verdim

• Aynen birde erkeğiz diye geçiniyolar.Sevdiğine sahip çıkmadıktan sonra ne eder senin erkekliğin.Ben böylelerinden daha delikanlıyım yeminle.

• Ben şimdiye kadar hiç bir kızın bakireliğini bozmadım. Onun için vicdanım rahat. Birlikte olduklarım da zaten bozuktu. Evlenmiş boşanmıştı!

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• o kız kim bilir kaç erkekle yattı miden kaldırıyosa devam et ama evlenmiceksende kızın zamanını çalma

4|9
    9|4
    • İnsanları direk kötülemeye meraklısın.

• helal sana.dogru söylüyorsn.kendi hem cinsi diye ne yapack yanlsa dogru mu diyeck.yazık size

• herkes kız değilim diye önüne gelenle yatıp erkekleri birini çok sevdim sadece o oldu diye kandırsın o halde gerçi kanan erkeklerde suç

catelya şu diye hitap edemezsin sen bana susma hakkını kullanmana izin veriyorum..<3

kemalex ex ediyorum senide

• kızı nekadar sevdiğime bağlı 2 senedir seninle bişey yaşamadığına göre demekki önüne gelenle yatmıyor bu kız ... güveniyorsan seviyorsan hiç düşünme ama sevmiyorsan bırak gitsin

5|2
    0|1
    • güzel cevap belkide pisman olmusdur bu yöndende bakmak lazim olaya arada

• bence burda kim ne derse boş...SORARIM SANA ! sen kızla iki yıldır birlikteymişsin zaten iki yılidır bakireliği icinmi birlikteydin yoksa sevdiğin içinmi birlikteydin ..? eğer bu kız sexs düşkünü olsaydı çoktan senle de yatardı demkki sen onun için özelsin bunları da düşün ...sen bakirmisin bu arada neyin hesabındasınız arkadaş eger karsıdan bişey bekliyorsan önce kendine bakmalısın haaaaaaaaaaaaaaaa bu arada bu kız bakire olup da seni deniyorda olabilir bi et parçasına önem veriyormusun diyede seni deniyor olablir çünkü bi arkadasım bunu yapmıstı cocuk bi cocukla evlenmeyi düşünüyorlardı cocuga bakiredeğilim dedi cocuk biay düşündü olmaz evlenmem senle dedi kız dediki bakireyim ama asıl ben senle evlenmem hem bakir değilsin hemde bakire kız arıyosun dedi

3|0
    0|2
    • Sadece bi et parçası diyorsun. Peki aynı düzenek neden erkeklere konmamış. Kızlara konmasında bi amaç var ki yaradan sadece onlara has yapmış bunu. Bi kızın bakireliğini öğrenebiliyosun. Ama bi erkeğin bakirliğini öğrenemezsin.

• kızda gider diktirir sen gene anlamassın bunun tartısmaksı benle değil kendi vicdanınla yapmalısın bakirelik küçük kızlarda genital hastalıklardan korur mikroptan falan sonucta acık bi yol var sendeki gibi bi delik degil bendeki ayıktınmı sanki benle evlencen kafa tutuyon

• Sana çok büyük haksızlık yapmış. 2 sene boyunca kendine bağlamış. Daha sonra iş ciddiye binip garantilendikten sonra da ben bakire değilim. Oh ne güzel bıraksan ayrı dert bırakmasan.

0|5
    2|0
  • Yapmayın etmeyin neden bacak arasında arıyosunuz namusu ya yok ben evlenmem olur mu öyle şey diyenler onla bunla sevişin ama bi zarınız bozulmadı diye mi bu kadar laf etme hakkı buluyosunuz kendiniz de? ruhun fahişeyse bedenin bakire olması kaç yazar

8|2
    4|8
  • bakir olmayan erkekle evlenilirse, bakire olmayan kızla da evlenilir. hiç bi sakıncası yok

5|2
    0|6
  • 2 senedır cıkıyıosunuz daha yenı ıtıraf edıyor e anla yanı ıs cıddıye bınınce etekler tutusuyor

1|4
    3|1
  • 2 yıldır birliktesiniz ve seninle o şekil bir birliktelik yaşamadığı için bunu yeni öğrendin böyle bir kız daha önce önüne gelenle yatmış olamaz diye düşünüyorum...

3|1
    0|1
  • Erkek olsam asla evlenmezdim, bu kadar net, nokta.

0|0
    0|0
  • pekı nasıl kaybetmıs kızlıgını ? bunu acıklad mı

1|2
    3|3
  • Ben erkek olsam ruhospu olmayan bir kız tercih ederdim herhalde

Gerci ben erkek olsam kimseye bakire misin demezdim bence o ahlakla ilgili biraz tanıyınca anlaşan bir sey

Zar yalnızca bir somutlama , önemli olan ahlak

Neden boyle diyorum , ters iliskiye bakire kalmak icin giren kızlar bence ne bakiredir ne dürüst..

Ustune ahlaksız ve dinimize uygun davranmayan kisilerdir , nerede kaldı ki bekaret

Ama kız oldugumu hatırlarsam her ne kadar erkekler gibi bizim de ozgur olmamiz gerektigine de inansam

Ahlaklı ve onların anladigi cinsten bakire kalmayı tercih ediyorum

Erkek milletine belli olmaz , elin ogluna orana sahip cıkamamıssın dedirtmem , gerek yok

2|4
    0|0
    • bedeni başkasına ait ruhu namuslu olanda var o ne oluyor :)

• O sadece bakire olmayan oluyor

Onu kabul edecegimi soylemistim zaten ruhospu olmadikca sorun yok :)

• kızlar cevap vermesin demişsin 10 ayda geçmiş zaten ne söylediğimin bir önemi olacağını sanmıyorum zaten ama ben evlenmezdim! ve şuan evlenip evlenmediğini merak ediyorum ne yaptın?

0|0
    0|0
  • bende kızım ve kesinlikle problem olur evlenme onunla

0|0
    1|0
  • İki yıldır söylememesi ilişkinizi ciddiye dönmesine zemin hazırlamak için olabilir.Ama ne olursa olsun bunu en başta söylemeliydi , ilerlemeden. ben bayanım ve bayanların sadece '' zar '' damı namus demelerinide anlayamam.Ruhu fahişe olduktan sonra bedenimi? diye soranlarada, klasikleşmiş şablon, boş bir söz olarak görürü. Evlenmeden en özeliyle paylaşması gerekeni onla bunla paylaşanın ruhu temizmi kalıyor yani? Bacak arasında aramamak lazım denir, o halde yat, kalk ama arayacağın yer farklı olsun? nerede aramalı? bunu normal gören ve bu değerinide sıradanlaştıran birine namuslu gözüylemi bakalı? Bunlar genel düşüncem, arkadaşınıza nasıl olduğunu, inandığı biri ile kaç kere olduğunu sorabilirsin.Gerçi ha bir, ha bin fark etmez bu durumda.

3|4
    0|0
  • Her şey tamam sadece bunu sana 2 sene sonra söylemesi garibime gitti. Bak, insanların dolduruşuna gelme . Bu seninle kız arkadaşın arasında. Ve geçmişte birine inanmış olabilir, herkes hata yapabilir. Sende yapmış olabilirsin. Biyolojik açıdan gelecek 2 damla kana mı kaldı ilişkin ayrıca? İnsanı geçmişte yaşadığıyla değil de sana ne katabileceğine, seni ne kadar mutlu edebileceğine bak lütfen. İnsanlık sadece oradan ibaret değil. Eğer sende bakirsen anlarım karşındakininde öyle olmasını istemeni. Ama evlenecek kadar ilerlediyseniz birbirinizi seviyorsanız , ne gerek var bunu sorgulamaya? Kendine güven, başkalarının baskısı altında kalma derim.

5|1
    0|1
  • arkadasım millet aşmıs kendını sen onlara bakma nasıl şeydir o hangi devirde yaşıyoruz namus denen şey bitmiş durumda . bi kadın ne olursa olsun ne devırde olursak olalım böyle dusunenlerde cahil denen bi dönemdeyiz asla evlenmeden önce böyle birşey yapmamalı kendısını eşi olacak ınsana saklamalı . Ben büyük konusmak ıstemem asla ama böyle birşey olsa pısmanlıktan vicdan azabından ölürüm. Yaptın diyelim evlenınce kocana karsı pısmanlık duymuyacak mısın aklına gelmeyecek mı nasıl yaptım demeyecek mısın . Bir kadın kendısını eşine saklamalı ne olursa olsun .Ben buna sevgılımede sordum bakire olmayan bi insanla evlenır mıydın dıye . Oda benı bılıyorsun cok hosgorulu davranırım her konuda ama bu konuya gelınce gıt kımle olduysan onunla evlen derım evli bekar farketmez . dedi .. Karar sana kalmıs

3|8
    3|1
    • evleneceğin insan bakir değilse peki o ne olacak ?

• Evet haklısın. Onla yatarken bu benim de aklıma gelecek. Başka bir erkekle yaptığı falan. Kafam çok karışık

• Söyledım ki sevgılıme boyle ıstıyorsan senınde öyle olman gerek dedım . oda öyle oldugum ıcın zaten öyle ıstıyorum dedı ... Güven var saygı var bu cevap benım ıcın yeterli .. Bu benım sorunum degıl . Arkadasım yınede kendı kararın .. sen bılırsın

• ben bakir olan bir erkekle asla evlenmem...

2|4
    2|1
    • bakir erkek yoktur binde bir inanç yönü çok sağlam olan bakir kalır buda çok nadir

• Senin gibi bozuk kızlar, evde kalmaya mahkum

mahkum mahkum

• benim gibi bozuk kızlar zaten evlilik gayesi olmadıgı için kendi ayaklarının uzerinde duran , kimseye bagımlı olmayan , kariyer peşinde kosan ve hayatta cokkkk basarılı kadınlardır ...

• hiç olmazsa diktirip seni kandırmamıs( şimdi yeni yontemler var asla anlasılamayan dikimler) acıkca mertce dürüstce soylemiş, hayatında bir daha bu kadar dürüst bir kız bulamayabilrisin, çok sanslısın seviyorsan asla takılma boyle seylere cunku düşüp kalkmayan bir tek allah, sonra buyuk buyuk konusup hareket edenlerin sonunu goruyoruz...

1|1
    1|6
    • bu kadar dürüst kız? 2 sene saklarken nerdeydi o dürüstlüğü? yolda kaybetmişti de sonradan mı buldu yine?

• ya bizim kimseyi yargılamaya hakkımız yok, ben de sahsen onume gelen her erkeğe bakireyim yada değilim diye acıklamak zorunda değilim iş ciddiye biner gercekten hayat arkadasım olacaktır işte o zamana acıklarım sevgilim diye sahibim değil o benim...

• Sen sevgiline güveniyosan yani sonuçta 2 sene olmuş nasıl bir insan oldugunu içinin temizliğini biliyorsundur.. Sorun yok bence.. Bu cevabı senin bakir oldugunu tahminen yazdım değilsen zaten böyle bi soru soruyosan ayıp..

3|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• Öncelikle şunu bilmeni isterim, önceden söylemediği bir kabahat olabilir ama şunu da unutma bu tür durumlarda erkek aşkı unutur ve karşısındaki kadını sadece bir cinsel obje olarak görmeye başlar. Bu yüzden bugüne kadar söylememiş olabilir. Bir çok kız bakire olmadığını söylediğinde, erkek her şeyi bir kenara bırakır ve "benden önce olmuş, bende keyfime bakar sonrada bir kenara atarım". Doğal olarak bir kız veya kadında bu duruma düşmemek için en doğru olanı yapmış.

Burada önemli olan onu ne kadar sevdiğin, değer verdiğindir ve tabi onunda seninleyken ne kadar dürüst olduğudur.

Daha açık konuşmak gerekirse:

Senden önce ne yaptığı seni değil onu ilgilendirir, senin dikkat etmen gereken konu seninleyken sana ne kadar sadık kaldığıdır. Bir çok kişi için kızlık zarı her ne kadar önemli de olsa, şunu asla unutmamak gerekir; Bakire olarak evlenmeyi isteyeceğin bir kız defalarca anal, oral veya değişik sevişme şekillerini de yapmış olabilir.

Önemli olan bacak arasındaki ufak bir kan ve et parçası değil. Önemli olan beynindeki sadakat, seninleyken sana sadık kalışıdır.

Bence Onu karşına al ve şunları konuş:

1- Seninle olma amacı evlenip bu durumdan kurtulmak mı, yoksa gerçekten sevdiği için mi?

2- İlişkiye girdiği veya kızlığını bozan kişi ona ne kadar yakın. Yani aynı mahallede olan biri mi yoksa bir akrabası mı?

3- O kişiyle halen görüşüyor veya arkadaş mı ?

4- Ortak arkadaşları kimler ?

5- Bu durumu, kime kızlığını bozdurduğunu veya ilişkiye girdiğini, hangi arkadaşları biliyor ?

Bu konuları ve senin içini rahatsız edecek her şeyi açıkça ondan öğren ve sende ona karşı dürüst ol. Öğrendiklerin karşısında onu kullanmaya kalkma.

Hiç birimiz sütten çıkan ak kaşık değiliz.

5|1
    1|0
    • o adamın koynuna giren kız kılıfınıda hazırlar aga..

O düşüncesizliği yapmışsa sonucuna katlanır

kimsenin namus bekçisi değilim..

başımada gelmez benle kıyas yapma

• Asla büyük konuşma, hayatımda büyük konuşan ve konuştuğunu yutan çok insan gördüm. Umarım gelmez kimsenin başına da gelmesini istemem. Ama şunu unutma güvenip bu hale gelen bir çok kişi var. Burada kabahat aramak yanlış olur, önemli olan O iki yıl boyunca nasıl bir insan olduğudur.

• yapmasaymış girmeseymiş başka adamın altına o kadar mi azmış ? Oh be ne ar var ne namus milletin altına yatın sonra namusu bacak arasında aramayın deyin ulan sizin ruhunuz sağlam olsa bedeniniz de bakire olurdu ruhun pisliği bedene yansımış. Almayın böyle kızları aldıkça rahat rahat ilişkiye girerler bir enayi alır diye. Namusum olacak kadına kimse dokunmamış olacak. Ben erkek olmama rağmen kimseyle ilişkiye girmiyorum be. Kadının geçmişine erkeğin geleceğine bakılır vesselam. He çok iyi biri ise pişmansa seni çok seviyorsa evlen ve başka bir yere taşın.

4|2
    2|0
  • ruhu fahişe olacağına bedeni fahişe olsun..

genel olarak bakire olmayan bir kadının bir çok erkek ile birlikte olduğu düşünülür..

belki de sadece bir kişi ile birlikte olmuştur..

bakire bir kadın ama geçmişinde onlarca hatta yüzlerce sevgilisi olmuştur.. içlerinden bir çoğu ile deliler gibi sevişmiştir, oral seks yapmıştır, anal yapmışlardır ama bekaretini korumuştur :))

yada geçmişinde bir iki üç belki de dört farklı erkekle yatmıştır..

eşiniz diye sormuşsun..

eğer tekrar birisi ile evleneceksem onu sadece yataktaki partnerim olması için değil hayat arkadaşım olması için seçmişimdir..

eğer birlikte vakit geçirdiğimiz zaman birbirimize yeten bir çift olmuş isek, birbirini tamamlayan bir seks partneri, sohbet edecek arkadaş, sohbet edecek dost, zıpırlık yapacak kanka olmuşsak bedenindeki zarın hesabını mı yapacam ?

0|0
    0|0
  • Bu erkeklerin ikiyüzlülüğü başka bir şey değil. Biz yapınca bir şey olmuyor da bayanlar yapınca sorun oluyor. Bence kendimize karşı dürüst olmalıyız. seviyorsan zaten bunu kafana takmaman gerekir bence.

4|1
    1|5
  • Evlenmezdim ...

basın eksiyi O.o

1|3
    5|1
  • Benim için diğer özellikleri önemli bekareti değil...

3|0
    0|0
  • Bakire olup zamanında onun hakkında " çok güzel sakso çekiyordu beeee" diyeceklerse eğer " bakire olmamasını isterim" derim..

1|0
    0|0
  • bakire olsun tabi ne demek bakire olmayan ayıp be ... bir de ondan önce ruhu bakir olmalı arkadaşım ...her türlü haltı yiyip önden bişey yapmayan var

2|0
    1|0
  • birincisi böyle şeyler ilişkinin başında bilinmeliki kimse kendine uygun olmayan insanında vede kendi vaktinide kaybetmesin.benim fikrimi sorarsan namussuz demem herkesin kendi bileceği şey ama ben kıskanç ve korumacı bir adamım sıkıntı yaratır aramızda.

0|0
    0|0
  • evlenirim dostum hemde 10 numara düğün yaparım yeterki birbirimize aşık olalım deliler gibi sevelim niye olmasın yani

5|0
    1|6
    • sizin ben mantıgınıza lan kızlarla ilişkiye girip ayrılan erkekler diilmi ama evlenirken bakire arıyosunuz nasıl olcak bu iyi o zaman evlenmeden ilişkiye giren kızla evlenmeyin o kızı durumu ne olcak sen erkeksin diye sıyrılıyosun işin içinden ama kızdan daha çok ilişkiye girdiğinden adım gibi eminim kimse kusura bakmasın ama ben bu konuda açık düşünüyorum ve kızları kendimle bir tutyorum arkdaşlar bu benim düşüncem evlenmem diyen arkdaşlara soruyorum kız kardeşiniz ablanız varsa way halinize

• Dilara erkeğin namusu olmaz, olsada bu da onun kadınıdır ok!

• arkdaşlar ben bi kız bakire olmasda evlenirim diyorum olay bu kadar basit kızlarla yat yat sonra bakire kız ara kız bi hata yapmış olabilir sevdiğine güvenmiş olabilir bu kadar kör olmayın amk yaa ayıp lan

• Eşim bakire olsun, ilişkiye girdiğim kız bakire olmasın... Bakire kızla ilişki çekilmiyor yaa... Kola şişesi görmüş Afrikalı gibi saatlerce inceliyor...

1|1
    0|0
  • 2 senedir bakire olmayan bir kızla birliktesin ve bakire olmadığını sana söz ile söyleyerek mi anlıyorsun... yazık sana, canım benim.. :)

0|3
    2|3
    • sana daha çok yazık kardeşim :)

• Bi kız kardeşin olsa ve aynı şey başına gelse onun evleniceği adamada aynıları derdir eminin dumann.İnsan ayıpladığı şeyi yaşamadan ölmez.Sizin gibi kadınları aşağılık olarak gören sözde erkeklerin yaşıycağına hayvanlar yaşasa keşke.

• bana daha çok yazik dedin ya haklisin...

• dondurmam gaymak da diyor ya dondurmacı yaşlı kadına " birde başka yerlerini diktir dikiş tutarsa" diye iyi de diktirip kandırmamiş kızım diye. sen bilirsin ileride senin için sorun olmayacaksa. ama mutlaka sorun yaşarsınız.

link

1|0
    1|0
  • Bakire olmayan kızı ısırılmış elmaya benzetirim..

1|4
    3|0
  • bakire olan kızmı kaldı en azından çevremde yok öylesi. boşver bakire olmasın hiç çekemem uğraşamam utangaçlıkla ancak öpüşürüm diyenlerle.

1|0
    0|0
    • Eşin ?

• sende takma kafayı fazla pek değeri kalmadı bunların

• Tamam

• bakire olmadığı için değil ama iki sene beni kandırdığı için evlenmezdim. Bir ilişkide bekarettende önce güven ve dürüstlük gelir. Dürüst olmayan biriyle evlenip tüm hayatımı acabalarla geçirmem ben dostum.

1|1
    0|0
  • Peki ben sana bir soru sorayım Dul Kadın alır mısın? Evlenip boşanmış bir kadın yani?

0|0
    1|0
  • ben bakir isem oda bakire olmak zorunda

0|1
    1|0
  • bır olayı degerlendırmeye alıyorsan eger, yapılan seyın ne olduguna bakma neden yapıldıgına bak...

soylenen gerekce senı tatmın edıyorsa, olup bıtenın hıc bır anlamı yoktur.

0|0
    0|0
  • Evlendirdim tabiki de.

5|0
    3|7
  • Ruhu o*ysa bakireliğin ne önemi var?

0|0
    0|0
  • önemli degil bence dogru ve acık sözlü olsun yeterli. onun yırtılan zarıyla bir ömür gecmiycek :)

1|0
    0|0
  • Bu konuda bişey diyemem olabilirde olmayabilirde ama bunu 2 senedir sormalıydın bi şekilde.

1|0
    0|0
    • Bakire olmayacağı aklımın ucundan bile geçmezdi. Asıl kendi soylemeliydi bunu bana

• ewet iki yıldır aklı neredeymiş ? bu kadar kendine bağladıktan sonra nasıl olsa ewlenecek düşüncesi mi varmış ? seni saf mı sanıyormuş ?

• ikiside işimi görür :)

0|0
    0|0
  • Sen bakir misin?

1|0
    0|3
    • Sana şunu söylim dostum.Hak gereği sen bakir isen o kızdan kaç derim.Ama sende bakir değilsen şikayet etmeye hakkın yok.

• her gün sorulan soru burada..amaçsız sormussun .. bide gizliden soruyorsun belki daha önce burada fantazilerini paylaşan birydin ..bu gizli seçeneğine kısıtlama getirilsin bence ya da bu tarz sorular genel kapsamda sorulsun sürekli cevaplanrak güncellensin

0|0
    0|0
  • Milletin orosbusu banami kalmiş BAKİRE tabi !

1|0
    2|0
  • Bakirim bakire olsun yanii

2|0
    1|0
  • gunde 36 kere bu soru cıkıyo karsıma :D bakira kız diyorum

0|0
    1|0
    • ama bakire olmayanda olabilir buyuk konusmuyorum ...

• Senin hakkin degil zaten arama temizini

• aramıyorum zaten ama gelirsede reddetmem .. bazen ders alması gerek insanın evlendikten sonra pisman olacagıma evlenmden once pisman oldum ... senelerdir zaten ruhsal yonden cekiyorum hatta cok sevdigim bir kızı bu yuzden kaybettim hakkım olup olmadıgına sen karar veremzsin :)

• şuuut ve goool... ne malum senle beraberken başkasıyla yatmadığı... gözünün yaşına bile bakma böyle bişey 2 sene sonra söylenmez...

1|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...