Sevgilinizin lezbiyen olduğunu öğrenseniz?

evet bir kızı çok seviyorsunuz evlenmeyi dsunuyorsunuz ve onun bir lezbiyen olduğunu öğreniyorsunuz ne yapardınız evlenir miydiniz?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksüel demek istedin sanırım.Ben evlenmem neden mi?

Çünkü ben biseksüelliğin lezbiyenlere veya heteroseksüellere saygısızlık olduğu düşüncesindeyim.Düşünelim mesela biseksüel bir kız erkek arkadaşı tarafından hüsrana uğratılınca lezbiyen bir kızın ilgisine karşılık veriyor ve ilişkileri başlıyor.Ama sonra yine başka bir erkek için onu terkediyor.Veya sevgilisi olan bir biseksüel kız sırf farklı bir heyecan yaşamak için lezbiyen bir bayan ile tek gecelik cinsel ilişki yaşıyor ve sonrasında sevgilisine dönüyor yine.Burada lezbiyen kızlara çok büyük ayıp yapılmıyor mu sizce de? Afedersin de hayat kadını muamelesi resmen bu.

Tercihleri arada kalmış ve hemcinsiyle yaptığı yaramazlıkları aldatmadan saymayan bir oldugudr Türkiye'de biseksüelizm.Bence evcil hayvanla bile ilişkiye girilse aldatmadır.Aldatmanın her türlüsü affedilmezdir.Bu yüzden evlenmem.

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• evlilik aşamasında bunu öğrendiğimde tabiki hayal kırıklığına uğrarım. kendimi kullanılmış hissederim. eğer yüzünde pişmanlık görürsem açıklamalarını mantıklı bulursam da kırmadan ayrılırım baktım yüzsüz birşey o zaman da kullanırım

0|0
    0|0
  • ayrılırdım... o tercihini yapmış zaten... aklım uçkurumdan uzaklaştı başıma geldi artık :)

0|0
    1|0
  • lezbiyen ya da bisexsuel olduğu için değil benden kendisi ile ilgili önemli bir şeyi sakladığı için terk ederdim

0|0
    0|0
  • lez oldugunu o erkek coktan anlar zaten evlılık konusu olmadan dudagına ıllakı opucuk kondurmak ısteyecektır cocuk sen napıcan kacıcan sende bırsey oldgunu anlar bıtırır cogu seyı kopar ılıskı ++++ lezbıyen kız bır erkek le cıkmaz

0|0
    0|0
  • ikisinide s.

0|0
    0|0
  • bi seksüel sevgilisi olması ve

onuda haremime katmaya ikna etmesi şartıyla.

ikisiylede bi ömür geçirmeye hazırım

0|0
    1|0
  • evlenirim. onun için aramıza 3.bir bayanı alma fedakarlığını bile gösteririm.

0|0
    0|0
    • fedakarlığını yesinler senin... fedakarlıkmış... fedakarlık yapacaksan bırak eşini sevişsin başka bi kadınla gelsin evine... sana nooluyoda 3. oluyosun

dış kapının mandalısın sen

• dostum sen geyiği bile ciddiye alıyorsan ; yazık haline.. saf mısın sen?

• Lezbiyen diyosun sevgili diyosun , lezbiyen erkekle neden sevgili olsunki yaani

0|0
    0|0
  • ne soracağınızı kara kara düşünürken saçmalıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Bir sapıkla evlenmeyi kabul etsem evlenirdim

0|0
    1|0
  • evlenmemde ayrılmamda önümde sevişmelerini isterim hep :D

0|1
    1|0
  • bu durumda sen nasıl sevgili oluyorsun ki.. bisexual misin?

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

1|0
    1|0
  • ilerde sorun yaratabilir bu ...

0|0
    0|0
  • Evlenecem vaadiyle kandırırım .p

0|0
    1|0
  • lez sevgilim oldu...

0|0
    0|0
  • Eğer ki gerçekten seviyorsam Saygı duyardım...

0|0
    0|0
  • ne evlenecem aman sabahlar olmasın yaparım :D

0|0
    1|0
  • bütün arkadaş grubunu davet etmesini isterim. aralarına dalarım. sonra kıçına basarım tekmeyi.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• öncelikle belirteyim ki lezbiyen erkeklere ilgi duymaz. nasıl sevgili olsun bir erkekler? sen bisex demek istiyorsun heralde.. bisex olan birçok evli bayan var..

1|1
    0|0
  • Öğrenmeseydim hayatımda olmazdı :) ( Bir lezbiyenin erkek arkadaşı olmaz biseksüellikten bahsediyosun )

2|0
    0|0
  • lezbiyen biri neden bi erkekle sevgili olup bide üstüne evlenmeye kalksın? Biseksüel demek istedin sanırım..;)

1|0
    0|0
  • zaten ,ne olmasını beklıyordun . hfruıvgıvy

2|0
    0|0
  • sence evlenirlermi ?

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olması tuhaf olur bir erkeğin.

0|0
    1|0
  • evlenmesinler ikisine de yazık

0|0
    1|0
  • bunu bır kızın sorması tuhaf geldı ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...