Derdimi anlattim. Dinliyorum?

Isteyen istedigini desin hakediyorum belkide. Ama bir dinleyin. Evet sevdim gozum kordu yattim. Inandim saftirik ben iste. Sonra bitirdim. Neden mi bitirmemi gerektirecek hareketler yapti. Ilgisi azaldi bencildi beni onemsemedigini gordum vs.
Ne mi oldu simdi bakire degilim ve bir agrim oldugumda tek basimayim birine soyleyemiyorum zor durumda kaliyorum. Ben bunlari annemle paylasmak isterdim ama olamaz boyle bisey. Cok mutsuzum. Napicam bilmiyorum

Güncellemeler:
Arkadaslar bebek yok. Nerden cikardiniz. Sadece cinsel sagligimda mesela şu an yumurtaliklarim agriyor. Dr. Gidebilirim evet ama para lazim. Parayi bulurum ama yalan soyleyip biriktirip gitmem gerek. Vsvs ben bu durumdan yoruldum diyorum. Keske boyle olmasaydi.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat zor ve acimasiz. Kızların vajina dudakları hep kabariyor inmiyor ki!. 18 21 yaş tehlikeli yaş.

Gelelim sana. Şimdi geçmişi unutup yasanmamis gibi yaşamak. Annene söylesen mutlaka babana söyleyecek ve annemin sana bakış açısı değişecek

Asıl sorun bundan sonra başlar. Sana kisitlamalar Dövmeler vs. Sen iyisi mi söyleme. Hayata tutanacak iş gucun olsun. Gerisi hepsi gelir zaten

1|0
    0|0
    • Evet dedigin gibi ama misal agrim var şu an hiccc yardim edecek isteyebilecek kisim yok kotu olan bu iste.. bn boyle olsun istemezdim

• Annem doktor. Zor bir durum :) diger doktorlar beni taniyor yani. Neyse iyigeceler. Saolun yinede

• Zor evet. ihmal etme

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu dert değil keyfi yapılmış bir olay. Sadece şunu düşünüyorum ileri de eğer evlenirseniz eşinizin yüzüne çocuklarınızın yüzüne nasıl utanmadan bakabileceksiniz? Ve ya ailenizin yüzüne utanmadan nasıl baka biliyorsunuz? Gerçi sizde birazcık ar ve utanma duygusu olsa bunu yapmazdınız. Geçin bu sevdim öldüm ayaklarını gerçekten komik laflar bunlar. Herkes kendine yakışanı yapar ve onun cezasını çeker vesselam.

1|1
    2|0
  • Yaşın 18 altında mı senin?

Doktor para mı istiyor?

Yalanı en iyi söyleyen cinsiyete sahipsiniz ve şu bakirelik zımbırtısı için ailene neler söyledin kim bilir doktora gitmek mi koyuyor?

Hangi devlet hastanesi ya da kadın doğum uzmanı para almış bu ülkede devlete bağlı?

Azıcık ama azıcık mantık lütfen.

1|0
    0|0
    • Yasim 20. Evet kliniks ozeller para istiyor. Ve yurtdisinda kaliyorum. Diger yorumlarima bakarsabiz sevinirim. Ayri ayri aciklamak yordu biraz :)

• Galiba indan cok ince giyiniyorum kesin ondandir. Insallah gecer

• Ya afedersin de giyimin de bir zamanı var. Sıcak tut bir kaç gün kendini. Eğer geçerse tamam, geçmezse ne yap et doktora git. Doktor parasını istersin ailenden. Bakirelerin de yumurtalığı var sonuçta.

• "İnsan bir anlık dünya hevesinin neleri götüreceğini hesap etmeden harekt etmemeli"nin yaşanmış izahını yaptın valla. Allah kolaylık versin.

1|1
    0|0
  • boşver ya. Güzel kardeşim hiç bişey olmaz. Rahatsızlığın için geçmiş olsun. Onun hakkında konuşmuyorum, bekaretin var yok çokta önemli birşey değil bu. Kaç yılında yaşıyoruz

1|0
    0|0
  • Üzüldüğün şeye bak

1|0
    0|0
    • Yerimde olsan anlardin arkadasim

• Boyle olacagini nerden bilebilirdim? Dusuncelerimde yanilmisim... pismanim.. ama olan oldu..

• Olan olduysa olanın olmasına izin vereceksin ya şakası yok bu işin söyle kurtul.

• vermeden once dusuncektin bebe

0|1
    1|1
  • allah büyüktür senı bekaret ıcın deılde senı sen oldugun ıcın seven bırısı cıkar karsına üzülme.

1|1
    0|0
  • aynı şeyleri farklı şekilde bende yaşadım bende birini çok sevdim onun herşeyi göze aldım yığınla borcun altına girdim ama o zengin birini buldu gitti şu anda 8 bin tl borcumvar kimse bilmiyor bankalar hergün beni arıyor en sonunda hapise girecem biliyom ama yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Yargılamiyorum ama bu işin sevdim ama... cümlesiyle başlayan bir bahanesi yok kusura bakmayın

0|1
    0|0
  • Aldır bebeği

0|0
    0|0
  • ? xxxx*** al iç bişi kalmaz. intörn dr um.

0|0
    0|0
  • her insan hayatta hatalar yapabilir geçmişini silip yeni bir hayata başlamalısın

1|0
    0|0
  • İnsan uzuluyor hata yapiliyor. Yardimci olmak isterim.

1|0
    0|0
    • Olamazsiniz. Cok sagolun yinede gercekten. ..

• Tesekkurler ilginiz icin. :)..

• Rica ederim. cesur ol korkma hastahaneye biran once git.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen sevmişsin inanmissin kimse seni yargilayamaz kimse bence buraya sacma sapan yorumlar atmasin. Insan sevdigine güvenir. Ama akilli kizda evlilik dışı yanlış harekette bulunmaz. Bu durumlarda aileni düsunmen gerekir. Ki ailene anlatamadigin durumlarda kalmamak icin. Eger boyle bisey yapip ayakta durabiliyorsan bravo sana.

1|2
    0|3
  • ben de ayniyim ne olmus yani hayat mi bitti?

1|0
    0|3
    • Hayir ama agrimn olunca napiyosun hem psikolojin bozulmadi mi manen aci cekmiyo musun

• çok haklı bak. böyle devam et hayat bitmedi

Yükleniyor...