Bakirelik bozulmasından anlayanlar bir baksın?

Sevgilimle ilişkiye girdik ilk seferdi ama kan gelmedi kızlık zarının esnek olduğunu düşünüyorum ama ilk olduğu için utangaçlık vardı yorganın altındaydık vajinasından azbi sıvı akdı acaba bu zevk suyumu yoksa o pembemsi svıı mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• esnek olanlarda var doğuştan zarı olmayanda var gerisi senın ona olan guvenınle alakalı

0|0
    0|0
    • Haklsıın ama zevk suyu vajinadan dışarı akarmı birleşme sırasında sevgilim üstteydi

• ozman zevk suyu neyse teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlenmeden niye böyle şeyler peşindesini ya siz iğrenç ya ayrılsanız nolcak o kıza?

0|3
    0|0
    • http://hizliresim.com/JprmzE Bunlarada göz at. Hemen kıza yapmış yakıştırmasında bulunma. http://hizliresim.com/blAzd0
      Ayrıntı istiyossn al burayı oku. www.fundayazicierol.com/

• Ayriyeten ilk ilişkide gelicek diye bir kural yok bu bir ikinciside sanane evli değilsiniz karın değil hala ne diye bunu burada soruyosun sadece sevgilisisin bunuda bu yüzdn sorman fazlasıyla saçma. soracak biri varsa o da kocasıdır, sen değil yani

Erkekler Ne Diyor 3

• bakireyken depresyona girmek bakireliği bozmaz
    ama ilişkiye girmek bozar..

0|0
    0|0
  • bana kırılıp bozulma ama banada bakire olduğunu beyan eden sevgilim vardı aynı dediğin gibi utangaç ve yorgan altında oldu falan aynı muhabbet bizde de vardı işte kan gelmedi falan sonradan patlak olduğunu anladım falan alıştır kendini bence

0|0
    0|0
    • Ama vajinaya darbe almış doktora gitmiş doktor esnek olduğunu sölemiş ve ilişkiye ilkez girdiğide belliydi yani çok canı yanıyordu ama bişeyler akdı acaba o pembesi kızlık bozulması olabilirmi yoksa zevk suyumuydu onu mrk ediyorum karanlıkdı bişi görmedim

• Bozulmasını istedim çünkü bendne ayrılamasın peşimdne koşsun istedim ama onu üzücek iç birşey yapmıyorum onu mutlu etmek için elimdne geleni yapıyorumm

• düşüncenden yaşını ve beyin yaşını gayet iyi anladım iyi geceler

• insan bir yorganı kaldırıp bakardı kırmızı bişey var mı diye

0|0
    0|0
    • Bakdım yokdu olsa penisimdede olurdu ama acaba o pembemsi sıvı olabilirmi diye düşündüm bir büyüğüme sordum her kızda farklı olur bozulur bozulduğğunu anlamayamasındmeişti

• yazdınmı la yoksa :D

• Yooo hergün posta gazetesi alıyoz dükkana hep saçma sapan şeyler bazı cvpları çok saçma bazılarındada verdiği cvpda hiç bişi anlaşılmıyor :D

Yükleniyor...