Baylar bayanlar az bakarmisiniz Vajinasal?

Bayanlar sorum size vajinasinda mantar koku vs herhangi bir kadin hastaligi (akinti koku vs ) var ise erkek onunla ilişkiye girdiği için herhangi bir hastalik bulasirmi

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mantar bulaşabilir. Tedavisi de vardır.
    Ama tedavisi olmayan veya uzun süren başka hastalıklar için çok eşlilikten ve prezervatifsiz ilişikiden kaçınmak gerekir.

0|0
    0|0
    • İlişkiden sonra, kaşıntı; deride kızarıklık-kuruluk-pullanma-döküntü gibi şeyler olursa egzama (mantar) olmuştur. Bunlar, bazen (ilişki olmadan) kendiliğinden de oluşabilir.
      "Travocort Krem" kullanabilirsin. Egzama için başka ilaçlar da mevcuttur.

• Adam işi biliyor dokturmus ellerine saglik hacı

• Birşey değil. Başka ihtiyacı olanlar olabilir diye de ilaç ismi falan yazdım.

Bu arada, cevap olarak "Bulasmaz, sadece kadindaki mantarın iyileşmesini zorlastirir" yazan meleğe de sesli güldüm. :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Mantar bulaşabilir koku o kişinin kendiyle alakali bisye

0|0
    0|0
  • Kadındaki bu tip hastalık erkeğe geçmez ama yine de korunmak en iyisi

0|0
    0|0
  • Bulasmaz sadece kadindaki mantarın iyileşmesini zorlastirir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bulaşır. Bu zamanın kızların bel altı bakımlı olduğunu sanmıyorum..

1. Çünkü temiz ve bakımlı hijyen konusunda iyi olan ve evlenmeden bir kız kolay kolay orasını başkasıyla paylaşmaz.
    2. Eğer cinsel hayatı yaşamışsa o kişinin vajinası kolaylıkla mikrop kapabiliyor çünkü orada burada yani araba da vs, cinsel hayatı yaşarsın sonra donunu çekersin ee sonra orası olduğu yerde mikrop kapar sonra da koku veya böyle şeyler ortaya çıkıyor..
    3. Kızlar yüzüne kıyafetine zaman ayırdığı kadar keşke başka yerlerinide hijyen konusunda temiz olsa k. bakmasınlar haksız yere konuşmam izliyorum görüyorum..

Ayrıca ki sözüm bu devirde ki kızlar cinsel hayatını sevdiği kişiyle paylaşarak ten uyum aşkını arıyor sizin düşüncenize...

0|0
    0|0
  • çingenlemi yattın naaptın be kral ya senden beklemezdimm :D

1|0
    0|0
    • Yok be kardeşim merak ettim her zaman hazirda olduğumuz için konuyu bilelim hiç karsilasmadim ama karsilasirsam uzak durayim en azindan zararini bilelim cahil kalmak iyi degil be hacı : )

• bilmediğin sularda fazla dolanmamak en iyisi yani :D

Yükleniyor...