Erkekler bosalmadigi zaman ağrısı oluyor mu gerçekten? Yani bir erkegin illa ki bosalması mi gerek?

Erkekler bosalmadigi zaman ağrısı oluyor mu gerçekten? Yani bir erkegin illa ki bosalması mi gerek?

0|0
121

En İyi Erkek Görüşü

• e bır sahnede tabanca varsa mutlaka patlar:))
    ama sız yemeyın bu numarayı:D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Şöyle eğer hiç mastürbasyon yapmayan bir erkekse zaten beyin gece onu rahatlatır.

Ama ereksiyona geçip keserse yarıda o ağrı çok kötü olur...

0|0
    0|0
  • Siz kızların bekleyebilen bir yapısı olduğu için sıkıntı olmayabiliyor ama erkeklerin yapısında boşalmasını emreden bir yapı var. Severek yapmazsan rüyayla olur, o da olmazsa ağrı girer.

0|0
    0|0
  • Her zaman ağrımaz kolay kolay ağtımaz ama ağrı başlayınca da o acıyı o çaresizliği tarif edemem şimdi kelimeler yetmez 1 defa yaşadım inşallah yaşamam bir daha :)

0|0
    0|0
  • Hayal kirikligi, heves kacmasi, sinirlilik hali, surat asmaktan baska bir sey olmaz.

0|0
    0|0
  • genellikle erkeklerin bahane ettiği bir yalandır ama aşırı erekte halinde uzun süre orgazm olamayınca bazen ağrı olur

0|0
    0|0
  • ee olabilir bu mast zaten ihtiyaçtan bir yandan rahatlamak için yapılıyor ama bazı kişiler bunu zevk için yapıyor.

0|0
    0|0
  • VVaa kendi adima konuşayım cinsel bisi yasayip boşalamayinça mast olsada bosaltiyorum ccunki harbiden ağrıyo

0|0
    0|0
  • Erkek uzun zaman boşalmazsa testisleri ağrımaya başlar.

0|0
    0|0
  • evet. mesela benim nasil diyeyim tasaklarim sisiyor. torbalarim doluyor resmen

0|0
    0|0
  • Boşalmadığı için değil uzun süre erekte kaldığı için ağrı yapar.

0|0
    0|0
  • Evet boşalması gerek..

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • İlişkiyi bitiren son noktadır bosalmak canısı ;)

0|0
    0|0
  • yesss

0|0
    0|0
  • Ağrı yapar ;) Soğuk suyun içine taşşakları sokarsa geçer ;)

0|0
    0|0
  • seviştikten sonra boşalmazsan ağrı yapıyo doğrudur.

0|0
    0|0
  • benim mesela testislerim ağrıyor zamanla.

0|0
    0|0
  • Evet bazen ereksiyon halinde biraz fazla kalıp da boşalmayınca yumurtalıklarda ağrı olabiliyor. Ama BAZEN.
    Yani illa her seferinde boşalması gerekmez ve her ereksiyon sonrası da ağrı olmaz.

0|0
    0|0
    • Bazı erkekler de, bunu bahane ederek kızları "kalktı, boşaltmazsan ağrı olur" gibisinden kandırmak için kullanabiliyor. :)
      Seninki, sana öyle mi diyor yoksa?

• 2-3 defa indir kaldr yaptın mı doluyosun oda ağrı kapıyor yumurtalıkların ağrıyor

0|0
    0|0
  • He yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kasıkları ağrırı

0|0
    0|0
Yükleniyor...