Kapat

Erkekler bosalmadigi zaman ağrısı oluyor mu gerçekten? Yani bir erkegin illa ki bosalması mi gerek?

Erkekler bosalmadigi zaman ağrısı oluyor mu gerçekten? Yani bir erkegin illa ki bosalması mi gerek?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• e bır sahnede tabanca varsa mutlaka patlar:))
    ama sız yemeyın bu numarayı:D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Şöyle eğer hiç mastürbasyon yapmayan bir erkekse zaten beyin gece onu rahatlatır.

Ama ereksiyona geçip keserse yarıda o ağrı çok kötü olur...

0|0
    0|0
  • Siz kızların bekleyebilen bir yapısı olduğu için sıkıntı olmayabiliyor ama erkeklerin yapısında boşalmasını emreden bir yapı var. Severek yapmazsan rüyayla olur, o da olmazsa ağrı girer.

0|0
    0|0
  • Her zaman ağrımaz kolay kolay ağtımaz ama ağrı başlayınca da o acıyı o çaresizliği tarif edemem şimdi kelimeler yetmez 1 defa yaşadım inşallah yaşamam bir daha :)

0|0
    0|0
  • genellikle erkeklerin bahane ettiği bir yalandır ama aşırı erekte halinde uzun süre orgazm olamayınca bazen ağrı olur

0|0
    0|0
  • ee olabilir bu mast zaten ihtiyaçtan bir yandan rahatlamak için yapılıyor ama bazı kişiler bunu zevk için yapıyor.

0|0
    0|0
  • VVaa kendi adima konuşayım cinsel bisi yasayip boşalamayinça mast olsada bosaltiyorum ccunki harbiden ağrıyo

0|0
    0|0
  • Erkek uzun zaman boşalmazsa testisleri ağrımaya başlar.

0|0
    0|0
  • Hayal kirikligi, heves kacmasi, sinirlilik hali, surat asmaktan baska bir sey olmaz.

0|0
    0|0
  • evet. mesela benim nasil diyeyim tasaklarim sisiyor. torbalarim doluyor resmen

0|0
    0|0
  • Evet boşalması gerek..

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Boşalmadığı için değil uzun süre erekte kaldığı için ağrı yapar.

0|0
    0|0
  • seviştikten sonra boşalmazsan ağrı yapıyo doğrudur.

0|0
    0|0
  • İlişkiyi bitiren son noktadır bosalmak canısı ;)

0|0
    0|0
  • yesss

0|0
    0|0
  • Ağrı yapar ;) Soğuk suyun içine taşşakları sokarsa geçer ;)

0|0
    0|0
  • benim mesela testislerim ağrıyor zamanla.

0|0
    0|0
  • Evet bazen ereksiyon halinde biraz fazla kalıp da boşalmayınca yumurtalıklarda ağrı olabiliyor. Ama BAZEN.
    Yani illa her seferinde boşalması gerekmez ve her ereksiyon sonrası da ağrı olmaz.

0|0
    0|0
    • Bazı erkekler de, bunu bahane ederek kızları "kalktı, boşaltmazsan ağrı olur" gibisinden kandırmak için kullanabiliyor. :)
      Seninki, sana öyle mi diyor yoksa?

• 2-3 defa indir kaldr yaptın mı doluyosun oda ağrı kapıyor yumurtalıkların ağrıyor

0|0
    0|0
  • He yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kasıkları ağrırı

0|0
    0|0
Yükleniyor...