Regl olmak erkeklerin neden hoşuna gidiyor?

Bir kızın regl olduğunu duyan erkeklerde bir gülümseme oluyor niyeyse bir meraklanmalar, bir kibarliklar ilgiler, bir gülmeler falan... Neden böyleler acaba arkadaş regl olmak kadınsı diye mi ne bileyim nedir hoşlarına giden şey?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu utanmadan soylediginiz icindir gulumsememiz.

1|0
    1|0
    • Ne alaka anlamadim?

• Ayrica namussuzluk mu regl olmak? Ayip bir sey mi? Mal misin?

• E sicinda artik gerizekali l*n ne hallere dusmussun daha fazla konusturma beni

Erkekler Ne Diyor 8

• Kimsenin hoşuna gidecek bir şey olduğunu sanmıyorum...
    Düşününce iki seçenek geliyor aklıma, ya kişinin hala bir ergen olduğunu düşündüren, kadınsı ve özel bir durum var, bunu hemen cinsel bir düşünceye yorayım ben sırıtışı... Ya da kibarlık ve ilgi de varsa işin içinde güleryüzü de iyi tarafından anlayıp, belki de gereksiz olan, ama canını ben de sıkmayayım şu zamanlarda düşünceliliği...

0|0
    0|0
  • İlginç bir çevren var

0|0
    0|0
    • Sadece benim çevrem değil böyle olan ama :)

• Yani belki de gerginsiniz diye sizi mutlu etmeye çalışıyorlardır

• genclık malıgı o takılma o kadar

0|0
    0|0
  • Böyle kadınlar bir acayip bişey oluyorlar sınırlı hırçın bana dağa çok çekici geliyorlar :) kavga edince de hayırdır kabul gununuz mu diyorum :)))

0|0
    0|0
  • Onun da mamı varmış diye düşünüyor p**evenkler :D

0|0
    0|0
  • akıl hemen kırmızı noktalara kaydığından olabilir

0|0
    0|0
  • kim o mal?

0|0
    0|0
  • Sexüel bir durum olduğu için.

0|0
    0|0
    • Yanii?

• Yani söz konusu organ erkekleri yakından ilgilendirdiği ve bu organın belirli dönemlerce uğradığı mutasyonlar çerçevesinde bayanların büründüğü farklı kişilikler, erkeği biraz meraklı kılıyor. Daha da türkçesini söylerim ama ayıp olur

Kızlar Ne Diyor 4

• Aci cekmemiz hoslarina gidiyor.

0|0
    0|0
  • Utancak bisey yok ama erkeklerin bilmesi hos bisey degil ustelik kac erkege soyledin ozel gununu boyle bir kaniya vardin

0|0
    0|0
  • Valla bilemiyorum oluyo öyle :)

0|0
    0|0
  • hoşuna mı gidiyormus. ergenlikte onlar heralde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...