Sorun bende mi acaba kesin bende

Merhabalar,

Bir Sorum Olacakdı...

Ben 20 Yaşındayım, Hiç Arkadaş Ortamım Yok İşden Eve Evden Okula Şeklinde Geçiyor Hayatım.Normal İnsanlar Gibi Sevgiyi Aradım Hep Ama Hiç Bulamadım.Erkek ve kadın Psikolojisini araştırdım, lakin ;

Erkeklerin Amacı Seviyorum Diyip Cinsel Açlığını Söndürme Oranı % 71 İken Sevgi İsteyenler %2 Gönül Eğlendirme"Tek Gecelik İlişki Oranı " İse %27

Kızlarda İse Cinsellik % 64 Sevgi İsteyen %17 Gönül Eğlendirme "Tek Gecelik İlişki Oranı " %19

Olduğunu Gördüm Acaba Sorun Bendemi Sevmek istiyorum Delicesine Bağlanmayı İstediğimdenmi Tek 1 Kız Arkadaşım Yok

Galiba Diğerleri Gibi Tek Gecelik Cinsellik İçinmi Seviyorum Desem

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• yoruldum okurken yorucusun.

0|0
    0|0
    • Yorucu Değilim Kendimi Uzun İfade Ederim Felsefejik Olaylarım Baskın Çünkü..

• Şu Baskın Olan Felsefejik Yanını Girlersen Daha İyi Bir Ortam Yapabilirsin.Gerçektende Böyle Bir Arkadaşım Olsun İstemezdim.Şu Yüzdeleri Söylemedende Yorucu Olmayan Güzel Bir Soru Yazabilirdin.Bide Araştırdım Demişsin, Olmaz Yaşaman Lazım Her Türlü İnsanla Konuş Tecrübe Kazan.Senin Yerinde Olsam Yaşıtlarımın Çok Olduğu Bir Spor Klübüne Filan Kayır Olurdum.Boş Zamanlarında Sosyal Olmaya Çalış.Umarım Sorunların Düzelir Kardeşim..

• Yaşamadımmı Yaşadıkarımdan Kesit Konuşdum Herkezle tecrübeler edindim onlarca insanla münakaşaya girdim sohbet ettim konuşdum sorunun bende olduğunu keşfettim Sosyal olamam tüm evin yükü üzerimde geçen sene babamı kaybettim onunda etkisi var halen bazı şeyleri yapamıyorum vaz geçemiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Tipik bir pazarlama taktiği... Cık cık cık :D Biz bunları yemiyoruz artık ;)

0|0
    0|0
  • Bu ne ya matematik problemi gibi. Bağlanamıyorsan boşver. Böylesi daha iyi.

0|0
    0|0
    • Ben Bağlanıyorum Karşımdaki Bağlantı Sorunu Oluyor :D

Erkekler Ne Diyor 4

• havuz probleminden zor birsoru oldu ama alternatif nekadar çoksa kazancada kaybetmekde acıda okadar çokdur deneyim dedikleri şeyde budur zaten oranlarında açıkca belirtmişssin ben deokul okuyorum staj yapıyorum evden okula okuldan işe ve kız çevrem haylıylen kalabalık olduğu halde o dediğini bende bulamadım gercek sevgi dedınya oranı hiç olmayan sevgi he işte bekle bulursan banada haber ver dostum

0|0
    0|0
    • bulurum yaparım da içim el vermiyor sevdiğim kıza kıyamam diyorum ama hata ediyorum galiba evet sevgi aramak cok zor imkansız bu devirde tamamen herşey ik ibacak iyi yumurta bi sucuk olmus bulursam söylerim (=

• Sosyal ortamlarda takıl. Sosyalleş

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm..

0|0
    0|0
  • bu oranlar tıraş gibi duruyor.önce arkadaş ortamı kurmalısın dostum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...