İlişkiye girerken zevk alıyorum fakat boşalamıyorum. mastr. yaparak boşalıyorum öyle alıştırmışım kendimi ne yapcam?

mastrbasyon yaparak boşalıyorum ama ilşki esnasında boşalamıyorum ne yapcam ben mastbsyn yapmam gerektiği zamanlar oluyor mastrbsynu klitorismi okşayarak boşalıyorum, nasıl Mastrbsyon yapmamı önerirsiniz? ilişki sırasnda boşalmak istiyorum bende :(

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• penisi vajinana surt ole bosal gecen basıma geldi oda sen gibiydi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Erken boşalıyor olabilir partnerin.

0|0
    0|0
    • hayır parnerimin performansı olağn üstü 2 saatten fazla devam ettiğimiz zamanlar oluyor partnerim çok iyi o konuda

• Klitorise odaklandığın için olmuyorsun o zaman içinde yarım saat kalıyorsa bile olamıyorsan.

• evt klitorisi odaklanyrm. s

• sevgilin odun

0|0
    0|0
  • bu bayanlar için daha kolay ilişkiye girerken aynı zamanda klitorisi okşarsın ve boşalmanı sağlayan fantazini cinsel ilişki esnasındada hayal edersin

0|0
    0|0
  • İste bosuna demiyorlar masturbasyonun fazlasi zarar diye gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Düzenli ilişki ve partnerinin içindeyken arada uyarı olsun diye vajinana dokunck biraz is partner de bityr

0|0
    0|0
    • dokunuyorr

• oralda yapyr ve ön sevişmemiz çok uzun oluyor 2 saatten fazla sürüyor ilişkimiz çok zevk aldğm için inlyrm boşldn mı diyor bnde girip çıka sürtüne sürtüne artk vajinam acımaya başladğnı için orgzm numarası yapyrm boşldm dyip kalkyrm

• Ya mast ı brkcn ya da bir partner değişikliği ama kaçamak tarzında daha zevklidir belki o sekilde

• Kendine arap erkeği bul benim gibi. G spotuna dokunsun beline diklesir daha inmez. 5 dk sonra fiskirarak bosalirsin:-D

0|0
    0|0
  • Mastu bırak bir süre sonra sana oral yapsın o sırada klitoristini de okşanın biraz oralle birlikte 15 dk felan sonra işe başlasın işi bilse seni 10 kere boşaltırda işte demekki teknik bilmiyo dedimi yaptır ve gör:))

0|0
    0|0
  • Cinsel. iliskiden yeterince haz zevkalamayanlar masturbasyon tercih ediyorlar. insanin eli gibisi yok ne basim agirdi diyor. ne kolum. bacagim agirdi. temiz is:-)

0|0
    0|0
  • Çok kotu bisey boyle dert kimsede olmasın :(

0|0
    0|0
  • sorun sevgilinde o seni ne kadar da inletse orgazma ulaştırması gerekir bunu yapamıyorsa...

0|0
    0|0
  • Masturbasyona ara vermeden asla olmaz. Masturbasyonu birakacaksn

0|0
    0|0
    • uff ne kadr sürede alışırım ki :(

• dayanmyrm mast. yapmk istdiğimde. s

• O an kendine bir mesguliyet bu. spor yapmak dizi izlemek gibi

• Mastürbasyonu bırakacaksın.

Ve karşındaki birazcık işlevini artıracak.. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • bırakamıyorum çok uzun zaman ilişkiye girmediğim zamanlar oluyor ve ilşki sırasnda boşalamadğm için yapma gereği duyuyorum. s

• Azalt o zaman.

• öyle yapcam artk. s

• zamanla geçer.

0|0
    0|0
    • 3 yıldır geçmedi. s

• inan cinsl performansı o kdr iyiki sırf buyüzden ayrılamıyorum

• tam anlatamadım sanırım partnerinizle ilgili birşey söylemedim size :) sadece demek ki keşfetmeniz gereken duygularınız var demek istiyorum :)

• uzun süre mast. yapmayacaksın ve ilişkiye gireceksin sonra ilişkiye girmesen de mast. hafta da bir ya da daha az yapacaksın geer zamanla

0|0
    0|0
  • İlişki sırasında mastrbasyon yap ya da sevgilin yapsın çok güzel olur

0|0
    0|0
    • ilişki sırasnda yapyrm öyle boşalyrm ztn

• Kegel egzersizlerini dene

• Kegel egzersizlerini yapıp öğrenebilirsen tam bir vajinal boşalma yaşarsın

• Kendini esne sakla

0|0
    0|0
    • çok haklısınn ama oldu bir kere geri dönlmüyor bnde pişmnm ama geri dönülmüyor işte. s

• Partnerinde is yok

0|0
    0|0
  • bazilari sanali daha iyi bulur sanal dene partnerin seni yonlrdirsin oyle yap

0|0
    0|0
    • sanal?

• değiştiremem cinsel ilşkide çok iyi

• ozmn sorun sndr zevk almiyorsun masti birakip daha cik iliskiyre gir degisik pozisoyonlar falan dene

• Partnerinde Bitiyo İş ;)
    Tecrübe ;)

0|0
    0|1
    • bnmki iyi aslnda performnsı pens boyu kalınlı geç boşalıyor çok hızlı mıymntı gibi değil bana çok zevk veriyor ama boşalamıyorum. s

• zevk alıyorum hemde çok ama boşalamyrm :)

• İşte Oda Tecrübe Sahibi Biri İle Olur :)

• mastı azaltacaksın uzaklaşacaksın bir müddet sonra ilişkiye kendini alıştıracaksın beynini ona proğramlıyacaksın. ileriki zamanda zevk almaya başlayacaksın. şu an senin kafan masta odaklı. ona alışkınsın. içine penis alsan bile şu an sen elinle klitorisini oynuyorsundur öyle boşalıyorsundur.

0|0
    0|0
  • Bir süre mastürbasyonu bırak ve sadece ilişkiye gir. Masturbasyon sıklığını azaltırsan sorunu çözersin. ya da sevgilinden sana oral yapmasını iste. Oda mastürbasyon yerine geçer.

0|0
    0|0
  • Sevişmeyi bilmiyorsunuz.

0|0
    0|1
    • görsen öyle demezdin :)

• Görmesem daha iyi:)) seninki alışkanlıktan o zaman.

• evt öyle birz. s

Kızlar Ne Diyor 1

• mastürbayona ara ver sonra ilişki yap

0|0
    0|0
    • ne kadar süre ara versem acaba

• hemen hemn hergün

• hergün yapıyorsanız mastürbasyon yapma ve 2-3 güne çıkartın ilişkiyi

Yükleniyor...