Kızlar sizde de öyle oluyor mu?

Ben erkek vücuduna bakarken hiç tahrik olmuyorum bana çekici gelmiyor nedense.. seksi bile olsa kaslı olsa baklavaları olsa bile.. neden böyleyim? seks yaptığım zaman bile aklıma getirmiyorum asla kaslı falan olsaydı demiyorum hiç.. hepsi benim için aynı gibi.. mesela tv. da yakışıklı seksi erkekler gösterdikleri zaman bile etkilenmiyorum.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de durup dururken bunlardan etkileniyor olman saçma olurdu zaten. Etkilenip etkilenmediğini aynı yatağa girdiğin zaman anlarsın ancak, hayal meyal olacak işler değil bunlar.

1|0
    0|0
    • mesele bir erkek kadın vücudunu görünce tahrik oluyor ve etkilenmeue başlıyor o nasıl oluyor peki?

• Herkes bir değil. Biraz cinsel açlıkla alakalı bir durum daha ziyade. Benimde temas olmadan etkilenmem mümkün değil.

• anladım o zaman demek ki bende sorun yok ve âbaza değilim :D

Erkekler Ne Diyor 4

• ben de ahrı olmuyom kolay kolay :D sorun yok normal

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Olabilir anormal bir durum değil bu. seks canın isyemiyorsa anormaldir.

0|0
    1|0
  • Cinsellik yaşıyor musun Peki erkekle?

0|0
    0|0
    • yapıyorum

• onun icin sekste herşeyi yapıyorum ama sadece onun mutlu olması için ama birşeyler hissetmiyorum erkek vücuduna karsı... ama belli etmiyorum kesinlikle

• Herşey derken
      Anal da var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Cinsel istek 0 bende ama kaslı erkeklerden etileniyorum..

Cekiciler, haklarını yemiyelim..

0|0
    0|0
  • seksi erkekler öledir senlik bir duru yok.

0|0
    0|0
  • Kadin vucudu seksi geliyormu peki? Belki cinsel tercihlerin farklidir.

0|0
    0|0
    • evet seksi geliyor kızların vücudu bana ama kesinlikle lezbi değilim ve asla lezbi videoları bile izlemem

• Denesen sevmeye baslarsin belki bilemiyorum. Yasamadigin icin ypklugunu hissetmiyor olabilirsin.

• Bende etkilenmiyorum :)

0|0
    0|0
    • Dimi ama :D nerelerinden etkilene bilirimki? Çok seksi olsa çıplak karşımda dursa bile etkilenmiyorum..

• Aynen ya :) ama sadece sevgilimde cok etkilenıyorum onda kendimi durduranıyorum

• aynı ben :D

Yükleniyor...