Acil cok köyü durumdayım yardım edin?

Sevgilim nişanlım yani seneye evlenicez hic vaginal yaşamadık ama oral yaptım ve dün oral esnadında ağzıma boşaldı yanlışlıkla olmuş kendini kaybetmiş direkt tükürdüm ve kavga ettim ayrılıcam sağlığıma birşey olurmu çok korkuyorum nişanı atıcam resmen saygısızlık ya cok ağladım:(((

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• sağlıgına bır sey olmaz merak etme :) boyle kazalar olabılır abartıcak bır durum yok lakın guzel bır ozuru hak edıyorsun

0|0
    1|0
    • Ediyor kapımızda yattı oda cok pisman ama ben cok ağladım affedermiym bilmiyorum sağlığıma birşey olurmu korkuyorum doktoramı gitsem ama çok utanıyorum

• Yorumun için teşekkürler Evet ilk defa bu durumla karşılaştım miğdem bulandı biraz

• takılma cok fazla cıdden

Erkekler Ne Diyor 17

• Eğer hastalığı yoksa birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Nişanı atın bence çocuk sizden kurtulsun

4|1
    0|0
    • Sağlımı hiçe saydı

• Ya sağlıkla ne alakası var dünyada ki tüm kadınlar bunu yapıyor saçmalamayınız lütfen

• bulasici hastaligi varsa sana bulasir. ya bisey soracam analdan yapmak saygisizlik degilde agzina bosalmasimi saygisizlik zaten orala izin vermissin. bu hareket evlendikten sonrada olabilirdi bence ayrilmaya sebeb degil

1|0
    0|0
  • bence ayrıl ya adama yazık

2|0
    0|0
  • vitamini orda

0|1
    0|0
  • Yanlışlıkla olmuş bir şey bende yapmadan önce araştırmıştım oral seks gırtlak kanseri gibi şeylere yol açıyomuş. Ağıza boşalınca bu risk dahada artar tabi

0|0
    0|0
  • Sağlıksız değil tam tersine sağlıklı birşey, bence bu adam nişanlın öyle bitirmek falan Saçma olur git Konuşun düzeltin çocuk değilsiniz

0|1
    0|0
    • Ya biliyorum ama sağlığa ve hijyene cok önem veriyorum korktum anla beni

• Orda sağlıksiz birşey yok Erkeğin sivisi tam tersine sağlıklı birşey yutsan bile birşey olmaz sağlığına
      Kavga noktasına gelirsek tamam Haklısın ama ağlamak ve bunu abartmak Saçma

• yapıyorsan bu da normaldir. yani beklenen bir durumdur.

0|0
    0|0
  • Hiç dert etme

0|0
    0|0
  • Bunun icin ayrilcan ilginc

1|0
    0|0
  • Ilginc

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz ya bunun için ayrılır mi insan istemeden bosalmistir

1|0
    0|0
  • Sen bilirsin karar senin))

0|0
    0|0
  • Sağlığına bişey olmaz ama rezil bir durummuş

0|0
    1|0
  • İkiniz de ruh hastasisiniz
    Bence birlikte Bakırköy e bir uğrayın

5|0
    0|0
  • Yuh o duruma gelmissin bir ağzına bosaldi diye mi ayriliyosun

2|0
    0|0
  • Ahahhaah nolcak ya benim sevgilim yutuyor hepsini

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sacma alisirsin sonra neden boyle yapmisim dersin ayrica yanlislikla olmus

0|0
    0|0
  • Agzina almaya tiksinmedin de bosalincami tiksindin insan bunun icin hic ayrilirmi ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...