Doğru insan olduğunu nasıl bilebilirsiniz?

Erkek arkadaşımla ilişkinin başından beri evlilik odakı ciddi başladık. ama daha 18 yaşındayım. ve doğru insan olup olmadığı konusunda tereddütlerim var. sürekli tartışıyoruz her konuda tartışma çıkıyo. yani şöyle, erkek arkadaşım yaptığım ufak tefek hatalara kesinlikle anlayış göstermiyo bunlar insanlık hataları evde bişi unutup buluşmaya 10 dk geç kalmak vs. mesela bi gün onlara gidicektik. 45 dk yol gittik. tam eve gircez anahtarını unutmuş. çok korktu kızarım diye ama neden kızıyım olabilir. sarıldım sadece problem değil geri dönüp alırız anahtarı aşkım dedim. sonra bi an kötü oldum ona sordum ben seni bu kadar yol getirip anahtarı unttum desem napardın dedim. baya bozuldu. çok kızardım tabi unutmycaksın ne demek unuttum falan dedi nerdeyse tartışma çıkıyodu.. yani bu tür anlayışsızlıkları o kadar çok yapıyo ki artık canımdan bezdim. tam emin olamamkla beraber onu seviyorum. sizce düzelir mi? yoksa o doğru insan değil mi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısını ben de yapıyordum daha doğrusu yapıyor muşum farkında değilim tabi sonunda ayrıldık.Kafalar uyuşmuyorsa bu tür tartışmalar çok çıkar.Bi de seni yeteri kadar sevmiyor yani seni çok sevdiği için hatalarını görmüyor olması gerekiyor aslında.

1|0
    0|0
    • o beni çok sevdiğini söylüyo ve hiç bırakamayacağını. artık tanıyorum bırakamaz da. hayatını benimle geçirmek istiyo asla ayrılmak istemiyo. ama acaba gerçekten sevmiyo olabilir mi? bunu hiç düşünmemiştim. ya da seviyo da huyu yüzünden mi böyle

• peki sevmediği biriyle neden hayatını geçirmek istiyo olabilir?

• Senin güvenini kazanmak için..

bilirsin herkes bunu söyler ama çoğu yapmaz..

Erkekler Ne Diyor 6

• Ona bi ders vermen gerekiyor onun vicdanını dışarı çıkartman gerekiyor daha doğrusu. Hamurun ekmek olması için ateşte pişmesi lazım o na göre bir şeyler düşün ;)

0|0
    0|0
    • ne gibi :)

• Bir çok fikir sunabilirim sıkıntı doğru fikri verebileceğimden emin değilim çünkü sevgilinin kişiliğinden ve aranızdaki tatsızlıktan tam olarak haberdar değilim. Onun için düşünmeni söyledim zaten :)

• düzelmez.sadece daha kötü olur.ciddi ilişki sağlam background ister.erkek arkadaşın bu yaşta bunu sağlayamayacaktır.bu normal

1|0
    0|0
  • O piti piti. İçinde ne olduğunu bilmenin mümkanıtı yok.

0|0
    0|0
  • Anlasılan o ki erkek arkadasın seni sevmiyor

0|0
    0|0
    • seviyo bundan eminim

• tabi olum çok güzelim ben

• Madem güzelsin ne kapris çekiyorsun bırak o senin kaprisini çeksin ilk taliplin benim

• ananı babanı dinle başını yakma...

0|0
    0|0
  • bunu bilemessin arkadaşı yapı icabıyla yacok cekingen yada cokgamsız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doğru insan olduğunu anlamak çok zor ama bence değişmez

0|0
    0|0
  • Doğru insan olup olmadığını ne sen ne de biz bilemeyiz şu an için.Sen bunu zamanla anlayacaksın.

0|0
    0|0
  • Söyle ona bunu yoksa çok ilrlemez anlayiş çok önemlii

0|0
    0|0
    • çok söyledimm olmuyo işte :(

• Odun sanrim sabir diliyorum sana ben dayanamazdim şimdi b�le evlenince sinirlendiğinde küfürde eder :/

• Duzelmez, ama sana da bagli. bu sekilde davranmasinin sebebi bence senin anlayisli olman ve seni garanti gormesidir. Maalesef Insanogluna yaramiyo hosgoru anlayis, ne kadar ezersen o kadar deger goruyosun. duzenin boyle oldugunu zamanla anliyor insan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...